انجمن

ناتوانی و ارور در برون بری  (۴ نوشته)

• khodemani

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۸
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۳:۲۵

دوستان عزیز. چنین پیغامی بعد از اینکه میخواهم برون بری انجام دهم و دکمه دریافت پرونده را کلیک میکنم می آید. مشکل از چه میتواند باشد؟ با تشکر
    Internal Server Error
    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
    Please contact the server administrator

• khodemani

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۷:۲۹

دوستان عزیز. خیلی ممنونم میشوم اگر در باره مشکل بالا راهنمایی بفرمایید. چون من یک سایتی را خراب کرده ام و نیاز مبرمی به یک نسخه برون بری شده دارم. هنگام برون بری پیغام خطایی که در بالا نوشتم را میدهد. البته فقط در مورد یک نویسنده این خطا را میدهد و پرونده دیگران نویسندگان قابل دانلود است.
    پیوند یکتا را به شکلهای مختلف در آوردم و حتی از پوسته پیش فرض هم استفاده کردم. اما هنوز موفق نشدم.

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۰:۳۰

Please contact the server administrator

• khodemani

آفلاین
    عضو
    ۱ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۷

بار دیگر چون پرسشم بدون جواب مانده خواهش میکنم اگر دوستان لطف کنند و از اطلاعاتشان در باره مشکلی که با آن روبرو هستم بنویسند، ممنون میشوم. در باره آن جمله که دوستمان در پاسخ قبلی نقل کرده اند باید عرض کنم که منظور از از اینکه با سرور تماس بگیرید، نویسنده سایت در نظر بوده است. چون ایمیل او را در برابرش نوشته.
    خلاصه مشکل من این است که برای یکی از نویسندگان سایت، امکان برون بری وجود ندارد و چون من سایت جدید او را خراب کرده ام نیازی مبرمی به این نسخه دارم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.