انجمن

مشکل در فارسی کردن قالب  (۷ نوشته)

• تالار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۸

سلام.
    من یک قالب رو تو لوکال هاست کار کردم. از ویرایش و طراحی گرفته تا فارسی سازی. ولی بعد از اینکه به وبلاگ انتقال دادم دو تا مشکل داشت
    1- قسمتهایی که فارسی شده بود تو هاست نشون نمیداد ! تو لوکال بدون مشکل کامل نمایش داده میشد.
    2- قسمتی از یک عکس که مربوط به قالب میشد رو بعد از انتقال به هاست نشون نمیداد.
    3- در مرورگر ie6 که تست کردم قسمت نظرات و کلمات کلیدی و دسته ها که در قسمت خاص بلوک شده اند با قرار گرفتن موس روی آنها شکل موس تغییر نمی کرد (شکل دست مانند) و امکان کلیک نبود ! البته این مشکل هم در لوکال و هم بعد از انتقال به هاست بود.
    ممنون میشم اگه کسی لطف کنه و این مشکل منو حل کنه . خیلی وقتم رو گرفت این قالب...

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۵ آبان ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۴

1- قسمتهایی که فارسی شده بود تو هاست نشون نمیداد ! تو لوکال بدون مشکل کامل نمایش داده میشد.

احتمالن زبان وردپرسی که نصب کردین رو فارسی تنظیم نکردین. (البته اگه پوسته رو استاندارد فارسی کردین)

2- قسمتی از یک عکس که مربوط به قالب میشد رو بعد از انتقال به هاست نشون نمیداد.

دوباره بارگذاری‌ش کنین.

3- در مرورگر ie6 که تست کردم قسمت نظرات و کلمات کلیدی و دسته ها که در قسمت خاص بلوک شده اند با قرار گرفتن موس روی آنها شکل موس تغییر نمی کرد (شکل دست مانند) و امکان کلیک نبود ! البته این مشکل هم در لوکال و هم بعد از انتقال به هاست بود.

این مشکل توی CSS هست که باید حل بشه٬ CSSتون رو بذارین که اگه کاربران می‌تونن مشکل‌تون رو رفع کنن.

• تالار

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آبان ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۲

سلام. تشکر.

Gonahkar گفت:
    احتمالن زبان وردپرسی که نصب کردین رو فارسی تنظیم نکردین. (البته اگه پوسته رو استاندارد فارسی کردین)

از کجا باید فهمید که موقع بارگزاری فارسی نشده ؟ کنترل پنل که فارسیه . و اینکه اگه فارسی نشده چطور میشه فارسیش کرد ؟ قالب رو هم به همون صورت که آموزش داده شده بود فارسی شده و با کمک برنامه poedit

Gonahkar گفت:
    دوباره بارگذاری‌ش کنین.

مجدد قالب رو کامل به هاست انتقال دادم ولی همچنان اون عکس کوچک که تکرار میشه در سایت قابل مشاهده نیست.

Gonahkar گفت:
    این مشکل توی CSS هست که باید حل بشه٬ CSSتون رو بذارین که اگه کاربران می‌تونن مشکل‌تون رو رفع کنن.

این هم آدرس CSS
    http://mkamali.persiangig.com/other/style.css

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۶ آبان ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۱

از کجا باید فهمید که موقع بارگزاری فارسی نشده ؟ کنترل پنل که فارسیه . و اینکه اگه فارسی نشده چطور میشه فارسیش کرد ؟ قالب رو هم به همون صورت که آموزش داده شده بود فارسی شده و با کمک برنامه poedit

اگه بخش مدیریت وردپرس‌تون فارسی‌ه باید پوسته رو هم نشون بده٬ اما شاید نام پرونده‌ی فارسی پوسته رو اشتباه نوشتین٬ شاید سرویس‌دهنده‌تون به کوچک-بزرگ بودن حروف حساس هست. حتمن باید نام پرونده fa_IR به‌همین صورت باشه.

مجدد قالب رو کامل به هاست انتقال دادم ولی همچنان اون عکس کوچک که تکرار میشه در سایت قابل مشاهده نیست.

شاید توی رایانه‌ی خودتون cache شده باشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تالار
  • تالار

آفلاین
    عضو
    ۱۸ آبان ۱۳۸۸ - ۲۲:۲۹

Gonahkar گفت:
    شاید سرویس‌دهنده‌تون به کوچک-بزرگ بودن حروف حساس هست. حتمن باید نام پرونده fa_IR به‌همین صورت باشه.

ممنون گناهکار عزیز. دقیقا مشکل همین بود و برطرف شد.
    مشکل آی ای هم تونستم برطرفش کنم ولی کماکان یک قسمت از عکسی که تو قالب استفاده میکنم در لوکال و مرورگر فایرفاکس نشون میده ولی بعد از انتقال به هاست

• siavashh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    ۱۹ آبان ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۳

mtkz گفت:

ممنون گناهکار عزیز. دقیقا مشکل همین بود و برطرف شد.
    مشکل آی ای هم تونستم برطرفش کنم ولی کماکان یک قسمت از عکسی که تو قالب استفاده میکنم در لوکال و مرورگر فایرفاکس نشون میده ولی بعد از انتقال به هاست

ممکنه فرمت تصویر با حروف بزرگ باشه مثلن sample.JPG اما توی css شما نوشته باشی sample.jpg یا برعکس!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تالار
  • تالار

آفلاین
    عضو
    ۱۹ آبان ۱۳۸۸ - ۱۹:۰۸

واقعا گاهی به خاطر یکسری ایراد جزئی آدم چقدر اسیری میکشه
    ممنون سیاوش عزیز. دقیقا همین بود. :دی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها