انجمن

کمک در چگونی تعریف دو شیوه نمایش پست وردپرس ؟  (۴ نوشته)

• segaro

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۸ تیر ۱۳۸۸ - ۰۰:۵۱

سلام دوستان عزیز , خواهشا اگه کسی میتونه به من در مورد اینکه چگونه دو شیوه نمایش برای پست را تنظیم کنم کمک کنه ببینید منظور من اینکه به عنوان مثال کلیه پست های سایت من به صورت معمول نمایش داده بشه اما در مورد یک category خاض شیوه عوض بشه یعنی بتونم title , content رو هر طور که مایلم قرار بدم من یه نمونه کد نوشتم اما اشکال داره یه چیزی توی سبک زیر
    من از این روش برای یک سایت عکس میخوام استفاده کنم به صورتی که وقتی به قسمت Category شماره 3 وارد شد شیوه نمایش به این صورت باشه که ابتدا عکس که در content وجود داره رو نمایش بده اما با کلیک بر روی ادامه مطلبش دوباره به همون پوسته single.php بره فقط شیوه نمایشش توی index و در بخش category مورد نظر فرق کنه مثلا

<?php if (is_category('3');
    <?php $recent = new WP_Query("showposts=10"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>

<li><a>" rel="bookmark">
    <?php the_title(); ?>
    </a></li>
    <?php endwhile;endif ?>

امیداورم کامل توضیح داده باشم ! من میخوام پست ها معمولی نمایش داده بشه اما وارد موضوع شماره 3 وقتی شدم فقط عنوان مطلب + نوشته مطلب ( بدون ادامه مطلبش ) نمایش داده بشه , با اینکار انگار یک قالب دیگه روی وردپرس وجود داره.

سوال دیگه بر فرض مثال به چه صورت میشه در یک page در وردپرس پست های یک category خاص نمایش داده بده البته بدون ادامه مطلبش چون من هر کاری کردم ادامه مطلب پست هم باهاش نمایش داده میشد , میخوام توی پیج مورد نظر فقط پست category مورد نظر نشون داده بشه که با کلیک بر روی لینک ادامه مطلب اونو در قالب همون قایل single.hp باز کنه.
    من اینو نوشتم اما این کل مطلب رو نشون میده میخوام مطلب بدون ادامه مطلبش نمایش داده بشه

<?php
    /*
    Template Name: Main
    */
    ?>

<ul>
    <?php $recent = new WP_Query("cat=3&showposts=10"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
    <li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a>
    <?php the_content(); ?>
    </li>
    <?php endwhile; ?>
    </ul>
  • AmirTnT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰۰
    ۱۸ تیر ۱۳۸۸ - ۰۲:۴۹

در مورد سؤال اولتون بايد بگم كه شما بايد يك فايل php در پوشه قالبتون ايجاد كنيد با نام category-x !
    به جاي x بايد آي دي اون دسته اي كه مي خواهيد نمايشش فرق داشته باشه رو قرار مي ديد.
    بعد كدهاي فايل ايندكس رو در اين فايل پيست مي كنيد و تغيراتي رو كه مي خواهيد روش اعمال مي كنيد و save !
    از اين به بعد دسته مورد نظر با اون پوسته نمايش داده مي شه.

در مورد سؤال دومتون:
    كد<?php the_content(); ?>رو حذف كنيد ببيند اوني كه مي خواهيد مي شه با نه!

• segaro

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶
    ۱۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۷:۰۹

سلام
    بابا خیلی آقایی دمت گرم , مشکل اولم رو به نحو احسن و کامل حل کردی خیلی کوچکتم
    با همین راه اول کل مشکلام حل شد خیلی ممنون موفق باشی

قسمت دوم رو دیگه با این راهی که گفتی برطرف شد دیگه به اون احتیاج ندارم

• AmirTnT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰۰
    ۱۸ تیر ۱۳۸۸ - ۲۳:۳۸

خواهش می کنم دوست عزیز ~O)

درباره‌ی این موضوع