انجمن

خراب شدن قسمتی از پوسته انگلیسی روی وردپرس فارسی  (۲ نوشته)

• nimasp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۳

سلام
    یه مدتی هست دارم روی یک پوسته کار میکنم در حال راستچین کردن و فارسی سازیش برای افتتاح سایت شخصیم هستم.
    یک مشکلی هست که قسمت هایی از این پوسته در وردپرس فارسی خراب میشه. اینم بگم که توی امکانات پوسته ساپورت از rtl هم نوشته شده برای همین وقتی روی وردپرس فارسی نصب میکنیم خیلی از قسمت هارو به تناسب خودش راستچین و درست میکنه ولی کامل نیست و قسمتهایی رو هم خراب میکنه. بعضی قسمت های خیلی مهم مثل اسلایدر و بخش پارالکس به کلی خراب میشه.
    من استایل دهی به این قسمت هارو پیدا نکردم که با css بتونم درست کنم چون این قسمت ها همشون با جاوا اسکریپت استایل دهی میشن و مثلا حرکت اسلایدر با جاوا اسکریپته که الان حدود دو هفتست که هرکاری میکنم منشا و منبا این کدهای جاوا اسکریپت رو پیدا نمیکنم. (تنها کافیه عدد سمت حرکت اسلایدر بجای - به سمت + بره! ولی خب اگه پیدا بشه)

به هرحال قالب وقتی روی وردپرس انگلیسی نصب میشه همه چیزش درست کار میکنه ولی روی وردپرس فارسی خراب میشه. میخواستم بدونم چه تغییرات و تاثیراتی رو وردپرس فارسی نسبت به انگلیسی اعمال میکنه؟
    و چطور میتونم این تاثیرات رو توی این قسمت های خاص (نه کل قالب) اعمال کنم؟
    مثلا قسمتهای اسلایدر و پارالکس فرض کنن که روی وردپرس انگلیسی هستند.

این هم بگم که وقتی fa-IR رو از WPLANG در wp-config حذف میکنم (که پیشفرض خودش en-US) میشه بازم همه ی اون قسمت ها درست میشه. ولی خب راستچین های خود قالب و همچنین ادمین و کل وردپرس هم چپچین میشه.
    برای کار روی وردپرس انگلیسی هم خیلی سخت میشه چون تغییراتی که باید بدم بینهایت زیاد میشه.

از دوستان حرفه ای درخواست کمک دارم. لطفا راهنمایی کنید خیلی برام مهمه. ممنون

• شایان کریمی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۶

سلام
    متاسفانه من زمان کافی برای حل مشکلتون رو ندارم
    اما لینک سایت رو بزارید تا اگر فرصت شد من و اگر نه دیگر دوستان کمکتون کنن و کد پوینت های آژاکس قالبتون رو بهتون بگیم.

پیشاپیش لازم به گفتنه که در تمامی مراحل ویرایش قالب و حل مشکلات افزونه FireBug برای فایرفاکس کار رو سرعت میبخشه.

موفق باشید

درباره‌ی این موضوع