انجمن

انجمن bbpress برای وردپرس  (۴ نوشته)

• abcp30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۵:۲۰

امروز که توی انجمن جستجو میکردم
    متوجه شدم اکثر پست هایی که در مورد انجمن bbpress هست قفل شده
    اینکه این انجمن فقط وردپرس تک هسته ایی رو ساپورت میکنه درسته ولی دلیل بسته شدن تاپیک های سوال معلوم نیست !
    شاید بعضی از دوستان جواب سوالای پیش اومده رو بدونند ؛ با بسته شدن موضوع افرادی که از طریق جستجو به اینجا میرسن متاسفانه به در بسته میخورند .

همونطوری که میدونید انجمن bbpress فقط برای استفاده خاص نیست مثلا مولتی وردپرس برای وبمسترهای حرفه ایی هست که قصد سرویس دادن به دیگران یا کارهای خاصی رو داشته باشن برای همین خود وردپرس بارها اعلام کرده که به هیچ عنوان به کاربرای معمولی پیشنهاد استفاده از این وردپرس داده نمیشه .ولی انجمن bbpress پیشنهاد داده می شه

از مدیران انجمن هم می خوام این موضوع را قفل نکنند و اجازه بدن همانطور که مولتی وردپرس پیشرفت کرد انجمن bbpress هم مثل اون یا بهتر از اون پیشرفت کنه و همه گیر بشه

• abcp30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۵:۲۷

حالا به عنوان اولین پست
    بچه هایی که می گن زیبایی نداره یا پوسته نداره یه سری به این بزنن و حال کنند
    http://bbshowcase.org/forums/view/available-themes
    من قبلا از این پوسته ها استفاده میکردم و فارسی نکردمشون فکر نکنم فارسی سازی نیاز باشه
    بچه ها و بزرگهایی که از انجمن bbpress استفاده می کنند لطفا من رو دست تنها نزارند دمتون گرم

• سزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷۸
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۶:۱۵

از اشارتون ممنون . :D @},-

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۹:۴۸

متاسفانه ما فعلن برنامه‌ای برای گسترش bbpress نداریم و این موضوع هم به همون دلایلی که قبلی‌ها بسته شدن٬ بسته می‌شه.

بهتره یاد بگیریم به قوانین احترام بذاریم.

موفق باشید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.