انجمن

کمک فوری - تبدیل شدن متن به علامت  (۶ نوشته)

• kuyeyar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۲ آبان ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۲

با سلام من یه فرمی در سایتم قرار دادم که اطلاعات رو از اون بگیره و به جهت نمایش در سایتی دیگری ارسال می کنه اما مشکل اینجاست که وقتی مثلا فیلد نام رو مثلا می نویسم "شعبان" اطلاعاتی که به آدرس جدید میره به این شکل تبدیل میشه: "FName=%D8%B4%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D9%86" و جواب درست نمیده ظاهرا مشکل از وردپرس باشه که اینجوری می فرسته توی پیوند یکتا هم همینطوری بود که درست کردم اما این فرم رو نمی دونم چطوری می تونم تنظیم کنم که درست ارسال بشه.

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۲ آبان ۱۳۸۸ - ۲۱:۱۲

از چه فرم تماسی استفاده می‌کنید؟ ممکن این فرم با زبان فارسی‌ سازگار نباشه...

• kuyeyar

آفلاین
    عضو
    ۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۰۸:۰۸

نه من از فرم تماس استفاده نمی کنم از تگ فرم استفاده کردم جهت دریافت اطلاعاتی از یه آدرس دیگه! اگه دقت کرده باشین در وبلاگهای وردپرس وقتی کلمه ای فارسی رو سرچ می کنیم در آدرس بار به همین شکل تبدیل میشه. راه حلی وجود نداره که به همون شکل فارسی در آدرس بار نشون داده بشه؟!! و اینجوری بهم نریزه!!!

• kuyeyar

آفلاین
    عضو
    ۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۰۹:۱۵

اصلا بذارید ساده تر بگم، در آدرس بار، کلمات فارسی سرچ شده یا تگهای فارسی، به این شکل تبدیل میشن:=%D8%B4%D8%B9%D8%A8%D8%A7% راهکاری وجود داره که بشه به همون صورت فارسی نشون داده بشه؟!! البته لاتین رو درست نشون میده!

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۱۰:۳۹

فعلا خیر.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۱۷:۰۹

این نشون دادن فارسی توی نوار آدرس هیچ ربطی به وردپرس نداره و به مرورگرتون مربوط می‌شه.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.