انجمن

تغییرات کلی در پوسته  (۵ نوشته)

• saeedi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۰

با عرض سلام
    من یه پوسته به نام cherry نصب کردم و میخام تغییرات زیر را داخلش بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید:

1. بالای سایت یه باکس سرچ گذاشته شده که کنارش نوشته You can use WP menu builder to build menus. میخام این نوشته رو برش دارم
    2. عنوان سایت (هدر) نوشته شده گیلاس میخام کاملا هم شکلشو عوض کنم و عنوان اون رو.
    3. یه سطح پایین تر نوشته شده You can use WP menu builder to build menus که یعنی اینجا میتونید منو بسازید ولی نمیدونم تو چه قسمتی باید این کار را انجام بدم
    4. پایین سایت هم یه باکس طراحی شده که نوشته شده cherry و یه سری تبلیغات انگلیسی که میخام اینجارو هم یا برش دارم یا عکس و متن مورد نظر خودمو بذارم

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۱

درود .

1. از طریق " نمایش > فهرست ها " یک فهرست بسازید و مکان نمایش فهرست رو به قسمت مشخص شده مربوط کنید .

2. برای تغییر این مورد باید تصویر هدر رو عوض کنید . باید هدر رو طراحی و جایگزین کنید . تصویر هدر معمولا داخل پوشه ای به نام images داخل فولدر قالب قرار میدن .

3. مانند مورد اول هست .

4. معمولا در قالب ها تبلیغات به صورت واضح نمی زارن . حتما متن های فوتر بوده . این ها رو به عنوان کپی رایت میزنن که طراح قالب که به صورت رایگان منتشر میکنه حقوقش محفوظ بمونه . واسه تغییر اون هم footer.php رو باید ویرایش کنید .

• saeedi

آفلاین
    عضو
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۴

بسیار بسیار ممنون از راهنماییتان
    همه موارد درست شد ولی فقط مورد دوم رو نتونستم پیدا کنم. داخل پوشه قالب، عکس بالای صفحه نبود. اگه امکان داره یه کم بیشتر توضیح میدید که چجوری عکس هدر بالای صفحه رو عوض کنم؟
    با تشکر

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۳

درود مجدد .

در صورتی که قالبتون داخل پیشخوان یک پنل تنظیمات ایجاد کنه ( از قسمت نمایش میشه دید که پنل تنظیمات داره یا نه ) میتونید از اونجا تغییر بدین .

نمیدونم قالبی که دارید داخل هدرش عکس هست یا متن .
    اگر عکس باشه ، یا از طریق جایگزین کردن عکس ( فرمت و نام ها باید کاملا مثل هم باشند) در فایل منیجر ، یا از طریق آپلود عکس از داخل پنل تنظیمات قالب (که توی پیشخوان هست) میشه اون رو تغییر داد .

اگر هم متن باشه داخل پنل تنظیمات قالب .

• saeedi

آفلاین
    عضو
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۳

سلام.
    قالب سایت یه پنل تنظیمات داشت که از اون طریق تونستم تغییرش بدم.
    خیلی ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.