انجمن

چرا وردوپرس نامه هاوی رمز عبور را نمیفزستد !!؟؟  (۱۲ نوشته)

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲ آذر ۱۳۸۶ - ۱۵:۰۰

آقا اگر شما از ورد پرس ایتفاده کرده باشید میدانید بعد از نصب آن یک نامه حاوی کلمه عبور و .. به امیلی که در هنگام نثب وارد کرده اید میفرستد در بعضی مواقع این کار خود به خود رخ میدهد اما در بعضی مواقع این اطفاق رخ نمیدهد !! علت ان چیست آیا باید ما در هاست خود و یا وردپرس تغیزاتی ایجاد کنیم ؟؟

مشکل دوم که از همین ایراد ناشی میشود این است که وقتی از افزونه commentmailer استفاده میکنیم آن هم هیچ میلی برای شما نمیفرستد ؟؟

یا هنگامی که به ورد پرس میگویم رمز گم شده و آدرس میل را میدهیم با نام کاربری تا رمز عبور جدید به ما بدهد آما هیچ نامه ای برای ما نمیفرستد !!!

علت چیست کسی میداند ؟؟ آیا تنظیمات خاصی را باید وارد کنیم ؟؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲ آذر ۱۳۸۶ - ۱۵:۱۵

این مشکل به احتمال قوی بر می گرده به هاست شما. ممکن هست هاست شما جوری تنظیم شده باشه که نشه باهاش هیچ میلی فرستاد وگرنه مشکلی از بابت وردپرس نیست ...

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۶ - ۱۲:۱۲

به نام حق

آقا سرویس دهنده ما میگه :

" برای ارسال ایمیل از طرف هاست خود و از طریق برنامه نویسی شما بایستی از کلاس php mailer و ایمیل مربوط به هاست استفاده نمایید "

می خواستم بپرسم که مگر وردپرس از تابع php mailer استفاده نمکنه ؟؟ اگر اینطور نیست راهکار چیست ؟؟

یک مقدار توضیحات ؟؟

متشکرم

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۳ آذر ۱۳۸۶ - ۱۴:۵۹

مشکل وردپرس رو بگید بهشون. چون وردپرس هم از همین توابع استفاده می کنه

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۱

به نام حق اقا ما مشکلات داریم !! یکی به داد ما برسه !!

آقا نوید ممنون اگر امکان دارد بگوید که به ما جواب این سوال چیست ؟؟ ؛؛؛::صفحه کدی که از این تابع php mailer در آن استفاده شده است را بفرمایید تا ما بررسی کنیم ؛؛:: و اصلا کدام فایل فرسنده نامه ها است ؟؟ آیا فایل wp-mail.php این کار را بر عهده دارد ؟؟ یا فایل خاص دیگری ؟؟

آقا خیلی ممنون میشم کسی حاجیکس کمک کنه !! چون آدم علامه دهر که نیست سر از هر چیزی در بیاورد !!

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۶ - ۱۹:۲۴

ببخشید یک سوال دیگرم هم داشتم آیا من باید فایل class-phpmailer.php را ویرایش کنم و یا تغیرات خاصی بر روی آن انجام بدهم تا بتوانم نامه ای از طرف وردپرس دریافت کنم ؟؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۳ آذر ۱۳۸۶ - ۲۳:۳۸

من که می گم مشکل از طرف وردپرس نیست. باید روی هاست خودتون دنبال مشکل بگردید

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۵ آذر ۱۳۸۶ - ۱۴:۳۴

zxo003 گفت:
    ببخشید یک سوال دیگرم هم داشتم آیا من باید فایل class-phpmailer.php را ویرایش کنم و یا تغیرات خاصی بر روی آن انجام بدهم تا بتوانم نامه ای از طرف وردپرس دریافت کنم ؟؟

نوید درست می گه، مشکل به احتمال 99 درصد از تنظیمات هاستتون هست. من حدس می زنم هاستتون ویندوزی باشه و تنظیمات SMTP اش مشکل داشته باشه. سعی نکنید به فایلهای وردپرس دست بزنید. لطفا مشخصات هاستتون و ورژن وردپرستون رو اینجا اعلام کنید تا من کمکتون کنم.

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۶ آذر ۱۳۸۶ - ۱۵:۳۸

به نام حق

قبل از هر چیز از اینکه نیت کمک به من را داردید متشکرم

بله همانگونه که قبلا گفتم آقا مانی اوضاع اینگونه هست که شرحس رفت !!

هاست بنده روی لینوکس و نه ویندوز و هرگز هم به ویندوز نخواهم رفت !!! و نسخه هم آخرین نسخه وردپرس که همان 2.3.1 + فارسی ساز ارائه شده توسط شما با نسخه 2.3.1 استفاده میکنم . برای ارتقا نسخه هم من آپگرید نکردم بلکه ترجیح دادم دوباره وردپرس را نصب کنم و البته ان را در دایرکتری ریشه !! البته قابل ذکر است که با توجه به تحقیقات بنده کلا نسخ 2 به بعد این مشکل را داریم !!

اول یک سوال دارم آیا باید مجوز های دسترسی فایل خاصی را تغییر بدهم مثلا 775 یا 777 قرار بدهم ؟؟ آیا باید فایل های class-phpmailer.php و فایل wp-mail.php را تغیر بدهم آیا فایل دیگری هم وجود دارد که مربوط به این کار باشد ؟؟

پشتیبان سرور من به من میگه که :

"1- ابتدا یک ایمیل در هاست خود بسازید. " ( خیلی وقت پیش این کار کردم!! )

"2- شما باید در قسمتی که یک Object از کلاس phpmailer ساخته می شود و تنظیمات آن برای ارسال انجام می شود، پارامتر نام کاربری و رمز را بر اساس ایمیلی که در هاست خود ساخته اید، تنظیم نمایید. "

"3- با اینکار ایمیل های شما از یک آدرس واقعی ارسال می شوند و به همین دلیل در مسیر فیلتر نمی شوند. "

"4- البته احتمالا نیازی به تغییر کد نباشد و در تنظیمات خود wordpress نیز بتوانید جایی برای ورود آدرس ایمیل و رمز آن پیدا کنید."

البته من از افزونه های ارسال نظران توسط نامه استفاده کردم ان هم نتوانست حرکتی انجام بدهد !!

خیلی خوشحال میشوم یکی بگه مشکل از کجا است ؟؟

• lod2

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۶ آذر ۱۳۸۶ - ۱۹:۴۸

http://forum.wp-persian.com/topic/475?replies=1

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۷ آذر ۱۳۸۶ - ۰۲:۲۶

از این کمک بگیر

http://wordpress.org/extend/plugins/xpertmailer-advanced-php-mail-engine/#post-2506
    اگر نشده از این:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-mail-smtp/

ویا این»
    http://wordpress.org/extend/plugins/wp-phpmailer/

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۷ آذر ۱۳۸۶ - ۲۰:۱۲

به نام حق

آقا حل شد !! با استفاده از پلاگین wp-mail-smtp خیلی خیلی دارم حال میکنم الان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! راستی این پلاگین فارسی کردم اما نمدونم چرا با دستور زیر چرا در وردپرس 2.3.1 فارسی نمایش نمیدهد کسی علت را میداند ؟؟

<?php load_plugin_textdomain('wp-mail-smtp-fa_IR'); ?>

آقای مزدک آقاخانی تشکر ویژه دارم .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها