انجمن

چگونگی اضافه کردن مطالب قبلی به مطالب جدید سایت  (۴ نوشته)

• mr.moh3n96

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۶

سلام . من یه سایت دارم
    سرورش واسه 1 ماه مشکل داشت. منم همون دو روز اول که داون شد یه سرور جدید از یه شرکت دیگه تهیه کردم و سایت وردپرسی خودم رو بالا آوردم البته با دیتابیس جدید و الان 200 تا پست دارم و الان سرور قبلی مشکلش حل شده و من میخوام پست هایی که روی سرور قبلی که مشکل داشت رو به این پست هایی که روی سرور جدید دارم اضافه کنم. خودم فکر کنم از phpmyadmin باید این کار انجام بشه ولی بلد نیستم
    کسی راهی بلده ؟ میشه راهنماییم کنید ؟
    ممنون میشم

• bia2music.org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۸

mr.moh3n96 گفت:
    سلام . من یه سایت دارم
    سرورش واسه 1 ماه مشکل داشت. منم همون دو روز اول که داون شد یه سرور جدید از یه شرکت دیگه تهیه کردم و سایت وردپرسی خودم رو بالا آوردم البته با دیتابیس جدید و الان 200 تا پست دارم و الان سرور قبلی مشکلش حل شده و من میخوام پست هایی که روی سرور قبلی که مشکل داشت رو به این پست هایی که روی سرور جدید دارم اضافه کنم. خودم فکر کنم از phpmyadmin باید این کار انجام بشه ولی بلد نیستم
    کسی راهی بلده ؟ میشه راهنماییم کنید ؟
    ممنون میشم

با سلام . وارد phpmyadmin هاست یا سرور قبلی بشید . از کلیه فایل های پست wp_post , . . . خروجی export بگیرید.
    وارد phpmyadmin سرور جدید بشید و اون فایلی که خروجی گرفتید رو import کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Masoud - mr.moh3n96
  • mr.moh3n96

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۸

خ

bia2music.org گفت:

با سلام . وارد phpmyadmin هاست یا سرور قبلی بشید . از کلیه فایل های پست wp_post , . . . خروجی export بگیرید.
    وارد phpmyadmin سرور جدید بشید و اون فایلی که خروجی گرفتید رو import کنید.

خیلی ممنون بابت پاسخ
    یه سوال دیگه درست میشه اینجا که اگه اون فایل رو export و بعدش رو سرور جدید import کنم مطالبی که روی سرور جدید دارم حذف نمیشن ؟
    منظورم اینه که مطالب قبلی جایگزین مطالب جدید که دارم نمیشن ؟

ممنون میشم :x

• bia2music.org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۹

mr.moh3n96 گفت:
    خ

خیلی ممنون بابت پاسخ
    یه سوال دیگه درست میشه اینجا که اگه اون فایل رو export و بعدش رو سرور جدید import کنم مطالبی که روی سرور جدید دارم حذف نمیشن ؟
    منظورم اینه که مطالب قبلی جایگزین مطالب جدید که دارم نمیشن ؟

ممنون میشم :x

خواهش میکنم. والا تا جایی که من میدونم اگه ID ,title پست ها یکی نباشه جایگزین نمیشه. البته من چندبار تست کردم اگه پست هایی که روی سرور جدیده پاک بشه و فقط اون پست های قبلی منتقل بشه خیلی بهتره چون به احتمال زیاد شما چندین پست با id یکسان دارید.

درباره‌ی این موضوع