انجمن

به هم ریختن وردپرس بعد از افزودن افزونه فارسی  (۴ نوشته)

• mobile3nter

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۷:۰۷

سلام؛ :-(
    بعد از اینکه من افزونه فارسی ساز درد پرس رو نصب کردم که پوسته و میزکار وردپرس فارسی شه دستورات و مو به مو اجرا کردم بعد از تموم کردن نصب دیگه وارد وردپرس نمیشه و این اخطار و میده:
    The page cannot be displayed because an internal server error has occurred.

من فکر میکنم اشکال از یه قسمتی هست که میگه کل فایل ها تو پوشه ی languages باید حذف شه ؟؟؟؟
    حالا چه ظوری می شه محتویات قبلی اونو پیدا کرد ؟ یا اشکال از کجاست ؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۷:۲۶

پوشه‌ی languages روی وردپرس اصلی خالی از محتواست٬ اگه مطمدن هستین که ایراد از اونه٬ حذف‌ش کنین.

البته این خطایی که شما نقل کردین این‌جا می‌تونه از خیلی چیزها باشه باید تک‌تک امتحان کنین.

• mobile3nter

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۳:۳۵

وردپرس من که ورژنش 2.8.4 هستش توی پوشه فایل های زبان دیگه وجود داشت بعد از نصب فارسی ساز fa_IR.mo و fa_IR.php (که قبلا هم بود) حذف شد و از مجموعه wppersian-patch-2.7 اضافه شد :-? شایدم وردپرسم 2.8 هست این 2.7 با هم سازگاری ندارن اما این پک تونست صفحه اول که یوزر و پسورد می خواد و فارسی کنه اما وار میز کار نمیشه :-(

حالا من از خیر فارسی ساز گذشتم نمیشه دوباره همون انگلیسی رو برگردونم اگه کسی بلده راهنمایی کامل کنه @},-

• mummified

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۹
    ۴ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۰

mobile3nter گفت:
    وردپرس من که ورژنش 2.8.4 هستش توی پوشه فایل های زبان دیگه وجود داشت بعد از نصب فارسی ساز fa_IR.mo و fa_IR.php (که قبلا هم بود) حذف شد و از مجموعه wppersian-patch-2.7 اضافه شد :-? شایدم وردپرسم 2.8 هست این 2.7 با هم سازگاری ندارن اما این پک تونست صفحه اول که یوزر و پسورد می خواد و فارسی کنه اما وار میز کار نمیشه :-(
    حالا من از خیر فارسی ساز گذشتم نمیشه دوباره همون انگلیسی رو برگردونم اگه کسی بلده راهنمایی کامل کنه @},-

دوست عزیز مهمترین اصل در زمان تغییر زبان تهیه نسخه پشتیبانه.
    در صورتی که درست فارسی سازی کرده باشید همچین مشکلی پیش نمیاد ولی اگر مشکلی مثل الان بروز کرد میتونید دیتا بیستون رو مجدداً ایمپورت کنید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.