انجمن

کار با بخش مدیریت و ارسال مطلب بدون عضو شدن در سایت  (۱۳ نوشته)

• ospeyman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۱
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۸ تیر ۱۳۸۸ - ۰۷:۳۸

من میخوام همه کاربران سایتم بدون عضویت بتوانند در سایت مطلب ارسال کنند .
    به طور پیش فرض اگر کسی در سایت عضو بشه و درجه عضویتش هم نویسنده باشه میتواند مطلب ارسال کند ولی من میخوام امکان نویسنده بودن را همه بدون عضویت بدون نیاز به وارد کردن به یوزر پسورد داشته باشند
    wp-admin یعنی همه به این پوشه دسترسی در حد نویسنده داشته باشند .
    چه باید کرد ؟

• محسن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۸ تیر ۱۳۸۸ - ۰۸:۵۱

یعنی شما میخواهید یه بخش ارسال مطلب داشته باشید؟
    آیا میخواهید مطالب قبل از تایید شما در سایت نشان داده شوند یا بعد از تایید شما؟!
    :-? :-? :-? :-? :-?

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • pardisdownload

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۲۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۳

ببینید باید برید تو افزونه ها بگردید ببینید . 100% همچین افزونه ای وجود دارد . شرمنده اگه وقت داشتم میگشتم برات پیدا میکردم . در سایت wordpress.org بگرد حتما پیدا میکنی . موفق باشید .

• alighatta

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۳
    ۲۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۲:۲۱

اینطوری که خیلی هرج و مرج میشه باشد حداقل به تایید مدیریت برسه.

• pardisdownload

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۲۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۲

عرض کردم خدمتت . میگم همچین افزونه ای وجود داره چون خودم باهاش کار کردم . اسمش یادم نیست . ولی دوست عزیز یک چیزی بهت بگم . از بازدیدکننده ها هیچ کس سرش نسوخته برات مطلب بزراه . حجم دیتابیست رو هم بیخودی بالا نبر . اگه کسایی که میخوان تو سایتت مطلب بفرستن مشخصه از وردپزس مولتی یوزر استفاده کن . mu.wordpress.org
    موفق باشید

• underline

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۴۸۹
    ۲۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۳:۲۵

ospeyman گفت:
    من میخوام همه کاربران سایتم بدون عضویت بتوانند در سایت مطلب ارسال کنند .
    به طور پیش فرض اگر کسی در سایت عضو بشه و درجه عضویتش هم نویسنده باشه میتواند مطلب ارسال کند ولی من میخوام امکان نویسنده بودن را همه بدون عضویت بدون نیاز به وارد کردن به یوزر پسورد داشته باشند
    wp-admin یعنی همه به این پوشه دسترسی در حد نویسنده داشته باشند .
    چه باید کرد ؟

این افزونه کاری که میخواهی را انجام میدهد.

آقای pardisdownlod :

ببینید باید برید تو افزونه ها بگردید ببینید . 100% همچین افزونه ای وجود دارد . شرمنده اگه وقت داشتم میگشتم برات پیدا میکردم . در سایت wordpress.org بگرد حتما پیدا میکنی . موفق باشید .

و

عرض کردم خدمتت . میگم همچین افزونه ای وجود داره چون خودم باهاش کار کردم . اسمش یادم نیست . ولی دوست عزیز یک چیزی بهت بگم . از بازدیدکننده ها هیچ کس سرش نسوخته برات مطلب بزراه . حجم دیتابیست رو هم بیخودی بالا نبر . اگه کسایی که میخوان تو سایتت مطلب بفرستن مشخصه از وردپزس مولتی یوزر استفاده کن . mu.wordpress.org
    موفق باشید

لطفا" تنها جواب سوالاتی که میدانید را بدهید و از ارسال جفنگ خودداری کنید ، اینجا انجمن پرسش و پاسخ است و نه نصیحت .
    اگر افزونه ای سراغ دارد معرفی کنید و نه اینکه بگید وقت ندارم و ... .
    لطفا" پست های بی ربط را حذف کنید . با تشکر از فعالیت شما .

آقای alighatta :

اینطوری که خیلی هرج و مرج میشه باشد حداقل به تایید مدیریت برسه.

مجددا" تاکید میکنم انجمن برای پاسخگویی است و کسی که سوالی میکند تنها باید به پاسخ آن رسید . از ارسال جفنگ خودداری نمایید .با تشکر از فعالیت شما .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • alighatta

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۳
    ۲۸ تیر ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۲

افزونه ی TDO Mini Forms کارش رو راه میندازه ولی خیلی ضعیف نوشته شده حتی یک ادیتور ساده هم نداره!! :-(

• ospeyman

آفلاین
    عضو
    ۲۹ تیر ۱۳۸۸ - ۰۵:۵۴

ممنون ار همه دوستان - من وردپرس را تبدیل به یک سایت مثل بالاترین کردم از هیچ افزونه ای استفاده نکردم و همه برنامه نویسی هاش را خودم انجام دادم . اگر بشه این قسمت را خودم انجام بدم باز بهتره چون میخوام بتونم توسعش بدم . برای همین میخوام بدونم کدام فایل و کدام قسمت ها را باید تغییر بدم که که نیاز به لوگین با دسترسی ارسال مطلب برداشته بشه .

• ospeyman

آفلاین
    عضو
    ۱۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۸:۴۲

این افزونه ای که شما معرفی کردید هم کار من را راه ننداخت .
    من میخوام کاربران مهمان بدون ثبت نام در سایت به این آدرس دسترسی داشته باشند :
    wp-admin/post-new.php

یعنی بتوانند مطلب بزارن تو سایت بدون ثبت نام و ازشون یوزر پسورد نخواد

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۱۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۸:۵۵

سلام پیمان ..
    قبل از جواب بگم که امنیت سرورت به شکل وحستناکی پایینه (به عنوان مثال minanamaki رمز دیتابیس پفـ... هست)

در جواب هم بگم که تو میتونی اول بازدید کننده رو بفرستی به یه فایل php و اونجا رو سیستمش کوکی هایی بذاری که مثلا لوگین کرده اونوقت از اونجا ریدایرکت کنی به مدیریت

البته مطمئن نیستم که کار کنه ولی خب ..

• sun_sunset

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۸ آذر ۱۳۸۹ - ۱۹:۴۸

یه راه هست یه یوزر فله ای بساز مثلا تست یه پسورد هم بزار تو صفحه اول سایتت بگو هر کس خواست با همین یوزر و پسورد بیاد تو

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۱۸ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۰

دوست عزیز آخرین ارسال مربوط میشه به تاریخ : ۱۴ مرداد ۱۳۸۸ ...!

لطفاً همکاری کنید :)

• sun_sunset

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۲۸ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۵۵

Mr-vAhiD-DI گفت:
    دوست عزیز آخرین ارسال مربوط میشه به تاریخ : ۱۴ مرداد ۱۳۸۸ ...!

لطفاً همکاری کنید :)

بله تاریخ را دیدم منتها پاسخ دادم تا اگر کسی با جستجو به این مطلب رسید پاسخ تازه ای ببیند شاید مفید باشد. من با قضیه پست فرستادن افراد درگیر بودم tdo miniforms واسه مبتدی هایی مثل من خیلی مناسب نیست ، به جای اون افزونه u can post خیلی ساده است که فارسی هم شده و خیلی راحت با سایت هماهنگ میشه. والان من پس از آزمایش چند افزونه از اون به سادگی استفاده کردم. پاسخ قبلی بر مبنای صحبت های تاپیک ارائه شده و یک یوزر و پسورد همگانی با امکان مثلا مشترک هم میتواند یک راه غیر اصولی قضیه باشد.
    ضمنا آقا وحید من خودم با جستجو به اینجا رسیدم و طبیعیه که سعی کنم پاسخ بدم.از این موضوعات حتی چندین ماه پس از اتمام بحث هم استفاده میشود اگر کاربران فکر کنند این بحث کپک زده و یکی جدید باز کنند خوب برای جستجو کننده بعدی کار سخت خواهد شد. من دکمه ارسال پیام خصوصی ندیدم شرمنده که همینجا پاسخ میدم آخه توی یکی از سوالا هم که در مورد wordpress.com stats پرسیده بودم و خیلی در سراسر وب جستجوی فارسی و انگلیسی کرده بودم شما statpressCN رو معرفی کرده بودی با این تذکر که جستجو کنید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها