انجمن

افزونه فارسی شده ارسال پست مهمان  (۲ نوشته)

• نادر حاجی حیدری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶

با سلام

امروز میخوام یک افزونه ارسال پست میهمان که خودم فارسی کردم معرفی کنم.

متاسفانه افزونه های فارسی شده ای که برای ارسال پست مهمان هستند یا قدیمی شده اند و با وردپرس جدید سازگاری ندارد و یا اگر هم کار می کنند خیلی ساده هستند و امکانات خوبی ندارند.

این افزونه که اسمش DJD site post هست از مخزن وردپرس بیش از ۵۰۰۰ بار دانلود شده و آخرین بروز رسانی آن هم مربوط به تاریخ ۲۴-۲-۲۰۱۴ می باشد که همین نسخه را فارسی سازی کردم.

امکانات این افزونه :

۱- ایجاد فرم واکنش گرا (رسپانسیو) بوسیله کدکوتاه (short code)

2- دارای پنل تنظیمات قدرتمند

۳- امکان تعیین وضعیت برای پست های جدید که ارسال می شود (انتشار،برای بازبینی،پیش نویس،خصوصی)

۴- آگاه سازی مدیر توسط ایمیل هنگامی که مهمان پست جدید ارسال می کند.

۵- امکان تعیین ساختار برای نوشته (تتوسط میهمان و یا به صورت از پیش تعیین شده)

۶- اختصاص پست های ارسال شده به یک کاربر مثلا اختصاص به کاربری به نام «میهمان»

۷- امکان تعیین دسته بندی برای نوشته (توسط میهمان و یا به صورت از پیش تعیین شده)

۸- امکان دادن به میهمان برای ایجاد دسته جدید ، البته به دستور مدیر

۹- امکان تعیین حالت ویرایشگر متن (حالت ویژوال ، حالت ساده و حالت متن ساده بدون Html)

10- امکان نمایش معادله امنیتی برای ارسال پست

۱۱- و کلی امکانات دیگه که از حوصله من و این مقاله خارجه… :-)

روش نصب و استفاده :

وقتی افزونه رو دانلود کردید، فقط کافیه از قسمت افزونه ها » افزودن » بارگذاری افزونه رو بارگذاری، نصب و فعال کنید و بعد گزینه DJD site post در انتهای منوی تنظیمات وردپرس اضافه می شود و شما می توانید از طریق آن افزونه را به دلخواه خودتون تنظیم کنید.

برای نمایش دادن فرم ارسال پست در سایت فقط کافیه که کد [djd-site-post] رو هر جایی که خودتون می خواهید قرار بدید.

منتظر مراحل بیشتری بودید! متاسفم که ناامیدتون کردم ;-)

توجه : فقط اگر افزونه را آپدیت کنید زبان فارسی از بین می رود.

این افزونه رو می تونید از اینجا دانلود کنید.

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳

سلام،
    لطفا لینک مستقیم رو در انجمن هم قرار بدید.

درباره‌ی این موضوع