انجمن

تغییر اندازه تصاویر بزرگ به صورت اتوماتیک  (۵ نوشته)

• maksim

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۲

با سلام
    من یه سایت عکس دارم که بیشتر عکسها بزرگ هستن و قالب سایت بهم میریزه افزونه های زیادی رو امتحان کردم که خوب نبودند میخواستم بدونم کدی هست که من توی قالبم بزارم تا همه ی تصاویر رو به صورت اتوماتیک جمع کنه تا قالب سایتم بهم نریزه
    من مبتدی هستم و از div و class هم سر در نمیارم اگه میشه یه کد کامل به من بدید و بگید توی کدوم قسمت قالبم بزارم
    ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

• جعبه سازی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۰

دوست عزیز کافیه تو همون دایوی که ازش چیزی نمیدوند اندازه تعریف کنید از طریق css
    یعنی اگه همه ی عکسها تو نوشته هستند مطمئنن تو یک عنصر از پوسته دارن به نمایش در میان و میشه براحتی همه رو از طریق استایل به یک اندازه نشون داد

اگه کننده نیستید حداقل باید نمونه آنلاین برای بررسی مشکل بگذارید

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۷

درود .

وارد فایل style.css قالبتون بشید . ( این فایل داخل پوشه ی قالب واقع در wp-content > themes هست )

سپس کد زیر را به آخر آن اضافه کنید :

img {max-width:98%; height: auto;}

به جای 98 نیز درصد مورد نظرتان را بنویسید . کد را قرار دهید و ذخیره کنید . سپس سایتتان را با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl + F5 رفرش کنید . اگر باز هم نیاز به کوچک شدن داشت عدد را کم کنید تا به میزان دلخواهتان برسد .

اگر سایز تغییر نکرد ، در فایل style.css بگردید کد مشابهی باشه حذف کنید . یا میتونید اگر کلس img داخل فایل استایل قرار داشت کد زیر را مانند دیگر کدهای موجود در حلقه ی این کلس قرا دهید :

max-width:98%; height: auto;

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    evaz2mn
  • maksim

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۹

با سپاس فراوان از Free SEO Online من کد اولی رو در انتهای فایل style.css کپی کردم و اندازه رو به ٪100 تغییر دادم همه عکسها هم اندازه و فیت قالب شد.

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹

maksim گفت:
    با سپاس فراوان از Free SEO Online من کد اولی رو در انتهای فایل style.css کپی کردم و اندازه رو به ٪100 تغییر دادم همه عکسها هم اندازه و فیت قالب شد.

درود مجدد خدمت شما .

بله بنده یادم رفته بگم که اگر قالب ها برای قسمت مطلبشان اندازه ی مشخصی تعیین کرده باشند ، با قرار دادن 100% فیت همان قسمت خواهند شد .

بنده فکر می کردم قسمت مطلب شما به صورت باز هست . چون برخی از قالب ها عکس های مطلب از کادر مخصوص بیرون میزنند .

به هر حال خوشحالم که مشکلتون رفع شد . موفق باشید .

درباره‌ی این موضوع