انجمن

نصب وردپرس بر روی هاست های رایگان  (۱۹ نوشته)

• DDPOOL

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۹ آبان ۱۳۸۸ - ۰۵:۴۳

سلام.من از سایت byethost.com هاست رایگان گرفتم.بعد از ارسال وردپرس بر روی هاستم صفحه ی نصب بالا نمیاد.بعد من اینو رو سابدمینم آپ کردم.
    گفتید EXAMPLE.YUORNAME.com رو باز کنید.آدرس سابدمین من tiztack.talk4fu.net هستش.البته tiztack بخش اصلیش هست.جایه example چی باید بذارم.اگه روش خاصی داره لطفا بگین تا من مشکلم برطرف بشه.
    خیلی ممنونم.

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۱ آبان ۱۳۸۸ - ۱۲:۲۸

در گیگا فا نصب کن ، با موردپرس هم مشکلی نداره ... رایگان هم هست...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mojtaba79
  • moha2mad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۳ تیر ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۰

سلام من از گیگفا عضویت گرفتم اما نتونستم بسته وردپرس رو آپلود کنم . میگه حجم فایل زیاده چیکار باید کرد ؟؟؟

• gorg nama

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۱۳ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۸

خب به چند بخش کوچیک تقسیم کن که 600 یا 500 کلوباید باشه بعد اینکه همشو آپلود کردی تمام فایل هارو تو یه جای مشخص آن زیپ کن.

moha2mad
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۱۳ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۷

به انجمن خوش اومدید .
    از این بخش استفاده کنید که مال خود گیگفا هست .

moha2mad - mxu
  • moha2mad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۰۵:۲۱

majed گفت:
    به انجمن خوش اومدید .
    از این بخش استفاده کنید که مال خود گیگفا هست .

ممنون دوست عزیز راهنماییتون خیلی بدردم خورد. یه چیز دیگه من میخوام یه سایت یا بهتره بگم بلاگ راه بندازم در زمینه دانلود و سرگرمی. من قبلا با سرویس های میهن بلاگ و بلاگفا کار میکردم ولی الان دوست دارم با وردپرس کار کنم حالا هم که از هاست رایگان میخوام استفاده کنم بیشتر واسه آشنایی و یادگیری هست. به راهنمایی های شما دوستان عزیز محتاجیم :)

یه سوال دیگه برای راه اندازی و نصب وردپرس باید فایل wp-config.php رو ادیت کنم .
    تو قسمت MySQL Databases یه دیتابس اکانت از پیش ساخته دارم ولی پسوردش رو نمیدونم . بعد فیلدهای فایل wp-config.php رو چطور باید پر کنم.

با تشکر ...

• mxu

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۰۶:۵۳

DDPOOL گفت:
    سلام.من از سایت byethost.com هاست رایگان گرفتم.بعد از ارسال وردپرس بر روی هاستم صفحه ی نصب بالا نمیاد.بعد من اینو رو سابدمینم آپ کردم.
    ........

در مورد byethost بهتره تجدید نظر کنید . اول که تا اونجایی که میتونید از سیستم رایگان استفاده نکنید . تجربه شخصی من میگه سیستم رایگان یعنی پریدن یه دفعه اطلاعاتتون . من از مگابایت (megabyet) استفاده میکردم اما یکدفعه یوزر و پسورد بخش پنل مدیریت هاستم تغییر کرد . گیگفا هم خوبه . مخصوصا وقتی که پیشنهاد میده 5.5 گیگابایت رایگان ! و 250 گیگابایت پهنای باند !
    اما دوست عزیز ، شما وقتی مشکل گیگفا رو متوجه میشید که با کنترل پنلش (ویستا پنل) سر و کله بزنید . مختون میره رو هوا . حالا کنترل پنل به درک . شما وقتی میخواید یه قالب یا یه فایل مثلا 4.2 مگابایتی رو انتقال بدید به هاستتون اونموقع بیشتر عصبی میشید ! باید فایل رو به بخش های کوچکتر تقسیم کنید . بعد برید و مرحله مرحله اونا رو unzip کنید . بعدش برید تو پنل مدیریت وردپرستون و اگه قالب یا افزونه است تازه بیاید و فعالش کنید
    در هاست های غیر رایگان (غیر رایگان = پولی) علاوه بر سرعت بالایی که دارن شما از همون پنل مدیریت وردپرستون میتونید یه قالب ، یه فایل یا یه افزونه رو تقریبا تا سقف ظرفیت هاستتون آپلود کنید و اتوماتیک وردپرستون رو ارتقاء بدید . بدون جنگ و خونریزی :)

DDPOOL گفت:
    .........
    گفتید EXAMPLE.YUORNAME.com رو باز کنید.آدرس سابدمین من tiztack.talk4fu.net هستش.البته tiztack بخش اصلیش هست.جایه example چی باید بذارم.اگه روش خاصی داره لطفا بگین تا من مشکلم برطرف بشه.
    خیلی ممنونم.

EXAMPLE همون ساب دامین شماست . اینجا دامین شما اینه : talkfa.net . حالا شما یه ساب دامین براش ساختین با نام tiztack . دراینجا example=tiztack و در کل برای نصب اولیه شما باید به این آدرس برید :
    tiztack.talk4fu.net
    شما جای example قرار نیست چیزی بذارید . example یعنی مثلا فلان :)
    از وردپرس لذت ببرید :)

amirsaam
  • mxu

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۰۷:۱۵

moha2mad گفت:

.......

یه سوال دیگه برای راه اندازی و نصب وردپرس باید فایل wp-config.php رو ادیت کنم .
    تو قسمت MySQL Databases یه دیتابس اکانت از پیش ساخته دارم ولی پسوردش رو نمیدونم . بعد فیلدهای فایل wp-config.php رو چطور باید پر کنم.

با تشکر ...

فکر کنم این عکس بتونه کمکی باشه براتون البته اگه تا حالا جواب سوالتون رو پیدا نکردید !
    نمایش عکس (کلیک کنید !)
    همینطور یه کتاب الکترونک (ebook) برا وردپرس هست که میتونید با یه جستجوی ساده تو گوگل یا هر موتور جستجوی دیگه مثل بینگ دانلودش کنید .
    با وردپرس خوشحال باشیم :)

amirsaam
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۸

دوست عزیز mxu راست میگه. منم از گیگفا استفاده میکردم. جدا از این مشکلاتی که ایشون گفتن هاست رایگان اجازه ی هیچ بارگزاری توسط تابع fopen() انجام نمیشه! این یعنی هر آپدیتی برای چه افزونه چه خود وردپرس و ... بیاد شما نمیتونید مستقیم از وردپرستون آپدیت کنید! و این یعنی کلی باید به زحت بیفتید و برید دوباره کلشو بارگزی کنید!

mxu
  • Mx7.NeT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۸

ببینید من همه ی این کار ها رو در گیگفا کردم اما نمیتونم وارد آدرس دیتابیسم بشم:mydatabeys.gigfa.ciom/wordpress
    لطفا کمکم کنید.
    اگه میشه بگید بعد از ادیت کردنwp-config باید چی کار کنم

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۹

http://7i7griffin.info/wp-content/uploads/2011/07/vistapanel.jpg
    عزیز تو این عکس جای اسم هاست دیتابیس که بجای localhost تو wp-config باید جاگذاری کنی به همراه یوزرنیم دیتابیس برات مشخص کردم. تو ویستاپنل خودت اون چیزهایی که اونجا هست رو بنویس تو wp-config
    پسورد هم پسورد ورود به ویستاپنله. بعد برو تو MySQL Databases که تو عکس مشخص کردم
    http://7i7griffin.info/wp-content/uploads/2011/07/vistaMySQL.jpg
    تو این عکس جای اسم دیتابیس رو مشخص کردم. تو وقتی دیتابیس میسازی برای اینکه تو wp-config جاگذاریش کنی باید اون اسم رو بزاری توش
    فکر نمیکنم چیزه دیگه ای مونده باشه دیگه. نه؟

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۷

درحال عادی هم wp-config اسمش wp-config-sample هستش. شما بعد از ادیت کردنش اون -sample آخرش رو حذف کن
    بعد برو تو دومین خودت یعنی آدرس سایتت و وردپرس رو راه اندازی کن!

mxu
  • Mx7.NeT

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۹

7i7GRiFFiN گفت:
    درحال عادی هم wp-config اسمش wp-config-sample هستش. شما بعد از ادیت کردنش اون -sample آخرش رو حذف کن
    بعد برو تو دومین خودت یعنی آدرس سایتت و وردپرس رو راه اندازی کن!

میشه بگید چجوری برم به آدرس سایتم
    نام دیتابیس من basketball و نام دومین من basketballfans.cz.cc

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۳

عزیز این فایل آموزشی رو دانلود کن. رو این آموزش مراحل رو انجام بده
    بعد از اتمام کار به آدرس سایت خودت یعنی basketballfans.cz.cc برو و مراحل رو که فارسیه انجام بده تا وردپرست نصب شه
    http://7i7griffin.info/wp-content/uploads/2011/07/wordpress.zip
    میدونی که باید تو فایل منجر پوشه ای که به اسم Addon Domainی که اضافه کردی باید وردپرست رو اکسترکت کنی؟

• Mx7.NeT

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۷

به خدا من تمام سعیمو کردم و از روی همون فیلم ساختم.ببینید من وردپرس رو روی پوشه ی htdocs نصب کنم یا پوشه ی htdocs که در قسمت دومینم هست؟
    کمک کنید

mxu
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۲

عزیز اونی که تو قسمت دامنته! اونطوری که شما نصب کردید باید به دامنه ای که گیگفا به شما داده برید!
    شما وردپرس رو در htdocs پوشه ی دامنت نصب کن!

• mxu

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۴

amiri17 گفت:
    به خدا من تمام سعیمو کردم و از روی همون فیلم ساختم.ببینید من وردپرس رو روی پوشه ی htdocs نصب کنم یا پوشه ی htdocs که در قسمت دومینم هست؟
    کمک کنید

ببین دوست عزیز . گیگفا یه ساب دومین تحت دامنه اصلی خودش به شما میده . مثلا اگه شما با نام mxu در ابتدا ثبت نام کنید . سابدامین شما میشه : mxu.gigfa.com
    تو این صفحه کلی آموزش وجود داره ! البته اگه فایلشو از روت هاستتون پاک نکرده باشید .
    اما دامنه !
    شما فرمودید دامنه basketballfans.cz.cc رو به هاسستون اضاف کردید .
    خوب ! یه پوشه به همین نام تو قسمت مدیریت فایل هاستتون قرار داره . وارد پوشه که بشید یه پوشه نشونتون میده به نام htdocs . حالا وارد این پوشه که بشید باید فایل هاتون رو اینجا آپلو کنید .
    اما ! پیشنها میکنم مستقیم خودتون و بصورت دستی آپلود نکنید ! چرا ؟!
    گیگفا یه سیستم انتقال فایل رایگان و سریع داره به نام up5.in (اینجا کلیک کنید !) و اونجا میتونید با وارد کردن یوزر و پسورد گیگفاتون به آدرسهاتون دسترسی پیدا کنید . توضیح نیاز نداره اینقده کار با این سیستم راحته که حد نداره .
    حتما به راهنمایی های گیگفا مراجعه کنید . موفق باشید .

• javan366

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۲۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۲

اقا یکی به من بگه localhost چیه
    خیلی داغونم میکنه باید چی بذارم

• ssarrafha

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳

سلام. من تازه دارم با وردپرس کار میکنم. میخواستم ببینم برای نصب وردپرس فارسی روی هاست رایگان گیگفا دقیقا باید فایل زیپ رو کجا آپلود کنم؟
    میشه یکی مراحل دقیقش رو توضیح بده.
    ممنونم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.