انجمن

عدم دسترسی به سایت بعد از کپی کردن فایل زبان یک افزونه  (۱۳ نوشته)

• miladcc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۴ آبان ۱۳۸۸ - ۱۸:۵۲

سلام
    من از افزونه page-navi برایشماره بنده صفحات سایتم استفاده کردم که بعد از نصب بدون هیچ مشکلی کار کرد
    بعد اومدم فایل های زبانش رو از روش سوار کنم . له محض آپلود و رفرش صفحه دیدم سایتم دیگه بالا نمی آد ! اومدم فایل ها رو از هاست حذف کنم که دیدم نه از طریق ftp و نه از طریق برنامه های ftp اجازه دسترسی به Public_html رو ندارم !
    چکار باید کرد ؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۴ آبان ۱۳۸۸ - ۲۰:۲۱

از cpanel (یا نرم‌افزار مدیریت مربوطه) پاک‌ش کنین.

• miladcc

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آبان ۱۳۸۸ - ۲۰:۳۳

نرم افزار من DirectAdmin هست . ازاونجا هم که خواستم اقدام کنم ، وقتی میخوام وارد public_html‌بشم خطای Permission denied رو میده ...

• miladcc

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آبان ۱۳۸۸ - ۲۰:۳۶

پیغام خطایی هم که تو صفحه اول ظاهر میشه اینه :
    Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    Apache/2 Server at docshop.ir Port 80

• miladcc

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آبان ۱۳۸۸ - ۲۱:۱۸

سلام

این سایت پروسس هایی با مصرف ۱۰۰ در ۱۰۰ ایجاد می کنه که برای ثانیه های متوالی یا دقایق متوالی فعال می مونن و در واقع پروسس هایی ایجاد می کنه که هرگز خاتمه پیدا نمی کنن. این مسئله می تونه دلایل متعددی داشته باشه مانند سعی کردن در ریسالو کردن یک آدرس غیرموجود یا آدرسی که دی ان اس نداره یا مثلا سعی کردن در اینکلود کردن یک صفحه پی اچ پی چندان که این اقدام مثلا به دلیل وجود نداشتن صفحه مبدا هرگز به پایان نمی رسه و نظایر آن... البته این ها دلایلی است که قالبا باعث بروز این مسئله میشه نه این که در این مورد خاص موضوع این باشه متاسفانه بررسی این موضوع و دیباگ این مسئله از دایره پشتیبانی ما بیرون هست و ضمنا چون داره سرور رو هم دچار مشکل می کنه من ناچارا اکانت رو ساسپند کردم ولی دوباره دیدم از ساسپند خارج شده و به ناچار پابلیک اچ تی ام ال اکانت رو به پرمیشن پایین تقلیل دادم. چون در غیر این صورت پروسس هایی که توسط این سایت ایجاد می شن به آخر نمی رسن و روی هم جمع میشن و روی آپتایم سرور اثر می ذاره

پیام هایی که دید مربوط به کیل شدن پروسس های مربوط به این سایت بوده که یا توسط بخشی از فایروال ما انجام شده و یا دقایقی پیش من به طور دستی انجام دادم که لود سرور رو در کنترل بیارم.

این ایمیلی هست که مدیر هاست برام فرستاده . وبلاگم العان یک سال هست که داره فعالیت میکنه . به نظر شما مشکل چیه و چطور میشه رفعش کرد ؟
    فقط یه مطلب به ذهنم رسید . من مطالبی که برای ارائه تو این وبلاگ آماده می کنم رو تو فرانت پیج تهیه می کنم و کپی و پیس می کنم تو قسمت ارسال مطالب . این مساله ربطی به این مساله داره ؟!

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۰۸:۲۳

این ایمیلی هست که مدیر هاست برام فرستاده . وبلاگم العان یک سال هست که داره فعالیت میکنه . به نظر شما مشکل چیه و چطور میشه رفعش کرد ؟
    فقط یه مطلب به ذهنم رسید . من مطالبی که برای ارائه تو این وبلاگ آماده می کنم رو تو فرانت پیج تهیه می کنم و کپی و پیس می کنم تو قسمت ارسال مطالب . این مساله ربطی به این مساله داره ؟!

فکر نمی‌کنم ربطی به اون داشته باشه٬ این یه مشکلی هست که توی بعضی وبلاگ‌های وردپرسی به‌وجود میاد٬ توی انجمن قبلن در موردش بحث شده و یه سری راه‌ها هم واسه کم کردن‌ش پیشنهاد شده.

• miladcc

آفلاین
    عضو
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۱

ممنون جناب گناهکار
    والا من خیلی گشتم
    هاستم هم میگه یک ساعت بهت وقت میدم که مشکل رو حل کنی و اگر نتونستی سایت رو کلا ساسپند می کنم !
    تو این یک ساعت آخه من چکار کنم ؟!

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۹

http://www.google.com/search?q=site:http://forum.wp-persian.com/%20cpu

• miladcc

آفلاین
    عضو
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۱۰:۳۱

ممنون
    یه چیز دیگه به نظرم رسید
    نگارش این وبلاگ من تا همین چند وقت قبل 2.6بود که اگه خاطرتون باشه واسه آپدیتش به مشکل برخوردم . به نظرم غیر استاندارد آپدیت شد .یعنی مجبور شدم چند سری فایل های ورژن هایمختلف رو روش کپی کنم . آیا این کپی ورژن های مختلف می تونه علت باشه ؟
    اگه همه فایل های رو حذف و فایل های آخرین ورژن رو کپی کنم سایت بالا می آد اصلا ؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۲۲:۵۶

آیا این کپی ورژن های مختلف می تونه علت باشه ؟

فکر نمی‌کنم.

اگه همه فایل های رو حذف و فایل های آخرین ورژن رو کپی کنم سایت بالا می آد اصلا ؟

اگه درست انجام بدین٬ بله.

• miladcc

آفلاین
    عضو
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۰

ممنون جناب گناهکار خیلی کمک کردید
    هنوز مدیر هاست جوابی نداده .... به این میگن پشتیبانی ایرانی ...
    ولی به محضدر دست گرفتن سیستم میخوام اینکارها رو بکنم
    0- یه بک آپ بگیرم
    1- کل فایل های سیستم رو پاک و فایل های جدید رو اضافه کنم
    2- اگر انشالله بدون مشکل بالا اومد ؛ افزونه wp-super-cache رو نصب و تنظیم کنم

کار دیگه ای به ذهنم نرسید!
    نکته : من از پوسته Lull استفاده می کنم . البته فایل index رو مقداری ویرایش کردم . امکان داره به خاطر اون باشه ؟ جالبه که این پوسته رو چند روزی بیشتر نیست که نصب کردم ...

سوال : افزونه ای هست که بگرده ببینه کجای وردپرس مشکل داره ؟ باگ ها و کدهای مخرب و... رو پیدا و ترمیم کنه ؟
    و آخرین نکته : آیا مایلید فایل ایندکسم رو بگذارم یه نگاهی بندازید ؟ممنون

• miladcc

آفلاین
    عضو
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۳

العان که بررسی کردم دیدم غیر از ایندکس چند فایل دیگه نظیر فودر و سایدار رو هم ویرایش کردم . خودم فکر می کنم به احتمال خیلی زیاد مشکل از اونهاست ...
    فایل ها رو بگذارم می تونید نگاه کنید ؟

• miladcc

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آبان ۱۳۸۸ - ۱۶:۵۶

بالاخره هاستم جواب داد و تونستم تغییرات زیر رو اعمال کنم
    1- پوسته جدید رو غیر فعال کردم و پوسته قبلی که طی یک سال گذشته بدون مشکل بوده رو جایگزین کردم
    2- تمام افزونه هایی که جدیدا نصب کردم رو غیر فعال کردم
    3- افزونه wp-super-cache و افزونه آنتی ویروس رو نصب و اجرا کردم

ولی گویا مشکل کماکان به قوت خودش باقیه !
    دیگه واقعا درمونده شدم ... چه باید کرد ؟!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.