انجمن

بعد از نصب وردپرس صفحه اصلی خالی و سفید است!  (۲ نوشته)

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۱
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۸ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۲۶

با سلام
    من هاستم را تغییر داده ام (دو روز هم کش ISP ما رو اذیت کرد!)
    و ودرپرس را روی هاست جدید نصب کردم اما بعد از نصب وردپرس صفحه اصلی سایت یک صفحه خالی است اما تمام صفحات مدیریت سایت به درستی به نمایش در میاد! لازم به ذکر است که من یک وردپرس جدید نصب کردم و از بکاپ استفاده نکرده ام.
    من تمام تاپیکهای قبلی در مورد این موضوع را هم خواندم و تمام کاهایی که اون دوستان اشاره کرده بودند انجام دادم اما باز هم درست نشد!

متاسفانه تابع
    <?php phpinfo(); ?>
    را به دلیل مسائل امنیتی! غیر فعال کرده اند. و نمیتوانم اطلاعات آن را در اختیار بگذارم. :-( (هاست هم که لینوکس و سی پنل است!)
    تمام توصیه ها و احتمالات را هم بررسی کردم اما واقعا نمیدونم مشکل میتواند از کجا باشد؟ آیا مشکل از هاست جدید است؟ اگر پاسخ مثبت است باید چه کار کنم؟

از دوستان و بزرگواران خواهش میکنم که من را راهنمایی کنند که 2 روز است سایت خوابیده است! :(( اگر لازم باشد بگویید یوزر و پس هاست را در اختیار دوستانی که مایل به کمک هستند بگذارم @},-
    آدرس سایت:
    http://www.newdownload.ir

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۱
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۸

با سلام
    ظاهرا فهمیدم مشکل از کجا بوده است! مشکل از وردپرس فارسی بوده است! دقیقا نمیدونم از چه چیزیش! اما پس از اینکه این مشکل را به هاست خودم گزارش دادم اونها برام وردپرس انگلیسی نصب کردند و بدون مشکل راه افتاد و خودم هم چندین بار ودرپرس انگلیسی را نصب کردم و بدون مشکل نصب شد!
    واقعا خودمم موندم مشکل از کجا بود؟ به هر حال مجبور شدم بیخیال وردپرس فارسی بشوم :-(

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها