انجمن

این وب سایت ها رو ببینید درباره اینها چی میدونید  (۳ نوشته)

• yahoo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۷
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱ تیر ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۴

سلام
    بچه ها امروز در راستای تلاشم برای ست کردن وردپرس پی اچ پی بیبی و پلیگ برای ساخت یک وب سایت با حال این دو تا سایت رو دیدم ببینید جریان اینا چیه . ببینید میخوام بدونم در این وب سایتها چی توضیح داده شده چ.ن من سر در نیاوردم .. ممن.ن میشم جواب بدین

این سایت و سایت دیگه هم این سایت
    البته اینجام توی همین تالار یه پست قبلا زده بودم

• websoft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۴
    ۱ تیر ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۵

پروژه ي wp-united كه سيستم آماده ي PHPBB و Wordpress هست بدون دردسر در تنظيمات ، دومين لينك هم در مورد ادغام pligg با وردپرس هست كه زده بعد از نصب وردپرس و تعيين prefix ديتابيس ، pligg رو نصب كنيد و همان نام ديتابيس رو بر اساس table_prefix موجود در فايل wp-config وارد كنيد. اينطوري هر دو از يك ديتابيس و جداول بهره ميگيرن ، توضيحات مختصر خوب ديگه اي هم داده.
    براي به وجود نيومدن مشكلي هم تو ورود كاربران در هر دو سيستم ، يك function با نام is_user_logged_onto_wp داده كه كد مربوطه رو بايد در فولدر pligg : libs/login.php كامل جانشين قبلي كنيد ! موارد مهم ديگه اي هم بيان كرده ! :-)

• yahoo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۷
    ۲ تیر ۱۳۸۸ - ۰۹:۴۰

یعنی خلاصه با چیزایی که اونجاها داده میشه کاری کرد که سه تا سیستم wp,PhpBB,Pligg با هم ادغام بشن و در یک سایت با یک یوزر به همه اونها دسترسی داشت . من درست فهمیدم ؟؟؟؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.