انجمن

مشکلی هاد در سیستم و باز نشدن کامل سایت  (۷ نوشته)

• محمد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۲:۲۴

سلام و خسته نباشید...
    دیروز سایت من به خودی خود قات زد و نمی دونم این مشکل از کجا بود طوری شده بود که وقتی هر آدرسی رو می زدم به صفحه اینستال سیستم می رفت و می گفت وردپرس نصب نشده نصب جدید رو آغاز کنید من دقیقا چند روز پیش تصمیم گرفتم برای اولین بار ارتقاء بدم و قبلش هم خوش بختانه پشتیبان از فایل ها و دیتابیس گرفتم و بعد ارتقاء هم خوب بود و من تا 2 روز پست ارسال می کردم ولی دیروز نمی دونم چرا یهو اینطوری شد سیستم تمام فایل های وردپرس درست هست از دوست خبومون iishtar پرسیدم گفتن شاید تیبل های وردپرس پاک شدن من از جزئیات دیتابیس در phpmyadmin عکس گرفتم که تعداد تیبل ها اینطوری هست : http://tinypic.info/files/5sjqex33lu71djzay8xx.jpg
    بعد تو قسمتی که دیتابیس رو انتخاب می کنم یه گزینه دیگه هست فکر کنم دیتابیس هست که این نام رو داره :
    information_schema (17)
    اینم عکسش : http://tinypic.info/files/v87i3ngh35fnogbkg7c7.jpg

ممنون می شک راهنماییم کنید که مشکل از چی بوده چیکار کنم درست بشه...؟ آیا لازمه پشتیبان های گرفته شده رو بازخوانی کنم...؟
    ممنون @},-

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۲۶

سلام
    تو تصویر نوشته که تو تیبل wp_options هیچ رکوردی وجود نداره
    من واسه تست همه رکورد های این تیبل رو توی وبلاگ لوکالم پاک کردم و با همون پیغام نصب مواجه شدم
    پس قطعا مشکل از اینجاست و با ریستور کردن اخرین بکاپی که از دیتابیس دارین باید مشکل برطرف بشه
    -------------
    در مورد information_schema هم من اطلاعی ندارم ولی بهتره دستکاریش نکنین چون اگه به شما مربوط می شد به جای پیشوند information تو اسم دیتابیس از پیشوند خود شما که به احتما زیاد iranday هست استفاده می شد ...
    موفق باشید :-) @},-

• محمد

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۳۴

ممنون iishtar جان اگه اینطوری باشه خوبه ببینید برای ریستور کردن اول باید دیتابیس رو از بخش MySQL® Databases حذف کنم بعد به قسمت Backups رفته و فایل رو گزینش و بعد آپلود کنم...؟
    بعد قسمتی رو که حجم فایل ها رو تو cpanel نشون می ده این مقدار هست الان : http://tinypic.info/files/nj0seu1jq5ryx917qyu0.jpg

قبلا فکر کنم حدودا 24 mb بودش...؟
    ممنون

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۴۲

نخیر برای ریستور کردن نباید کل دیتابیس رو حذف کنین
    باید جدول های داخلشو حذف کنین و ریستور کنین که جدول های قدیمی بیاد توش
    ---------
    حجمی که کم شده هم ممکنه به همین خاطر باشه چون رکورد های مربوط به تنظیمات و پست ها که حجیم ترین جدول های دیتابیس هستن به کلی پاک شدن ..

• محمد

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۴۴

می شه دقیق تر نحوه ریستور رو توضیح بدین چون تا بحال این کار رو انجام ندادم...
    ممنون @},-

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۵

باید از phpmyadmin وارد دیتابیس مربوط به وبلاگتون بشین و کل جدول های داخلش رو پاک کنین
    به اینصورت که همه تیک هارو فعال میکنین و جایی که نوشته With selected گزینه Drop رو انتخاب میکنین
    اونوقت به صفحه ای منتقل میشین که باید yes رو انتخاب کنین تا کار حذف تموم بشه
    بعد از بالای صفحه Import (در ورژن های قدیمی پی اچ پی مای ادمین نوشته Sql) رو باز میکنین و
    فایل بکاپ رو از روی سیستمتون انتخاب میکنین و Go رو کلیک میکنین

اگه تو این مرحله خطایی به وجود نیاد کار ریستور کردن تموم شده و باید وبلاگتون درست شده باشه
    اگه مشکلی پیش اومد مطرح کنین یا اگه نتونستین انجام بدین با ایدی aminchuchulu تو یاهو تماس بگیرین

----------
    پ.ن: ممکنه روش های دیگه ای هم باشه ولی من همین یکی رو بلدم ..

@},-

• salmanarbabei

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۱

باسلام
    هروقت سایت را باز میکنیم همه ی عکسها خراب هستن اصلا ظاهر نمیشن وتوی مدیریت قسمت رسانه ها موقعی که میخواهیم عکسی آپلود کنیم بعد از اینکه آپلود میشه اصلا ظاهر نمیشه لینکش هم خراب میشه وتوي قسمت مديريت هم كه مربوط به مديريت هست عكساش نمياد مشكلش چيه؟
    خواهشا کمک کنید/فوري لازم دارم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.