انجمن

ورد‍‍‍‍پرس نگارش 2.8.3  (۱۴ نوشته)

• tabatabay

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۱:۳۱

بسم الله الرحمن الرحيم .

وردپرس نگارش 2.8.3 همين الان از راه رسيد. داغ داغ.

تغييراتي جديدي كه نسبت به نسخه هاي قبلي داشته :

Unfortunately, I missed some places when fixing the privilege escalation issues for 2.8.1. Luckily, the entire WordPress community has our backs. Several folks in the community dug deeper and discovered areas that were overlooked. With their help, the remaining issues are fixed in 2.8.3. Since this is a security release, upgrading is highly recommended.

در اين نسخه در حقيقت يك باگ امنيتي رفع شده و براي همين سايت وردپرس توصيه كرده حتما نسخه هاي قبلي خودتون رو به اين نسخه ارتقا بدين.

دانلود:
    http://wordpress.org

نسخه فارسي البته چند روزي طول مي كشه تا براي دانلود قرار بگيره.

من تا نسخه 2.8.2 وبلاگم رو (اينجا) آپديت كردم . مشكلي جز همون مشكل معروف افزونه جلالي نبود. الان مي ترسم نسخه جديد رو تست كنم. بايد ببينيم فارسيش چطوره؟

دوستان اگر كسي نسبت به اين نسخه جديد اطلاعات يا تجربه جديدي به دست آورد ، خبر بدهد تا بقيه هم استفاده كنند.

خدا اجرتان دهد.

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۰

فایل زبان 2.8 برای تمام زیر نسخه ها و شاخه های 2.8 (یعنی از 2.8.1 الی آخر...) جوابگو خواهد بود.

• alighatta

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۳
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۳:۳۴

دیگه از دست این نسخه های ممیزی خسته شدممممممممممممممممممممممم ~X( ~X(

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۳:۵۷

بدون نگرانی اپدیت کن ..

• کوچی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۹
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۰۰:۵۶

من هر سه وبلاگم را خودکار ارتقاء دادم البته وقتی پیام و چراغ سبز استاد iishtar را دیدم @},- @},- @},- آپ کنید *-:)

• m0jtaba

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۳
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۰۱:۳۲

من همین الان خواستم آپدیت کنم نوشت نسخه فارسی موجود نیست ، فقط نسخه انگلیسی هست ;-)

• کوچی

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۰۱:۳۴

همان انگلیش اصل فارسی را تعییر نمیده اگر دوست دارید از خود پنل مدیریت خودکار ارتقاء بدهید برای من که مشکلی به وجود نیامد ~O)

• m0jtaba

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۰۱:۴۴

من با اتوماتیک آپدیت زدم این مشکل بود یعنی بزنم انگلیسی رو ؟
    شما می‌خواهید وردپرس 2.8.3 انگلیسی را نصب کنید. این ارتقا ممکن است باعث از بین رفتن ترجمه‌ی محیط مدیریت شما شود. شاید بهتر است منتظر نگارش فارسی بمانید.

• سزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷۸
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۰۷:۵۷

زیاد در این مورد بحث شده من 3 تا سایت جداگانه دارم که تو هر کدوم ورد پرس نصب است رو یکی از اونا که به صورت خودکار آپدیت کردم
    مشکل حادی بوجود نیومد ، ولی خوب مثل سابق نبود .
    اما به صورت دستی یه فایل index.html می سازی میذاری تو root میگی سایت در حال بازسازی است بعدش خیلی راحت آپدیت رو انجام میدی .
    این نظر شخصی بنده بود . شما ها همه استاد ما هستید انتخاب با خودتون است . اهل ریسک هستید بسم ا...

شاد باشید. @},- ~O)

• p30games

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۹
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۱:۴۸

من صبر می کنم تا نسخه فارسیش بیاد چون همین جوری برای نسخه های قبلی که عجله کردم مشکل داشتم ;-)

• abcp30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۲:۰۱

من صبر می کنم تا نسخه فارسیش بیاد چون همین جوری برای نسخه های قبلی که عجله کردم مشکل داشتم

من هم همین پیشنهاد رو به بچه ها و بزرگ ها :)) :D(اگه جسارت نباشه ) می کنم @},-

• m0jtaba

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۲:۱۱

3zar گفت:
    زیاد در این مورد بحث شده من 3 تا سایت جداگانه دارم که تو هر کدوم ورد پرس نصب است رو یکی از اونا که به صورت خودکار آپدیت کردم
    مشکل حادی بوجود نیومد ، ولی خوب مثل سابق نبود .
    اما به صورت دستی یه فایل index.html می سازی میذاری تو root میگی سایت در حال بازسازی است بعدش خیلی راحت آپدیت رو انجام میدی .
    این نظر شخصی بنده بود . شما ها همه استاد ما هستید انتخاب با خودتون است . اهل ریسک هستید بسم ا...
    شاد باشید. @},- ~O)

من هم ترجیح میدم آماده بشه بعد نصب کم چون آخرین بار به خاطر قضیه فارسی سازی یک ماه و نیم معطل بودم

• کوچی

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۸:۱۳

دوستان عرض کردم برای من که تا حالا هیچ مشکلی نبوده خودکار هم ارتقاء دادم نه یک وبلاگ بلکه سه وبلاگم به سلامتی و سریع آپ شد

• محمد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰۹
    ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۹:۴۳

سلام و خسته نباشید...
    دوستان من بعد از گرفتن بک آپ از سایت و دیتابیس به صورت خودکار ارتقاء دادم و بعد از کلیک بر روی دکمه ارتقاء پیغام زیر رو داد که به صورت عکس می زارم:
    http://tinypic.info/files/2ob3prkp2gygmwt3gulj.jpg

سوالم اینه که اولا این هشدار چی هست...؟
    Warning: touch() has been disabled for security reasons in /home/irandayn/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 175

بعد خیلی سریع آپدیت شد به 30 ثانیه هم نرسید آیا مشکلی هست یا اینکه با موفقیت آپدیت شده...؟
    ممنون و موفق باشید...
    یا حق...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها