انجمن

چجوری به ادامه مطلب لینک بدم؟  (۵ نوشته)

• zahra-khadem

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۵:۳۳

سلام دوستان من تازه سایت زدم وواردنیستم این سایته منه:
    http://www.patient-educ.ir/
    اگه دقت کنید زیراسلایدر چندتاگزینه اس مثل کمک وپشتیبانی وبخش اموزش و...
    وحتی درقسمت مطلب نوشته شده ادامه مطلب ولی روش کلیک میکنم به صفحه ای منتقل نمیشه
    بایدازکجابه اینا لینک بدم چون تازه کارهستم ممنونم میشم به زبان خیلی ساده راهنماییم کنید

• heee

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۷

سلام.یا افزونه نصب کرده اید یا ویروسی شده فایل هاتون .
    یا افزونه ای نصب کردید که برای فشرده سازی ویا تبدیل متن پست به فرمت های متنی ( مثل word , pdf و...) هستش

یا اینکه توسط یکی از کدهای خراب و فایل های مخرب ویا هکری فایل هاتون ویروسی شده .

برای مورد اول باید ببینید که چنین افزونه ای نصب کردید یا خیر ؟ که کاربرد اینچنینی داشته باشه که من میگم . البته اگه خیلی افزونه دارید همه رو غیرفعال کنید . این کار رو هم بهتره از طریق هاست > فایل منیجر > wp-content > پوشه plugin انجام بدین . یا پوشه plugins رو تغییر نام بدین یا فولدر های داخل اون رو . در هر صورت فرق نداره .
    اگر مشکل از افزونه هاتون باشه که سایت درست میشه ( البته فایل .htaccess رو هم چک کنید که به غیر از کدهای اصلی و پیش فرض وردپرس چیز دیگه ای نباشه )

اگر هم درست نشد بد نیست یک اسکنی با آنتی ویروس هاستتون که داخل CPanel هم هست ، روی فایل هاتون انجام بدین .

این کارارو هم بکنید ببینید نتیجه می گیرید یا خیر ؟

1. کد htaccess رو تغییر بدین به زیر :

# BEGIN WordPress
    <IfModule mod_rewrite.c>
    RewriteEngine On
    RewriteBase /
    RewriteRule ^index\.php$ - [L]
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule . /index.php [L]
    </IfModule>
    # END WordPress

2. در قسمت " پیشخوان > تنظیمات > پیوندیکتا " نوع لینک ها رو روی پیش فرض بزارید .

3. فایل ها رو چک کنید و ببینید به js یا php مشکوکی لینک نخورده باشه یا include نشده باشه .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    zahra-khadem
  • zahra-khadem

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۳

heeeسلام وممنونم ازوقتی که گذاشتید.اما درموردنصب افزونه بایدعرض کنم که شرکتی که هاستینگ گرفتم برام نصب کرده قالب وافزونه هارو..ایاممکنه اونا اشتباه کرده باشن؟
    ومن ازهاست واین تغییراتی که گفتیدهنوز سردرنمیارم که هیچ الان گیج شدم اصلا...ایاکسی هست بمن کمک کنه تامن بتونم مطالبمو ارسال کنم ودرحین کار به روی سایت وقت بزارم بیشترمطالعه کنم تایادبگیرم

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۹

heee گفت:
    سلام.یا افزونه نصب کرده اید یا ویروسی شده فایل هاتون .
    یا افزونه ای نصب کردید که برای فشرده سازی ویا تبدیل متن پست به فرمت های متنی ( مثل word , pdf و...) هستش

یا اینکه توسط یکی از کدهای خراب و فایل های مخرب ویا هکری فایل هاتون ویروسی شده .

برای مورد اول باید ببینید که چنین افزونه ای نصب کردید یا خیر ؟ که کاربرد اینچنینی داشته باشه که من میگم . البته اگه خیلی افزونه دارید همه رو غیرفعال کنید . این کار رو هم بهتره از طریق هاست > فایل منیجر > wp-content > پوشه plugin انجام بدین . یا پوشه plugins رو تغییر نام بدین یا فولدر های داخل اون رو . در هر صورت فرق نداره .
    اگر مشکل از افزونه هاتون باشه که سایت درست میشه ( البته فایل .htaccess رو هم چک کنید که به غیر از کدهای اصلی و پیش فرض وردپرس چیز دیگه ای نباشه )

اگر هم درست نشد بد نیست یک اسکنی با آنتی ویروس هاستتون که داخل CPanel هم هست ، روی فایل هاتون انجام بدین .

این کارارو هم بکنید ببینید نتیجه می گیرید یا خیر ؟

1. کد htaccess رو تغییر بدین به زیر :

# BEGIN WordPress
    <IfModule mod_rewrite.c>
    RewriteEngine On
    RewriteBase /
    RewriteRule ^index\.php$ - [L]
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule . /index.php [L]
    </IfModule>
    # END WordPress

2. در قسمت " پیشخوان > تنظیمات > پیوندیکتا " نوع لینک ها رو روی پیش فرض بزارید .

3. فایل ها رو چک کنید و ببینید به js یا php مشکوکی لینک نخورده باشه یا include نشده باشه .

دوست عزیز این پاسخی که شما ارسال کردید ، فکر نمیکنم ربطی به تاپیک این دوست‌مون داشته باشه!

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۲

zahra-khadem گفت:
    heeeسلام وممنونم ازوقتی که گذاشتید.اما درموردنصب افزونه بایدعرض کنم که شرکتی که هاستینگ گرفتم برام نصب کرده قالب وافزونه هارو..ایاممکنه اونا اشتباه کرده باشن؟
    ومن ازهاست واین تغییراتی که گفتیدهنوز سردرنمیارم که هیچ الان گیج شدم اصلا...ایاکسی هست بمن کمک کنه تامن بتونم مطالبمو ارسال کنم ودرحین کار به روی سایت وقت بزارم بیشترمطالعه کنم تایادبگیرم

پیشنهاد میکنم اگر قالب رو شرکت هاستینگ برای شما نصب کرده بهشون اطلاع بدید تا این مشکل رو براتون رفع کنند.
    یک سری کد باید به قالب شما اضافه بشه و از اونجایی که اطلاعات کمی در این زمینه داره بهتره کسی این کار رو برای شما انجام بده .

اگر شرکت هاستینگ پاسخ درستی ندادند ، همینجا مجدد اعلام کنید آموزش‌های لازم رو خدمت‌تون ارائه کنیم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    zahra-khadem

درباره‌ی این موضوع