انجمن

ساخت افزونه ی فروشگاه!  (۵۵ نوشته)

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۷

WP e-Commerce را من تا حدود قابل قبولی ترجمه کرده ام .
    سبد خرید را هم به نحوی تغییر داده ام که برای کار با آن دست کد نویس را بازتر بگذارد.
    2 مورد باقی مانده :
    افزودن چینش جدولی کالا ها + امکان پرداخت از طریق شتاب ! که خارج از تخصص من هست . من دارم سعی می کنم این 2 مورد هم رفع شود ولی دانش من کمی ناکافی هست.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    NESTED
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۴۷

lib-lord گفت:
    WP e-Commerce را من تا حدود قابل قبولی ترجمه کرده ام .
    سبد خرید را هم به نحوی تغییر داده ام که برای کار با آن دست کد نویس را بازتر بگذارد.
    2 مورد باقی مانده :
    افزودن چینش جدولی کالا ها + امکان پرداخت از طریق شتاب ! که خارج از تخصص من هست . من دارم سعی می کنم این 2 مورد هم رفع شود ولی دانش من کمی ناکافی هست.

این تاپیک مربطو به 2 سال پیش بود و این تیم بعدا پلاگین فروشگاهی درست کردن و اماده فروش هم شد
    بهتره قبل از اینکه اقدام به ارسال پاسخ بکنید به تاریخ شروع تاپیک هم توجهی بکنید

lib-lord
  • lib-lord

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۵

NESTED گفت:

این تاپیک مربطو به 2 سال پیش بود و این تیم بعدا پلاگین فروشگاهی درست کردن و اماده فروش هم شد
    بهتره قبل از اینکه اقدام به ارسال پاسخ بکنید به تاریخ شروع تاپیک هم توجهی بکنید

توجه دارم ولی 2 نکته هست : اول اینکه هنوز بصورت آزاد در اختیار دیگران قرار نگرفته است و دوم اینکه نیاز به نسخه آزاد و رایگان آن کماکان باقی است. پس من تمام سعی ام را می کنم تا به این نتیجه برسم . برای همین از مدت قابل توجهی شروع به خوندن php و کار با این پلاگین کرده ام . برای من تازه کار سخته ولی دارم حداقل سعی ام را می کنم.

NESTED -
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۳

دوست عزیز
    در مورد WP e-Commerce بخش چینش جدولی کالا ها بصورت ماژول هست و سایت سازنده این قابلیت رو بصورت پولی ارائه کرده. هر چند براحتی با کمک تغییر در قالب اینکار قابل اجراست.
    اما این افزونه اینقدر برای ما ایرانی ها کارایی نداره که براش انرژی صرف بشه و بهش امکانات اضافه کنیم.

• mortezafox

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۱

من اینجا گذاشتمش

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.