انجمن

سوال درباره بازگردانی بکاپ هاست  (۴ نوشته)

• DariushGreat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۹

سلام
    یه بکاپ کلی از هاست دارم که میخوام روی دامنه جدید قرار بدم. داخل فایل wp-config هم نام جدید دیتابیس و پسوردش رو تنظیم میکنم، دیتابیس ها رو هم وارد کردم. ولی وقتی آدرس سایت رو میزنم محیط نصب وردپرس میاد.
    سوالم اینه که اگر ادامه بدم و نصب کنم، همون اطلاعات قبلی نمایش داده میشن یا دیتابیس ریست میشه؟
    سوال دومم اینه که پسورد ادمین وردپرس رو فراموش کردم. چطور میتونم ریستش کنم؟
    با سپاس از پاسختون

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۹

1 . شما وقتی اطلاعات یک دیتابیس جدید رو به wp-config.php دادید ، یعنی میخواهید از یک دیتابیس جدید و خالی استفاده کنید‍! اگر با دیتابیس جدید ادامه بدید ، همه چیز از اول میاد مگر اینکه بعدا دیتابیس قبلی رو ایمپورت کنید.
    و اگر قراره تغییر دامنه انجام بدید باید یک سری تنظیمات انجام بدید که آموزش‌هاش در انجمن موجوده.

2 . گزینه فراموشی پسورد در صفحه لاگین!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    DariushGreat
  • DariushGreat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱

masoudin گفت:
    1 . شما وقتی اطلاعات یک دیتابیس جدید رو به wp-config.php دادید ، یعنی میخواهید از یک دیتابیس جدید و خالی استفاده کنید‍! اگر با دیتابیس جدید ادامه بدید ، همه چیز از اول میاد مگر اینکه بعدا دیتابیس قبلی رو ایمپورت کنید.
    و اگر قراره تغییر دامنه انجام بدید باید یک سری تنظیمات انجام بدید که آموزش‌هاش در انجمن موجوده.

2 . گزینه فراموشی پسورد در صفحه لاگین!

ممنون
    1. ديتابيس دامين قبلي به صورت olddomain_db هست و وقتي همون ديتابيس رو به دامين جديد با همون پسورد ايمپورت ميكنم ميشه newdomain_old و عملا جداول در اين ديتابيس تشكيل ميشه.
    منم عينا همين رو وارد فايل wp-config ميكنم. ولي باز صفحه ستاپ مياد. برام سواله كه ستاپ مساوي با ريست شدن اطلاعات هست؟ راهي نيست؟
    2. يه مساله ديگه هست. دايركتوري پسورد داره پوشه ادمين كه من نذاشتمش. اينو چيكارش ميتونم بكنم؟

بازم ممنون بابت پاسخ ها

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۸

اسم دیتابیس هر چی میخواد باشه ، فرقی نداره!
    شما از دیتابیس سایت قبلی‌تون باید بک‌آپ بگیرید و در سایت جدید import کنید تا بتونید مطالب رو روی این سایت هم داشته باشید.

اگر خودتون پسورد نزاشتید حتما از طرف مدیر هاست اعمال شده . ازشون بخواهید پسورد رو از روی دایرکتوری بردارند.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    DariushGreat

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها