انجمن

مشکل انتخاب Template در افزونه More Fields و عدم نمایش index  (۶ نوشته)

• mohsen3ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۳

در افزونه More Fields وقتی که یه قالب جدید مثلا برای نمایش صفحه مربوط به محصولات - Product - در فلدر قالب (defualt) ایجاد می کنیم و از قسمت Manage post types این افزونه Template مورد نظر رو انتخاب می کنیم، در نمایش سایت همه صفحات و index سایت همان Template صفحه Product رو نشون میده. ولی در حالت لوکال مشکلی وجود نداره و همه چی درست کار میکنه.

آیا تنظیمات خاصی داره؟ آیا سرور باید تنظیمات خاصی داشته باشه. من فکر می کنم که یه چیزی روی لوکال هست که روی سرور اصلی نیست یا بالعکس

لطفا کمک کنید

• mohsen3ir

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۸:۱۱

کسی نیست که بتونه توی این قضیه به من کمک کنه؟

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۰

سوالتون یکم گنگ هستش (من که نفهمیدم قضیه چیه)
    فکر کنم بقیه هم به این خاطر جواب ندادن ..
    @},-

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۰:۱۱

اخطار: کاربر محترم٬ mohsen3ir ٬ از فرستادن جفنگ (spam) در انجمن خودداری کنین.

• mohsen3ir

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۰:۱۴

اولا اینکه سوال مربوط به افزونه More Field هستش و اگه با این افزونه کار کرده باشید سوال کاملا گویا هستش. مشکل مربوط به انتخاب قالب مجزا برای یک صفحه خاص هستش که از امکانات این افزونه است. حالا نمی دونم چرا این موضوع روی لوکال کار می کنه ولی روی سرور اینترنتی نه. میخوام بدونم که آیا سرور باید نتظیمات خاصی داشته باشه برای استفاده از این افزونه؟

دوما اگه پرسیدن سوال spam محسوب میشه دیگه اینکارو نکنم! فکر کنم این انجمن برای همینه

• mohsen3ir

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۹

فایل php.ini هر دوتا رو مثل هم ست کردم بازم درست نشد. دیگه چه چیزایی می تونه فرق داشته باشه.

در ضمن ورژن php روی لوکال 5.2.8 هست و روی سرور 5.2.9

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها