انجمن

سوالاتی ‍‍‍‍‍‍‍پيرامون فروشگاه ؟!  (۱۹ نوشته)

• h1h2h3

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۵ تیر ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۹

سلام خدمت دوستان
    من قصد دارم يك فروشگاه راه بندازم كه بوسيله پرداخت به حساب "سيبا بانك ملي" كار كنه پس نتيجه اينكه اتصال به بانك سامان و يا سيستمهاي پست را نياز ندارم. فقط اينكه لينك خريد كالا بره به صفحه "راهنماي خريد" همين ;-)

*چند سوال دارم كه خواهشا‍ّ راهنمايي كنيد و منو به تاپيكهاي ديگه ارجاع ندين :

1- را ه اندازي فروشگاه با وردپرس چه مزيتي نسبت به اين CMS ها يا همون اسكريپتهايي كه تو اينترنت ريخته داره ؟ كدومشون براي كار من خوبه ؟

2- براي راه اندازي يك فروشگاه بايد يك پوسته مخصوص فروشگاه استفاده كرد يا اينكه ميشه يك پوسته معمولي رو با نصب افزونه هاي مخصوص تبديل به فروشگاه كرد ؟

3- نظر شما راجب تمهايي كه در سايت زير هست چيه؟ به زبان PHP و پايگاه داده MySQL نوشته شدن:

لينك : http://www.templatesbasket.com/osCommerce/templates?page=1

با تشكر @},-

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۵ تیر ۱۳۸۸ - ۱۴:۱۰

۱.راه اندازی سریع - آسان - بدون هزینه!
    2.هر دو حال میشه :-)
    3.یعنی چی؟

• h1h2h3

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۱۸ تیر ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۱

man4toman ممنون از شما که ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پاسخ دادين

يك سوال ديگه :

من ميخوام در صفحه اول سايت محصولات رو به 6 قسمت تقسيم كنم مثلاّ لپ تاپ , دوربين , موبايل ...
    آيا با نصب افزونه در يك پوسته معمولي ميشه چنين امكاني رو فراهم كرد. نمونش اين قالب رو نگاه كنيد :

http://www.templatesbasket.com/osCommerce/10106/preview-home-page

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۱۸ تیر ۱۳۸۸ - ۲۳:۴۸

بله با افزونه wp-e-commerce که یک addon داره بنام gride که حدود 50 دلار هست.

• afshinm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۳
    ۱۹ تیر ۱۳۸۸ - ۱۴:۲۳

با سلام.
    بنده یک برنامه خیلی خوب در این زمینه می شناسم.
    قیمت اون هم نسبت به فروشگاه سازهای مشابه بسیار کمتر است.
    به راحتی به بانک سامان متصل میشود و امکان خرید اینترنتی را برای شما فراهم میکند.
    قدرت و امکانات فوق العاده ای هم دارد و پوسته های بسیار خوب و زیبایی هم برای شما فراهم کرده است.
    دارای لایسنس بوده و نصب و راه اندازی و پشتیبانی آن هم رایگان است.
    برای اطلاع بیشتر : 09353642133 - afshin.meh at gmail.com
    با تشکر.

• wpstar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۱۹ تیر ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۱

فروشگاه ساز وردپرس . فارسی :
    عکس :
    http://img98.com/images/iy73wwgrwfh40opsjt.jpg

توضیحات :
    فروشگاه ساز وردپرس فارسی . این اسکریپت کامل یک فروشگاه ساز با وردپرس میباشد که کامل به فارسی برگردانده شده است . با این سیستم که مرتبط با سیستم مدیریت محتوا وردپرس میباشید یک فروشگاه کاملاً فارسی راه اندازی کنید

از اینجا دانلود کنید :

دانلود فروشگاه ساز

• afshinm

آفلاین
    عضو
    ۱۹ تیر ۱۳۸۸ - ۱۸:۱۰

به wpstar
    دوست عزیز من این اسکریپت را برای سایت خودم نیاز دارم.
    آیا اسکریپت شما به سیستم شتاب (مثلا بانک پارسیان یا سامان) متصل میشود؟
    با تشکر

• محسن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۹ تیر ۱۳۸۸ - ۲۱:۳۸

دوست عزیز ، wpstar
    در عکس شما چیز مشخصی دیده نمیشه
    میشه لطف کرده و توضیحات بیشتری در مورد این پلاگین ذکر کنید
    اگر یه نمونه هم بذارید عالیه!!!
    ~O) ~O) ~O) ~O)

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۱۹ تیر ۱۳۸۸ - ۲۲:۵۴

عکس :

توضیحات :
    فروشگاه ساز وردپرس فارسی . این اسکریپت کامل یک فروشگاه ساز با وردپرس میباشد که کامل به فارسی برگردانده شده است . با این سیستم که مرتبط با سیستم مدیریت محتوا وردپرس میباشید یک فروشگاه کاملاً فارسی راه اندازی کنید

از اینجا دانلود کنید :

دانلود فروشگاه ساز

ملت چه قدر دزدن زدن رو دست خودمون !!

این افزونه را که من کرک و فارسیش کردم ، برداشتی سند زدی به نام خودت .... ( تو کل تاپیک ها اینجا ریخته سند مدرک )

داش این افزونه دزدی من دزدیمش (عذاب وجدان هم دارم )، آن هم از سرور خودش که آنلاین میفروشه ! اما یک مشکلی داره و آن هم این که صاحبش اصلا راضی نیست ، هر چی خواستم اغفالش بکنم تا برای امت فارسی زبون رضایت بده نداد که نداد ... بدون که در صورت استفاده آتش جهنم در انتظار خواهد بود ! من هم راضی نیستم

قدیم نیدما ، فکر کنم ان موقع 2.5 ورژن وردپرس بود ، من این متشر کردم ، دقت کن این نسخه بتای یک - هیچ وقت هم نسخه کامل منتشر نکردم ...

خواستم در جریان باشی ،

با سلام.
    به راحتی به بانک سامان متصل میشود و امکان خرید اینترنتی را برای شما فراهم میکند.
    قدرت و امکانات فوق العاده ای هم دارد و پوسته های بسیار خوب و زیبایی هم برای شما فراهم کرده است.
    با تشکر.

راستی حواست باشه این آقا تیغت نزنه ، اسم برنامه فارسی ایکومریک است (یک همچین چیزی) ، رایگان هم است ، فقط پوسته موسته درست حسابی ندارد ، پشتیبانیش همپولی ، تو همین انجمن 2 بار معرفی و لینک دادم بهش بگرد پیدا میکنی ....

• afshinm

آفلاین
    عضو
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۰۰:۲۴

zxo003 گفت:

عکس :
    توضیحات :
    از اینجا دانلود کنید :
    دانلود فروشگاه ساز

ملت چه قدر دزدن زدن رو دست خودمون !!
    این افزونه را که من کرک و فارسیش کردم ، برداشتی سند زدی به نام خودت .... ( تو کل تاپیک ها اینجا ریخته سند مدرک )
    داش این افزونه دزدی من دزدیمش (عذاب وجدان هم دارم )، آن هم از سرور خودش که آنلاین میفروشه ! اما یک مشکلی داره و آن هم این که صاحبش اصلا راضی نیست ، هر چی خواستم اغفالش بکنم تا برای امت فارسی زبون رضایت بده نداد که نداد ... بدون که در صورت استفاده آتش جهنم در انتظار خواهد بود ! من هم راضی نیستم
    قدیم نیدما ، فکر کنم ان موقع 2.5 ورژن وردپرس بود ، من این متشر کردم ، دقت کن این نسخه بتای یک - هیچ وقت هم نسخه کامل منتشر نکردم ...
    خواستم در جریان باشی ،

با سلام.
    با تشکر.

راستی حواست باشه این آقا تیغت نزنه ، اسم برنامه فارسی ایکومریک است (یک همچین چیزی) ، رایگان هم است ، فقط پوسته موسته درست حسابی ندارد ، پشتیبانیش همپولی ، تو همین انجمن 2 بار معرفی و لینک دادم بهش بگرد پیدا میکنی ....

من همیشه سعی کردم با همه دوست باشم ولی شما ظاهرا ...
    اگر منظورت فارسی کامرس هست ... شما از کجا فهمیدی من منظورم این سیستم است؟ سیستم بنده کاملا یکتا است و به صورت قانونی به فروش می رسه.
    بنده مثل بعضی ها دزد نیستم که بیام اسکریپت بدزدم...رشته اصلی من php است و احتیاجی به کار کردن با یه سری برنامه کوچیک ندارم.
    سعی کنید در کنار اینترنت طریقه حرف زدنتون رو درست کنید. (تیغت نزنه یعنی چی؟)
    از مدیران عزیز میخوام به این آقا/خانوم اخطار بدند...این چه طرز برخورده؟
    واقعا متاسفم ... مردم این طور هم وطن خودشون رو مسخره میکنن و تهمت میزنن ... چقدر راحت ... مثلا مسلمون هم هستیم !!!
    خدارو شکر در کشور یه سری آدم هست که مواظبن مردم بقیه رو تیغ نزنن (واقعا خنده داره!!!)

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۰۰:۲۸

مطرح کردن چیزی که منفعت مالی داشته باشه ممنوعه

لطفا مدیران پست های اضافی و غیر قانونی رو پاک کنن

بیاین به همدیگه احترام بذاریم :-) @},-

• afshinm

آفلاین
    عضو
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۰۰:۴۲

چرا دروغ؟
    دوست عزیز درسته ... شما درست می فرمایید...بنده پست دادم تا یک نسخه از برنامه ام رو به فروش برسونم.
    از کاری که کردم پشیمون هم هستم!
    اما این آقا/خانوم اصلا متوجه نیست که گناهی بزرگ تر از تهمت زدن وجود نداره.

• oshgool

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹۳
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۰۱:۴۷

ولش کن بابا. zxo رو من میشناسم یعنی چندسری در ارتباط بودیم بچه آقایی هست فکر کرده که شما وبمستر p30vel هستید که اونحرف رو زده و منظورش با دزد اون افزونه بود که منظورش p30vel فکر میکنم باشه.
    البته گفتم فکر میکنم
    :D

• afshinm

آفلاین
    عضو
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۰۹:۴۴

آهان ... یعنی اگر مدیر پی سی ول بود میشه توهین کرد؟ 8-|

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۹

اه اه !! یک دفعه نشد کسی را به راه راست هدایت کنیم خودش راه ادامه بده و ما نیاز به ارشاد دوباره او نداشته باشیم .... :O :O :O :O

کی با حضرت عجل صحبت کرده اینجا ، خودت قاطی بازی میکنی ؟؟؟ :-? :-? :-? :-? :-? :-?

من به عنوان منجی بشریت ( :D :D :D :D ) آمدم به یک کاربر تازه وارد هشدار بدم که یک دفعه گیر شیاد ها و ناپاکان و نا احلان :O :O :O :O نیفتد (خدای منظورم شما نیستی و نبودی ها بر نخوره یک دفعه بهت ، ضمنا منظورم p30vel هم نیست فردا شاکی نشه !! منظورم بعضی ها است :D :D :D :D ) ، تا اول جستجو و تحقیق کند بعد خرید کند !!

ضمنا در این انجمن بنا بر توصیه و قوانین ، هر آنچه منفعت مادی داشته باشد به صورت مستحب موکد حرام است !! و در صورت تخلف یک کاربر .... وی باز هم بنا بر اوامر افراد جهان آخرت فریب باید کفاره بدهد ، کفاره هم اقسام دارد ، البته با توجه به نیت ناپاک شما (با توجه به اعتراف خودتان کسب پول نا مشروع در انجمن مشروع ) باید 10 بار (بنا بر احتیات 15.000 دفعه ) سوکت RJ45 مودم را از جا در بی آورید ، تا مودمتان بسوزد و مدتی بدون اینترنت بمانید ، تا بلکه از انجام حرکات و افعال گناه آلود به دور باشید ....

اما علت حرام بودن کسب منفعت مادی در اینجا : میزبان و حامی وردپرس فارسی آمریکا جهان خوار و شیطان بزرگ و اسرائیل نامشروع زاده و در صدر آنها کاربران از جان گذشته وب فارسی هستند ، با توجه به این که آمریکا جهان خوار و اسرائیل نا مشروع ، هاست (میزبان) مجانی به کسی نمیدند ، و اگر اغفال بشن و بدن در جهت جهان خواری بیشتر است و لاغیر پس دوست ندارند شما در جهان خواری (کسب پول و منافع ) شریک آنها شوید !!

دقت نماید مهملات بالا با توجه به سیاست راه بردی آمریکا جان خوار و شیطان بزرگ علیه دولت مردمی و قانونی ایران قابل تفسیر و توجه م/ن یباشد !!! :O :O :O :O

نویییید ، ممممممانی ، گگگگگگگناهکار ، اگر اندکی دروغ گفتم بکشینم .... :D :D :D :D

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۱۶:۱۷

ضمنا شما در این تاپیک فعل حرام دیگری را هم انجام دادید (باز هم کسب منفعت مادی)

http://forum.wp-persian.com/topic/4498?replies=7

باز هم جرم شما سنگین تر شده و ارسال پتوا (بر وزن فتوا ) به صورت انفرادی برای شما جایز نیست ، بلکه باید شورای برای شما تشکیل شود ،

به نظر میرسد شما فقط برای کسب منفعت نامشروع و حرام عضو این مکان پاک و مشروع شده اید

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۱۶:۲۰

راستی اوشگول جون خوبی خبری ازت نیست ...

• afshinm

آفلاین
    عضو
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۶

zxo003 گفت:
    راستی اوشگول جون خوبی خبری ازت نیست ...

گناهکار : http://forum.wp-persian.com/topic/4493?replies=40#post-32564

اخطار: کاربران محترم٬ afshinm از پرداختن به بحث‌های غیرمرتبط با موضوع اصلی خودداری کنید.

جناب گناهکار ... این مطلب شامل این دوستمون هم میشه دیگه ... درسته؟

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۲۱:۳۴

مثله اینکه تاپیک شده جای مسائل شخصی دوستان. ~O)

درباره‌ی این موضوع