انجمن

مشکل بزرگ در قسمت نظرات وردپرس 2.8.1  (۴ نوشته)

• segaro

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۴ تیر ۱۳۸۸ - ۲۰:۱۰

سلام , من امروز متوجه یک چیزی شدم
    بعد از آپدیت به نسخه 2.8.1 چند روزی بود که کاربران سایتم نظراتشون رو در پست های بدون مرتبط با موضوع ارسال میکردند اول فکر میکردم مشکل از اوناست اما امروز در کمال ناباوری دیدم که وقتی کسی کامنتی ارسال میکنه به صورت اتوماتیک وار به پست قبلی مطلب ارسال میشه و خد طرف هم به همون پست انتقال داده میشه

فکردم به خاطر طراحی قالبم هست که این مشکل وجود داره پس به همون قالب قبلیم برگشتم که سالم و از وردپرس 2.7 تا 2.8 استفاده میکردم اونو فعال کردم باز هم همین مشکل وجود داشت

ممنون میشم دوستان چک کنند و اگر مشکلی یا راه حلی وجود داره بیان کنند تا استفاده کنیم با تشکر

آدرس منم روی پرو فایلم هست میتونید چک کنید ( موبفا . اورگ )

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  • underline

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۴۸۹
    ۲۴ تیر ۱۳۸۸ - ۲۰:۴۶

هرچند این احتمال ضعیف است ، اما با توجه به ایجاد شدن چند مشکل برای عدم سازگاری افزونه جلالی با 2.8.1 شما این افزونه را غیر فعال کنید و چک کنید اگر که اینگونه نبود یک نسخه پشتیبان از مطالب و فایل ها تهیه کنید و وردپرس را مجددا" نصب کنید ببینید مشکل برطرف میشود یا خیر .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  • segaro

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶
    ۲۴ تیر ۱۳۸۸ - ۲۲:۴۹

سلام
    تونستم مشکل رو حل کنم
    به خاطر افزونه پست های مشابه " wordpress-23-related-posts-plugin.1.0 " بود , من کلا همه چیرو زیر و رو کردم تا بلاخره متوجه شده ببخشید انجمن رو شلوغ کردم میتونید این مطلب رو پاک کنید

• underline

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۴۸۹
    ۲۴ تیر ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۳

نیازی به پاک کردن نیست ممکن است برای دوستان دیگری هم چنین مشکلی ایجاد شود .
    تنها پس از حل شدن موضوع ، وضعیت آن را به حل شده تغییر دهید .
    با تشکر .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها