انجمن

error در دیتابیس و حذف دسته ها  (۴ نوشته)

• drarjang

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۳

سلام خدمت دوستان عزیزم

من حدود ۳ سالی هست سایتی با نام راهنمای تحصیل در فرانسه دارم که به آدرس زیر هست :
    http://www.etudfrance.ir

حدود 2 ماهی میشه که یه مشکل بسیار عجیب برای سایتم ایجاد شده.. اگر متوجه شده باشید، تمام دسته های تعریف شده برای سایتم گم شده و برای تمام پست ها نوشته دسته بندی نشده درحالی که من قبلا دسته بندی کرده بودم..به دنبال این مشکل قسمت پیوندهای سایت که شامل لینک های سایت های دیگر هست و قسمت پربازدیدترین مطالب (افزونه ی Most View)، حذف شده.

هر 7 روز یه بار هم مشکل حل میشه و بعد از 24 ساعت دوباره به حالت اول(مشکل دار) بر میگرده...

در زیر صفحه ی سایت هم یه سری error های نا خوانا میاد که اینه :

WordPress database error Can't create/write to file '#sql_21f8_0.MYD' (Errcode: 17) for query SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON tt.term_id = t.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag') AND tr.object_id IN (718, 707, 699, 679, 657) ORDER BY t.name ASC made by wp_get_object_terms WordPress database error Can't create/write to file '#sql_21f8_0.MYD' (Errcode: 17) for query SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('link_category') AND tt.count > 0 ORDER BY t.name ASC made by get_terms WordPress database error Can't create/write to file '#sql_21f8_0.MYD' (Errcode: 17) for query SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID, comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved, comment_type, SUBSTRING(comment_content,1,60) AS com_excerpt FROM wp_comments LEFT OUTER JOIN wp_posts ON (wp_comments.comment_post_ID = wp_posts.ID) WHERE comment_approved = '1' AND comment_type = '' AND post_password = '' ORDER BY comment_date_gmt DESC LIMIT 5 made by src_simple_recent_comments

والا درمونده شدم ... نمیدونم مشکل از کجاست..

لطفا کمکم کنید..من این سایت رو برای کمک به هموطنان خودمون تاسیس کردم
    ممنونم

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۱۷:۱۵

این مشکل ار سرویس‌دهنده‌تون هست٬ احتمالن پایگاه داده MySQLتون قفل می‌کنه.

• drarjang

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۱۹:۵۳

ممنون هستم از پاسخ شما..

وقتی سایت باز میشه..سیستم آنتی ویروس کامپیوترم پیغام ویروس تروجان میده...یعنی شاید در سایتم ویروس نفوذ کرده!!!
    به این عکس نگاه کنید
    http://up.iranblog.com/3/1257545927.jpg

حالا باید چیکار کنم و از قسمت سرویس دهنده چه جوری این مشکل رو رفع کنم؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۰

اینا فکر نمی‌کنم ربطی به‌هم داشته باشن٬ در مورد ویروس هم قبلن توی انجمن بحث شده٬ جستجو کنین پیدا می‌کنین.

درباره‌ی این موضوع