انجمن

انتقاد در مورد نحوه انتشار وردپرس فارسی  (۸ نوشته)

• James2

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۱۰:۰۳

درود
    از وقتی شما تصمیم گرفتید که نسخه فارسی ورد‍رس رو به صورت بسته کامل منتشر کنید بنده به مشکلاتی برخوردم.
    من همیشه از ارتقای خودکار استفاده میکنم. و قبل از این مشکلی نداشتم چون فارسی ساز خیلی سبک بود و به راحتی منتظر میشد.
    اما الان به علت سنگینی بسته کامل سرور پیغام Time Out میده و عملیات ارتقا انجام نمیشه.
    ارتقای دستی که از اون بدتر. آدم مجبوره 8 مگابایت رو آپلود کنه.
    ممنون میشم نحوه انتشار به صورت قبل برگرده. یا حتی المکان فارسی ساز رو به صورت جدا و همزمان با نسخه کامل برای دریافت قرار بدید.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۰ تیر ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۸

قبلا در مورد نحوه انتشار بحث هایی شده بود
    بهتره به طور دستی به روز رسانی کنید

• James2

آفلاین
    عضو
    ۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۵

غیب گفتی برادر؟!!!
    خوب اگه اینطوره چرا اصلا من اومدم اینجا پست زدم؟!
    این درست نیست که مسئولیت رو از گردن خودتون بردارید و خیلی راحت بگید که خودتون به صورت دستی انجام بدید.

• pardisdownload

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۰

ببینید دوست عزیز شما مگه چند بار میخواید وردپرس نصب کنید . حقیقتا یک بار . در ضمن time out شدن سرور شما برمیگرده به مشکل سرور خودتون . بنده خودم تا حالا یک فایل سه گیگی را بدون هیچ مشکلی با همین اسکریپت rapidkill از یک سرور به سرور دیگه بردم بدون هیچ مشکلی . لطفا بیخودی تاپیک هارو شلوغ نفرمایید. اگر انتقادی دارید میتونید از طریق پیغام شخصی اعلام نمایید . موفق باشد

• Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۳

دوست عزیز انتقاد شما به جا نیست!
    این وردپرس است که حجمش زیاد میشه نه فارسی ساز
    در بسته کامل وردپرس فارسی یه افزونه جلالی و فایل زبان هست که این باهم 1.5 مگابایت هم نمیشه
    در ضمن فایل های وردپرس زیاد و حجمش کمه این یعنی سرور نباید تایم اوت بده
    در مورد به روز رسانی هم لازم نیست دوباره فارسی ساز و افزونه جلالی آپلود کنی تا نسخه بعدیش بیاد
    در مورد 8 مگابایت فایلی که باید آپلود کنی باید بگم که 8 مگابایت برای این cms خفن کمم هست

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۷

دوست عزیز، در این آدرس می‌تونین تمام پرونده‌های وردپرس فارسی رو مشاهده کنین و هر کدوم که لازم داشتین (مثلن پرونده‌های زبان) رو دریافت کنین:
    http://svn.automattic.com/wordpress-i18n/fa_IR/tags

افزونه‌ی جلالی هم از بخش افزونه‌های سایت اصلی وردپرس در دسترس همه‌ی کاربران هست.

امیدوارم مشکل‌تون حل شده باشه.

• behrooz0o

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰
    ۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۵

دوست عزیز...
    شما می تونید با اسکریپت URL Uploader که فکر می کنم داخل سایت p30vel موجود باشه بسته ی وردپس خودت رو روی سرور آپلود کنی بدون صرف زمان...
    فقط کافیه لینک بسته رو بدی خود این اسکریپ آپلود می کنه و شما هم اکسترک کن بسته رو و وردپرست رو بروز کن...
    همین

• James2

آفلاین
    عضو
    ۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۰:۵۱

لطفا بیخودی تاپیک هارو شلوغ نفرمایید. اگر انتقادی دارید میتونید از طریق پیغام شخصی اعلام نمایید .

عزیزم شما با این حرفتون هدف اصلی وجود انجمن رو زیر سوال بردید. همه میان میگن مشکلات رو در انجمن مطرح کنید تا بقیه هم استفاده کنن حالا شما میگی از پیغام شخصی استفاده کن و برد و رو شلوغ نکن!!!

ببینید دوستان مسئله این نیست که بنده نوعی نمیتونم وردپرس رو به روز کنم یا اینکه بسته یک مگه یا 3 گیگ. مسئله اینه که وردپرس فارسی به جای پیش رفت کمی پس رفت داشته. وقتی قبلا من به راحتی میتونستم با یک کلیک به روز کنم ولی الان نمیتونم چه معنی میتونه داشته باشه؟!

بعدشم دوستانی که ادعای دانستن میکنند و میان اینجا به بنده میتوپن که چرا این حرف رو زدی بهتره یا برن جنبه خودشون رو ببرن بالا و یا اصلا طرف این تاپیکا نیان.

ما چهارسال پشتیبانی نیوک رو بر عهده داشتیم یکبار نشد اینطور با کاربر حرف بزنیم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها