انجمن

دو پرسش مختلف در مورد افزونه ها  (۴ نوشته)

• TruthPraiser

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۳۰ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۰:۱۴

از چند مدت پیش که بعد از بروزرسانی هسته برنامه یا بروزرسانی چند افزونه با چندتا مشکل کوچک اما اعصاب خوردکن در زمینه استفاده از افزونه ها مواجه شدم که بطور مختصر در ادامه به اونها اشاره می کنم.

افزونه هایی که نیاز به بروزرسانی پیدا می کنن بصورت خودکار غیرفعال می شن , البته این مشکل تا حالا در مورد همه افزونه ها ایجاد نشده , مثلا آخرینش مربوط به افزونه Google XML Sitemaps بود.

بعد از بروزرسانی افزونه WP-DownloadManager آیکون مربوط به فایل ها نمایش داده نمی شه , حجم فایل ها مثلا بصورت 40�0 KiB نشون داده می شه (اون کارکتر وسط بهم ریخته نشون داده می شه) , هر از چندی هم مقدار Permission همه یا چند فایل بارگذاری شده بدون هیچ دستکاری به Hidden تغییر پیدا می کنه.

نمی دونم این چند مشکل از کجا می تونه ناشی بشه ولی بدجوری داره اعصابمو خورد می کنه.

لطفا راهنمایی کنین.

متشکرم

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۳۰ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۲:۲۵

تا به حال با این مشکل مواجه نشدم...اما کار های زیادی هست که میتونید امتحان کنید...اول از همه یک برون بری از مطالب ، پشتیبان از دیتا بیس ، سپس پاک کردن همه ی افزونه ها یا راه اندازی دوباره ی وردپرس (پاک کردن و نصب دوباره ) ...

اما من خیلی جاها دیدم که خیلی از کاربر ها مشکلشون بعد از نصب همین افزونه (WP-DownloadManager) شروع شده

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    TruthPraiser
  • TruthPraiser

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۵
    ۳۱ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۵:۱۶

راستش من دنبال یه جایگزین برای WP-DownloadManager هم هستم ولی چیز مناسبی پیدا نکردم , این افزونه در ابتدا خیلی خوب کار می کرد , نمی دونم آیا شروع مشکلاتش به بروزرسانی هسته برنامه یا بروزرسانی خود افزونه ربطی داره؟!

• جواد معصومی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۸

با سلام
    من هم همین مشکل را در سایتم داشتم که با تغییرات زیر حلش کردم:
    اول اینکه مشکل بخاطر دات یا نقطه ای است که در سایز هست.
    راه حل : باید بری تو ویرایش افزونه و wp-downloadmanager.php را انتخاب کنی و تو تابع format_filesize جلوی هر return بزاری (int) که باعث میشه دیگه حجم فایل بطور عدد صحیح نمایش داده بشه :

### Function: Format Bytes Into TiB/GiB/MiB/KiB/Bytes
    if(!function_exists('format_filesize')) {
    	function format_filesize($rawSize) {
    		if($rawSize / 1099511627776 > 1) {
    			return (int)number_format_i18n($rawSize/1099511627776, 1).' '.__('TB', 'wp-downloadmanager');
    		} elseif($rawSize / 1073741824 > 1) {
    			return (int)number_format_i18n($rawSize/1073741824, 1).' '.__('GB', 'wp-downloadmanager');
    		} elseif($rawSize / 1048576 > 1) {
    			return (int)number_format_i18n($rawSize/1048576, 1).' '.__('MB', 'wp-downloadmanager');
    		} elseif($rawSize / 1024 > 1) {
    			return (int)number_format_i18n($rawSize/1024, 1).' '.__('KB', 'wp-downloadmanager');
    		} elseif($rawSize > 1) {
    			return (int)number_format_i18n($rawSize, 0).' '.__('bytes', 'wp-downloadmanager');
    		} else {
    			return __('unknown', 'wp-downloadmanager');
    		}
    	}
    }

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.