انجمن

در خواست راهنمایی( وردپرس مالتی یوزر) 10 سوال؟  (۲ نوشته)

• aghaeesajjad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۸ مهر ۱۳۸۸ - ۱۹:۴۰

سلام به همه برو بچه های وردپرسی
    می دونم نباید اینجا برای وردپرس مالتی یوزر پست میدادم ولی چیکار کنم مشکل دارم و مجبورم
    خواهشا !:::::!
    اگه میشه منو راهنمایی کنید:

1. افزدون تاریخ فارسی(شمسی) به وبلاگها
    البته پلاگین را فعال می کنم ولی برای وبلاگها کار نمی کنه و با این حال که پلاگین فعال هست بازم تاریخ در وبلاگها بصورت لاتین هست!

2. می خواهم وبلاگها صفحه داشته باشند و با اضافه شدن پست ها صفحات به پایین وبلاگ اضافه شود.

3. اضافه کردن کد امنیتی به قسمت نظرات وبلاگها و همچنین ساخت وبلاگ جدید

4. بعد از ساختن وبلاگ جدید دیدگاه آزمایشی به صورت انگلیسی هست می خواهم فارسی باشد
    همچنین متن توضیحات وبلاگ هم انگلیسی هست || Just another بانو بلاگ weblog || در صورتی که باید بصورت || وبلاگی دیگر به بانوبلاگ ||

5. آمار وبلاگ: می خواهم وبلاگها آمار دقیق داشته باشند چی کار کنم؟

6. در کنترل پانل وردپرس متن زیر قرار دارد:
    Thank you for creating with WordPress MU 2.8.4a | Documentation
    از کجا می توانم ویرایش کنم و به فارسی تبدیل کنم؟

7. در کنترل پانل وبلاگها قسمتی با عنوان ( پر بیننده ترین پلاگینها و تازه ترین پلاگین ها) و همچنین قسمتی وجود دارد که اخبار جدید ورد پرس را نمایش می دهد ورژن جدید را نمایش می دهد. چطوری می تونم این قسمت را را حذف کنم؟ و یه گزینه با بخش جدید را اضافه کنم
    در سایت وردپرس دات کام من یک وبلاگ دارم که در کنترل پانلش به جای این گزینه ها گزینه های پست های جدید سایر وبلاگها و همچنین محبوترین پست های سایر وبلاگها وجود دارد. آیا من می توانم این کار را بکنم؟

8. نحوه استفاده کد html در وبلاگ ها - وبلاگها چطوری می تونن کد لینک باکس ویا بنر سیستم های کلیکی را در وبلاگشان اضافه کند؟

9. چطوری می تونم سیستم تبلیغات را فعال یا اضافه کنم؟ میخواهم مثل بلاگفا تمامی وبلاگها تبلیغات داشته باشند؟

10. و اما آخرین سوال:
    راستش کنترل پانل وردپرس طوری هست که هیچ کس دوست نداره باهاش کار کنه؟ آیا تم یا قالبی برای این قسمت وجود دارد؟

ممنون و متشکر از همه عزیزان
    http://banoblog.com

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۸ مهر ۱۳۸۸ - ۲۲:۵۱

شما که میدونی چرا مطرح میکنی !؟
    لطفا توی تاپیک مخصوص خودش پیگیری کنید
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند: