انجمن

ارسال به اینده  (۱۳ نوشته)

• enigma2

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۰۰:۴۳

سلام دوستان
    من از نسخه انگلیسی wp استفاده می کنم
    می خواستم ببنیم چطور می تونم مطالبم را به اینده ارسال کنم ~X(

سوال بعدی در مورد save در هنگام نوشتن پست هست وقتی save چه حالیتی پیش می اید !!!

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۰۱:۳۶

میخوای تاریخ آینده رو داشته باشه؟ یا اینکه یه مطلب بنویسی مثلاً دو روز دیگه منتشر یشه؟
    واسه اولی مطلبو مینویسی .پیش نویس ذخیره میکنی.ویرایش میکنی تاریخو عوض میکنی...
    واسه دومی هم یه پلاگین هست...یه جستجوی کوچولو ...

• martianboy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۰۱:۵۴

فکر کنم سوال دومشون در مورد این بود که وقتی پست رو می‌نویسی save رو می‌زنی چه حالتی پیش میاد. اگه این بود منظورتون٬ این کار باعث می‌شه نوشته‌تون به عنوان «پیش‌نویس» ذخیره بشه. یعنی روی وبلاگتون نمایش داده نمی‌شه. بعدا می‌تونید دوباره ویرایشش کنید و بعد Publish کنید.

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۱:۰۱

در مورد سوال اول كه Mizsia گفتند :

بايد بگم كار رو پيچيده كرديد !

كافيه مطلب رو بنويسي و در قسمت Post Timestamp كه در سايدبار قرار داره تاريخ و ساعت مطلب رو براي تاريخ مورد نظر خود قرار بدي و بعد دكمه Publish رو بزني ... اين طوري مطلب منتشر ميشه ولي در صفحه اصلي ديده نميشه تا وقتي كه تاريخ مورد نظر فرا برسه ! :-/

جواب سوال دومتون هم كه martianboy درست فرمودند ...

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۱:۳۹

shahvar گفت:
    در مورد سوال اول كه Mizsia گفتند :

بايد بگم كار رو پيچيده كرديد !
    كافيه مطلب رو بنويسي و در قسمت Post Timestamp كه در سايدبار قرار داره تاريخ و ساعت مطلب رو براي تاريخ مورد نظر خود قرار بدي و بعد دكمه Publish رو بزني ... اين طوري مطلب منتشر ميشه ولي در صفحه اصلي ديده نميشه تا وقتي كه تاريخ مورد نظر فرا برسه ! :-/
    جواب سوال دومتون هم كه martianboy درست فرمودند ...

ا ! چه جالب . من نمی دونستم :D
    ~O)

• enigma2

آفلاین
    عضو
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۱:۵۰

من این کار را می کنم
    و مطلب تاریخ مطلب را ساعت مطلب را می زنم ۵ دقیقه دیگه ولی وقتی publich را می زنم صفحه منتشر میشه

1 - ایا اون تیک ادیت تاریخ زمان باید روشن باشه
    2 - ایا باید به pending مطلب را بفرستیم

3- فقط به صرف این که تارخ و زمان را تغییر بدم و پابلیک را بزنم مطلب ارسال میشه ! ~O)

• enigma2

آفلاین
    عضو
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۲:۵۶

کسی نبود جواب بده

من مثلا می زنم 3 دقیقه دیگه تاریخش را تغییر میدم ولی وقتی می زنم انتشار ! مطلب ارسال میشه !!! 8-|

وقتی یه مطلبی را ذخیره می کنم حالا به قول شما پیش نویس بعدا از پنل خارج میشیم و فردا می ایم اون مطلب را کجا می تونیم پیدا کنیم کجا باید دنبالش گشت

• martianboy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۶:۴۷

تیک ویرایش تاریخ و ساعت باید موقعی که میخوای تاریخ و زمان رو تغییر بدی روشن باشه. بله.
    publish هم پستت رو ارسال می‌کنه و نمایش می‌ده. اگه نمی‌خوای نمایش بده save رو بزن به جای publish.

وقتی مطلبی رو ذخیره می‌کنی بعدا از بخش manage می‌تونی پیداش کنی.

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۹:۰۱

کسی نبود جواب بده

من مثلا می زنم 3 دقیقه دیگه تاریخش را تغییر میدم ولی وقتی می زنم انتشار ! مطلب ارسال میشه !!! 8-|

وقتی یه مطلبی را ذخیره می کنم حالا به قول شما پیش نویس بعدا از پنل خارج میشیم و فردا می ایم اون مطلب را کجا می تونیم پیدا کنیم کجا باید دنبالش گشت

۱- تيك رو بايد فعال كني و بعد تاريخ و زمان رو تغيير بدي ...

اينكه مطلب رو كجاي مي توني پيدا كني خيلي ساده هست ...
    هميشه در صفحه اصلي مطالب بر اساس زمان سورس ميشن
    يعني اگه مثلا شما يه مطلب همين الان بفرستيد و تاريخ انتشارش رو براي فردا بزنيد و بعد يه مطلب ديگه هم بفرستيد و تاريخ انتشار رو دست نزينيد ...
    اگه همون موقع به صفحه اصلي مراجعه كنيد ... تنها مطلبي كه تاريخ اون رو دست نزديد مي بينيد ، اما فردا كه به سايت سر بزنيد تو صفحه اصلي ابتدا مطلبي رو مي بينيد كه تاريخ انتشار رو ويرايش كرده بوديد (اين رو اول مي بينيد چون تاريخش جديدتره) و بعد مطلب ديگه رو خواهيد ديد ... خيلي ساده هست كه ...
    من از همين روش خيلي مواقع استفاده كردم ... مخصوصا وقتي قصد دارم برم مسافرت ... مثلا براي هر روز يك مطلب !

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۹

تو نسخه‌ی آینده‌ی افزونه‌ی جلالی، تاریخ این قسمت هم جلالی می‌شه :)

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۹:۵۵

تو نسخه‌ی آینده‌ی افزونه‌ی جلالی، تاریخ این قسمت هم جلالی می‌شه :)

گناهكار اينو گفتي ياد يه چيزي افتادم :
    ميشه تو نسخه جديد افزونه جلالي قابليتي رو اضافه كرد كه در قسمت Editor مطالب نوشته شده اتوماتيك Rtl نوشته بشن ... معمولا بايد براي هر پاراگراف به صورت جداگانه اون دكمه راست به چپ رو زد

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۲۱:۰۲

ميشه تو نسخه جديد افزونه جلالي قابليتي رو اضافه كرد كه در قسمت Editor مطالب نوشته شده اتوماتيك Rtl نوشته بشن ... معمولا بايد براي هر پاراگراف به صورت جداگانه اون دكمه راست به چپ رو زد

تو نسخه‌ی ۳.۵ این قابلیت به‌صورت پیش‌فرض وجود داره٬ من مشکلی نمی‌بینم.

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۲۱ مهر ۱۳۸۶ - ۲۱:۴۴

تو نسخه‌ی ۳.۵ این قابلیت به‌صورت پیش‌فرض وجود داره٬ من مشکلی نمی‌بینم.

گناهكار عزيز نمي دونم تونستم منظور خودم رو درست برسونم يا نه ....
    درسته تمام نوشته ها از راست به چپ نوشته مي شن ولي اگه دقت كنيد دكمه RTL فعال نيست ...

حالا مي پرسيد اين چه اشكالي داره ؟
    حالا اگه كسي مطلب رو از طريق فيد نگاه كنه مطالب راست به چپ نيستند اما اگه براي هر پاراگراف از دكمه RTL به صورت دستي استفاده بشه مطالب تو فيد هم درست نمايش داده ميشن (اينو از نويد ياد گرفتم) .
    اگه هم دقت كنيد با فشردن اون دكمه براي هر پاراگراف تو قسمت Code نيز RTL ها اضافه نميشن !

من الان خودم از 3.5 استفاده مي كنم و هنوز اين مشكل حل نشده

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.