انجمن

مشکل با فایل wp-config  (۵ نوشته)

• AmirrezaN

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۴

سلام دوستان. من با یه افزونه مدیریت فایل رفتن سر فایل wp-config و یه خطی اضافه کردن که محدودیت استفاده از رم رو مشخص میکنه. بعد اینکه سیو کردم سایتم توی همه قسمت هاش ارور داد:
    Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING in /home3/denafilter/public_html/bg.ir/wp-config.php on line 23
    جالب اینه که اصلا به اون خطی که اضافه کردم گیر نداده و بجاش به خطی که اسم دیتابیس رو مینویسیم گیر داده. کارایی که کردم و باز هم همین خطارو داد:
    یه خط اضافه کردن قبل از اونجا که اسم دیتابیس رو مینویسیم بازم به لاین 23 (خط خالی) گیر داد!
    فایل رو بردم یه جای دیگه باز همون
    اسم فایلو عوض کردم بازم همون
    فایل sample رو بجاش آوردم با همه تنظیمات خودم بازم همون ارور رو داد.
    کلا فکر میکنیم رو اون اروره گیر کرده! میشه بگین باید چیکار کنم؟؟
    ممنون

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۵

درود .

شما ابتدا اون افزونه رو حذف کنید . سپس فایل wp-config-sample.php رو از اسکریپت باز کنید ، اطلاعات دیتابیس را وارد کنید و اطلاعات کانفیگ سمپل را جایگزین کانفیگ فعلی کنید .

اگر افزونه کش استفاده میکنید ، کش را پاک کنید .

در آخر هم یک بار سایت را با Ctrl + F5 رفرش کنید .

• AmirrezaN

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۵

انجام دادم، بازم همون ارور!

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۷

درود مجدد .

توی نت گشتم چنین مشکلی نبود. حتی توی سایت های خارجی .

اگه مشکل از این فایل باشه با برگدوندن به حالت اولیه باید رفع میشده مگر این که توی فایل های دیگه هم تغییر ایجاد کرده باشید . شما اول اون افزونه رو کاملا پاک کنید .

بعد فایل های وردپرس رو یک بار مجددا آپلود کنید .

فولدر wp-content رو آپلود نکنید . wp-admin و wp-include و فایل های روت وردپرس رو مجددا آپلود کنید .

بلکه مشکلتون رفع بشه !

شاید هم کش ISP باشه نتتون . کسی چه میدونه ؟ :D

• AmirrezaN

آفلاین
    عضو
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۵

آقا فهمیدم مشکل کجاس ولی پیدا نکردم مشکلو (!) یعنی فهمیدم واسه چی وقتی فایلو تغییر میدم اتفاقی نمیفته چون اصلا فایل اونجا نیست.
    خطایی که من دارم میگه فایل تو مسیر /home3/denafilter/public_html/bg.ir/wp-config.php هستش. قاعدتا باید تو اونجا wp-content/uploads هم باشه که هست. ولی مشکل اینه که اونجا فایل هایی که مال 4 ماه پیشه هستن. درحالی که من وقتی میرم به
    http://bg.ir/wp-content/uploads/
    به طور کامل همه فایل هایی که اپلود کردم (حتی دیروز) اونجا هستن. حالا من نفهمیدم یعنی چی! چیزی که رو هاست منه اصلا رو هاست نیست؟ یعنی چی؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها