انجمن

چنتا وبلاگ رو میخوام با یه سایت مدیریت کنم  (۹ نوشته)

• کوزه

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۲:۳۹

رفيقاي خوب من ميخواستم چنتا وبلاگو با يه جور مطلب بچرخونم

يعني تو سایتم که با ورد‍‍‍‍‍‍‍‍ برس مدیریت میشه ‍ مطلب بنويسم ولي تو چنتا وبلاگ نشون داده شه

بدون اينكه وبلاگها به هم از طريق دامين متصل بشن

يه برنامه اي نرم افزاري سايتي جايي سراغ داريد واسه اين كار؟ خيلي حياتيه واسم

در واقع میخوام بلاگهای مختلفی داشته باشم ولی مطالبشون یه جور باشه . ولی وبلاگها دارای قالب های متقاوت باشن

نظرتون چیه؟؟

• عقیق

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۳
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۵:۱۵

اگه منظورتون اینه که میخواین فقط توی یه سایتتون مطلب بنویسید و این مطالب در سایت های دیگتون هم باشه میتونید از افزونه feedwordpress استفاده کنید

• alighatta

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۳
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۵:۲۰

فکر میکنم منظورتون چیزی مثل Wordpress MU باشه:

http://mu.wordpress.org/
    http://forum.wp-persian.com/topic/2149?replies=217
  • کوزه

آفلاین
    عضو
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۶:۰۵

yahooirani گفت:
    اگه منظورتون اینه که میخواین فقط توی یه سایتتون مطلب بنویسید و این مطالب در سایت های دیگتون هم باشه میتونید از افزونه feedwordpress استفاده کنید

از alighatta ممنون که لطف کرد و به فکر بود ولی فکر کنم مشکلم به تور اساسی با فید حل بشه

انقدر امشب خنگ شده بودم که اصلا یاده فید نبودم . وای چه چیزه خوبیه این فید من که عاشقشم

مرسی ازت yahooirani که حسابی بستت به دردم خورد .مییییییییییییییسی

فقط يه چيز اين افزونه فارسي شده يا نه
    اگه نه بريم سراغ فارسي كردنش اخه چيزه بدرد بخوريه

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۱:۲۰

خواهش میکنم
    افزونه فارسی نیست اگه بتونید فارسیش کنیداین افزونه خیلی طرفدار داره .
    اگه مشکلتون حل شده موضوع را به حل شده تغییر بدید

• alighatta

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۳
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۰:۲۹

از alighatta ممنون که لطف کرد و به فکر بود ولی فکر کنم مشکلم به تور اساسی با فید حل بشه

خواهش میکنم.
    اول میخواستم RSS رو پیشنهاد بدم ولی شما منظورتون این بود که سایت ها عینا مثل هم باشه، به همین دلیل پیشنهاد MU رو دادم.

موفق باشید @},-

• کوزه

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۱:۲۱

alighatta مرسي. منم ميخوام عينا مثله هم باشن ولي با ام يو يه مقدار كار سخت تر ميشه اما ار اس اس خيلي ساده تر و كاربردي تره به نظرم

اما مشكله من هنوز پابرجاست اخه ميخواستم يه سايت داشته باشم با چنا وبلاگ كه مطالب وبلاگ ها مثله سايت باشه

اما امكان قرار دادن اين افزونه توي وبلاگ ها وجود نداره . به خصوص اينكه وبلاگهاي كه دارم اكثرا توي بلاگها هستن

اونجا يه همچين كاري مجاز نبود در ضمن افزونشم موجود نبود . فكره ديگه اي نداريد
    yahooirani ميخواستم شروع كنم فارسي كنيم افزونه رو تو اولين فرصت اگه البته مشكلم حل شه كه صد در صد ميريم تو كارش با كمك بچه ها البته

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۱:۳۰

خوب فکر نکنم کاریش بشه کرد فقط یه پیشنهاد شما خوب مطالبتون سایتتون رو از وبلاگاتون بگیرید منظورم اینه که شما چندتا وبلاگ درست کنید و هر وبلاگ با یه موضوع(در وبلاگ های رایگان مثل بلاگفا و میهن بلاگ) و خروجی اونا رو به سایتتون وارد کنید و فقط شما وبلاگ هاتون رو به روز کنید

• کوزه

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۱:۵۲

yahooirani گفت:
    خوب فکر نکنم کاریش بشه کرد فقط یه پیشنهاد شما خوب مطالبتون سایتتون رو از وبلاگاتون بگیرید منظورم اینه که شما چندتا وبلاگ درست کنید و هر وبلاگ با یه موضوع(در وبلاگ های رایگان مثل بلاگفا و میهن بلاگ) و خروجی اونا رو به سایتتون وارد کنید و فقط شما وبلاگ هاتون رو به روز کنید

مرسی بازم . اینطور که میگی من باس روزی چند بار برم مثلا ده تا وبلاگ رو به روز کنم بعد سایت خود به خود بروز بشه

به جاش من دوس داشتم یه وب رو به روز کنم فقط حالا روزی یه بار یا بیشتر و اتومات وبلاگها خودشون با این مطلب بروز بشن

حیف که دارم به این نتیجه میرسم که نمیشه

شاید اینده شدنی بشه حتما میشه
    حالا یه چییزی الان به فکرم رسید اونم تو بخشه داشبورد ورد‍‍ برس بود که به این چنتا گزینه خوردم

ببینید به دردی میخوره واسه این کار یا نه
    blog sufer
    readomattic
    اشتراك ها

البته تو قسمت ابزارك ها اين امكان يه جور ديگه وجود داره كه با ار اس اس يه سري مطلب رو تو ستون كناري نشون ميده ولي نه تو قسمت پستها

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.