انجمن

مشکلات انجمن جدید وردپرس فارسی  (۱۸ نوشته)

• behrooz0o

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۹ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۲

سلام دوستان...
    از اونجایی که می دونم مدیران وردپرس فارسی چقدر زحمت کشیدند تا تغییرات مناسبی روی انجمن بدند تا کارایی بهتری پیدا کنه پیش خودم گفتم این تاپیک رو ایجاد کنم که اگر دوستان مشکلی چیزی در این مورد داشتند اینجا بگند تا رفع بشه...
    لطفا مشکلات و انتقادات خودتون رو در مورد انجمن جدید توی این تاپیک ارسال کنید تا به بهتر شدن انجمن های وردپرس فارسی کمک کنیم...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    گناهکار - meys@m - DANG3R - mummified - Mostafa
  • behrooz0o

آفلاین
    عضو
    ۲۹ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۵

مشکلاتی که خود من با انجمن جدید دارم:
    ۱.قبلا در صفحه اصلی همه ی ارسالی های جدید نمایش داده میشد و من خیلی از مشکلاتم رو از اون طریق بدون زدن تا‍‍پیک جدید برطرف می کردم یا به بعضی سئوالات پاسخ می دادم
    2.قبلا یه قسمتی بود که می تونستم تاپیک هایی که توش سئوال یا... کردم رو دنبال کنم اما الان جاش رو به قسمت علاقه مندی ها داده...

گناهکار
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۹ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۶:۵۰

ممنون از توجه شما.

۱- ما عمدن اون لیست موضوعات از صفحه‌ی اول رو حذف کردیم چون با وجود اون لیست٬ کاربران ترغیب می‌شدن که با فرستادن جفنگ توی موضوعات مختلف٬ اون‌ها رو توی لیست صفحه‌ی اول بالا بیارن. که ما با حذف اون بخش٬ حجم قابل توجهی از جفنگیات رو خنثا کردیم.

۲- خب در جهت ساده‌سازی محیط انجمن این تغییر انجام شده٬ لطفن مشکلات بخش علاقه‌مندی‌ها رو بفرمایین.

از پیشنهادات دیگر کاربران هم در جهت بهبود کارایی انجمن استقبال می‌شه.

behrooz0o -
  • behrooz0o

آفلاین
    عضو
    ۲۹ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۸:۱۴

۱.درمورد سپوال اول حق با شماست اما بعضی وقت ها مثل وقتی که باگی پیدا می شه و یا از این جمله خبررسان خوبی بود...اگر چنین چیزی هم باز ساخته می شد مثلا در صفحه شخصی خیلی خوب بود...

گناهکار
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۹ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۸

از طریق خوراک RSS انجمن می‌تونین آخرین نوشته‌ها و موضوعات رو پیگیری کنین.

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۲ مهر ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۴

سلام

1. ار اس اس خطا داره و من با نرم افزار ار اس اس خوان و فایر فاکس نمیتونم ببینمش

2. قبلا تعداد پست های کاربرا نمایش داده میشد و میشد فهمید که این کاربر حرفه ای هست یا غیر حرفه ای و بر اساس اون نوع پاسخ دادن رو انتخاب میکردیم. اما الان سخته که بفهمیم چطوری باید پاسخ بدیم. به عنوان مثال با دیدن سوالی که از طرف یه کاربر با 150 تا پست ارسال شده میفهمیم که یه اشاره و توضیح کوچیک کافیه و با دیدن سوال کسی که پنجمین پستش رو توی انجمن ارسال کرده میفهمیم که باید قدم به قدم توضیح بدیم که مشکلش رو بتونه برطرف کنه

فعلا همینا تو ذهنم بود اگه بازم چیزی رسید به ذهنم میگم
    ممنون بابت همه زحماتتون

گناهکار
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۷ مهر ۱۳۸۸ - ۱۰:۰۱

سلام
    تغییرات انجمن خیلی بهتر شده
    تنها مشکلش اینه که وقتی بهترین پاسخ رو انتخاب میکنیم, مکان تایپیک عوض میشه (یا میره بالا یا پایین) مثلا این موضوع
    پست دومی که را عنوان بهترین پاسخ انتخاب شده در واقع آخرین نوشته بوده!

گناهکار
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۷ مهر ۱۳۸۸ - ۱۰:۱۸

mostafa1990 گفت:
    سلام
    تغییرات انجمن خیلی بهتر شده
    تنها مشکلش اینه که وقتی بهترین پاسخ رو انتخاب میکنیم, مکان تایپیک عوض میشه (یا میره بالا یا پایین) مثلا این موضوع
    پست دومی که را عنوان بهترین پاسخ انتخاب شده در واقع آخرین نوشته بوده!

همیشه بهترین پاسخ باید زیر سوال اول قرار بگیره تا کاربران زودتر به‌جواب برسن. توی Yahoo Answers هم اگه نگاه کنین همین‌طوری‌ه.

Mostafa
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۸ مهر ۱۳۸۸ - ۱۰:۳۴

ایده جالبیه, به اونجاش فکر نکرده بودم

• mummified

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۹
    ۱۰ مهر ۱۳۸۸ - ۱۱:۰۰

Gonahkar گفت:
    ممنون از توجه شما.
    ۱- ما عمدن اون لیست موضوعات از صفحه‌ی اول رو حذف کردیم چون با وجود اون لیست٬ کاربران ترغیب می‌شدن که با فرستادن جفنگ توی موضوعات مختلف٬ اون‌ها رو توی لیست صفحه‌ی اول بالا بیارن. که ما با حذف اون بخش٬ حجم قابل توجهی از جفنگیات رو خنثا کردیم.

منم با این عمل موافقم.
    خصوصاً اینکه با حذف لیست 10 کاربر پرکار این ماه در صفحه اول از ارسال جفنگ ها به میزان زیادی جلوگیری شده.
    ولی نقاط قوت تغییرات جدید بسیار بیشتر از نقاط ضعفشه.
    خصوصاً استفاده از امکانات ایجکس و تشکر و نقل قول که فکر میکنم از بهترین تغییرات این انجمن بوده.
    البته اگر میشد تا پلاگین و یا افزونه مربوط به پیشنمایش تصویر هم به انجمن اضافه میشد بسیار عالی بود.
    به طور مثال در زمانی که لینکی به تصویری در انجمن قرار داده میشود پیشنمایشی کوچک از آن تصویر به نمایش در بیاد. البته اگر اشتباه نکرده باشم اسم افزونه باید flickrtips باشه.

گناهکار
  • محمود

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    ۱۲ مهر ۱۳۸۸ - ۰۲:۱۱

سلام به همه دوستانی که در ارتقاء هرچه بیشتر وردپرس فارسی و جهانی تلاش می کنن.
    راستش من یه پیشنهاد دارم . توی انجمن قبلی وقتی که لیست تمامی تاپیک ها می اومد توی کادر سمت راست تمام کاربران آنلاین رو نمایش می داد.
    چون باعث می شد که اگه فرضا من یه سئوالی از آقای X کرده باشم و دیگه پاسخی از ایشون و یادیگر دوستان ندیده باشم و ببینم که آنلاین هست می تونم خیلی سریعتر سئوالاتم رو بپرسم.

یکی دیگه هم وقتی که کسی به اعتقاد مدیران انجمن مستحق گرفتن اخطار هست، چه خوبه که اون کادر بالا در یه رنگ دیگه نمایش داده بشه. می دونید چون که یه جورایی با اون رنگ قرمز و کادر قرمزترش می ره روی اعصاب. حداقل یه آیکن و یا شماره ای طراحی بشه که وقتی یه اخطار گرفت به یه رنگ و بار دوم و دفعات بعدی به رنگ های دیگه باشه.
    و بهتره که این اخطار به جای اینکه در تمامی صفحات انجمن کاربر تکرار بشه فقط در قسمت خوش آمدگویی باشه.

.:.بازم ممنون .:. فعلا همین.:.

گناهکار
  • محمود

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    ۱۲ مهر ۱۳۸۸ - ۲۰:۵۷

با تشکر از همه
    فکر کنم که اگه داخل بخش (شناسنامه‌ی کاربر) اگه یه دستوری بدید که وقتی از طرف اعضاء انجمن پاسخی به سئوال فرد داده شده بود به یه صورتی اون رو به نحوی بهتری نشون بده
    مثلا مثل خود وردپرس در بخش افزونه ها که وقتی یه افزونه نسخه بروزرسانی اون میاد به صورت اتوماتیک توی داشبورد نمایشش می ده و فرد سعی می کنه که سریعن به اونجا مراجعه کنه.
    حالا این کلمه ((از آن زمان هیچ پاسخ تازه‌ای داده نشده است)) رو یا به رنگ دیگه و یا با نمایش آیکون خاصی در جلوی اون پست نمایش بدن.
    دقیقا همون کاری که توی بخش اصلی پست های انجمن هست که با رنگهای مختلف نمایش داده می شن.

گناهکار
  • palas

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۷
    ۲۹ مهر ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۲

Gonahkar گفت:
    از طریق خوراک RSS انجمن می‌تونین آخرین نوشته‌ها و موضوعات رو پیگیری کنین.

سلام،
    یادش بخیر! من از اون فروم قبلیه خوشم نمیامد چون هدرش خراب بود! ولی این فروم هم چون اون لیست تازه ترین ارسالها رو نداره به دلم نمیشنه.من خودم همیشه میامدم اول اونها رو میخوندم بعدش اگه میتونستم جواب میدادم.ولی حذف شدن به خاطر جفنگ نفرستادن دلیل خوبیه! فکر کنم باید برم مشاوره روانشناسی! :دی
    سوال من:
    این rss کجاست؟ اگه ممکنه آدرسش رو لطف کنید چون تو صفحه اول انجمن فقط واسه اخبار بود.
    ممنون.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۹ مهر ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۰

http://forum.wp-persian.com/rss/topics

• palas

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مهر ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۰

Gonahkar گفت:
    http://forum.wp-persian.com/rss/topics

اینکه خالیه!

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۹ مهر ۱۳۸۸ - ۱۵:۲۴

شما خوراک‌ها رو مستقیمن می‌بینین؟ آدرس رو به‌گوگل ریدر بدین تا بتونین ببینین.

• palas

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مهر ۱۳۸۸ - ۱۵:۵۰

خوب مگه ریدر فایرفاکس نباید بخونه خودش؟
    صفحه خالی میاد.من با گوگل ریدر کار نمیکنم راهی هست که با موزیلا ببینم؟

• websoft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۴
    ۱۱ آبان ۱۳۸۸ - ۲۳:۰۵

طراحي قالب فروم قبلي طوري بود كه شايد 24 ساعته بهش سر مي زديم و دنبال سوال و پاسخ بوديم ، ( همون آخرين ارسالي ها و ... ) ، توي فروم جديد درسته كه يه امكاناتي اضافه شده و طرح فروم وردپرس زده شده ولي خوب بودن قبليش رو به نظرم از دست داده و شايد يه جورايي پيشرفت خوبي نداشته !

palas - امین / iishtar

درباره‌ی این موضوع