انجمن

میشه این امکانات را در وردپرس ایجاد کرد؟؟؟  (۴ نوشته)

• محسن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۵

سلام به همه دوستان

من می خواستم بدونم که میشه این کارایی که الان می گم رو توی وردپرس کرد یا نه.

من یه سایت می خوام درست کنم برا یه شرکت هاست و دامنه ( البته مال خودمه ) نصب وردپرس رو بلدم الان می خوام امکان خرید برای پنل های هاستم بذارم می خوام به این شکل باشه که وقتی روی خرید پنل کلیک کنی وارد یه صفحه بشی که اطلاعات پنل را نشون بده و پایین هم یه جایی برای وارد کردن نام دامنه ی در خواستی فرد و پسوند دامنش باشه بعد می خوام یه دکمه ی ثبت داشته باشه که روش که کلیک می کنه وارد یه صفحه بشه که تعداد ساب دامین هاش و پارک دامین هاش را وارد کنه ( البته توی مرحله ی اول می خوام بعد از انتخاب پسوند دامنه قیمتش را توی همون صفحه نمایش بده و توی این صفحه ی ساب دامین ها و پارک دامین ها هم همینطور ) بعد وارد یه صفحه ی جدید بشه که بالای صفحه دوتا گزینه داشته باشه برای اینکه اگه فرد از قبل توی سایت ثبت نام کرده وارد همون بشه اگه نکرده یه حساب جدید بسازه بعد روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنه بعد پول پنل و دامنه اش دا پرداخت کنه و یه اکانت توی سایت براش درست بشه که هر وقت وارد سایت میشه وضعیت هاست و دامنه اش رو ببینه ( البته بیشتر قسمت هایی که گفتم برای اکثر پنل های هاستم مثل همه اما شاید بخوام جایی شو عوض کنم پس جوری راهنمایی کنید که راهت بتونم عوضشون کنم. )

و آخرین کاری که می خوام بکنم اینه که فرد وقتی وارد پنلش می شه و به قسمت سرویس هاش میره جلوی هر سرویسش نوشته باشه که فعال یا غیر فعاله یا باید شارژش کنه که هروقت وقته شارژش میرسه جلوی اسم پنل بنویسه تمدید وقتی روش کلیک می کنه به درگاه پرداخت بره و پول را بپردازه.

به نظرتون چه افزونه ای برای فرم تماس یا هر فرم دیگه ای درست کردن در وردپرس از همه بهتره؟؟؟؟
    برای این کارا هم افزونه ی خاصی نیازه؟؟؟

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۴

سلام،

امکاناتی که گفتید رو میشه به وردپرس اضافه کرد ولی به صورت پیشفرض وجود نداره و پلاگینی هم برای مدیریت هاستینگ توسط وردپرس وجود داره .

پیشنهاد من به شما استفاده از سیستم WHMCS هست و سپس اتصال اون به وردپرس .

اگر می‌خواهید حتما این امکانات رو بر روی وردپرس اضافه کنید ، بهتره با یک برنامه‌نویس برای پیاده‌سازی امکانات صحبت کنید.

• محسن

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۰

من برام مهم نیست روی وردپرس باشه یا نه فقط اینارو داشته باشه .
    اگه می تونید یکم در مورد WHMCS توضیح بدید ممنون میشم .

• محسن

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۳

آقا مرسی این WHMCS همونیه که می خواستم
    اون جایی هم که دیده بودم اینارو داشت با همین بوده .

مشکل حل شد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Masoud

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.