انجمن

تداخل افزونه جلالی با عملکرد های جاواسکریپت پنل مدیریت  (۶ نوشته)

• vafa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۳
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۸ آبان ۱۳۸۸ - ۲۳:۰۷

من ورد‍‍‍پرس Version 2.8.5 رو نصب کرده ام و از افزونه جلالی Version 4.2.1 استفاده می کنم.
    چه در لوکال و هاست، از روزی که به آخرین نسخه افزونه جلالی، اتقا صورت گرفته، پاره ای از عملکرد های javascript در بخش مدیریت از کار افتاده است.
    مواردی که تا کنون متوجهشان شده ام اینان» افزودن تگ، افزودن دسته بندی جدید، گزینه های مربوط به تنظیم تاریخ و نوع انتشار پست(visibilaty,status,time).
    با diactive نمودن wp-jalali مشکلات فوق حل می گردد.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۹ آبان ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۱

این‌ها مربوط به نگارش قبلی افزونه بود٬ توی نگارش جدید چنین مشکلی تاکنون گزارش نشده.

لطفن به‌صورت دستی افزونه‌ی خودتون رو به‌نگارش جدید ارتقا بدین٬ پرونده‌های قبلی رو پاک کنین و تازه‌ها رو جایگزین‌شون کنین.

• m.peyvandi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۶

منم یه همچین مشکلی تو ویرایش جدید وردپرس و تاریخ جلالی پیدا کردم.
    وردپرسه من ورژن 3.0.1 هست و از وقتی که تاریخ جلالی رو در اون به روز کردم دیگه ویرایشگر متنم کار نمی کنه.
    ورژنه قبلی تاریخ جلالی 4.2.3 بود که از وقتی اونو به 4.2.4 ارتقاء دادم، وقتی که می خوام یه پست جدید بزنم ویرایشگر متنم به صورت کد می آد و عملا غیر قابل استفاده هستش.
    یه چیزه دیگه ای هم که هست اینه که مطمئن هستم مشکل از افزونه تاریخ جلالی هستش، چون وقتی غیر فعالش می کنم، همه چیز درس میشه.
    اگه کسی می دونه مشکل از کجاست، ممنون می شم کمکم کنید...

• امین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۷
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۷

من مشکل خاصی با این افزونه توی پنل خودم ندارم اما وقتی فعال باشه پیوندهای ورودی خالی میمونه و مینویسه در حال آوردن اما وقتی غیر فعال باشه درست کار میکنه

• علی ولی زاده

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۶

سلام
    من در هنگام آپدیت افزونه جلالی به مشکل برخوردم و وقتی وارد میشدم صفحه سفید میومد
    بعد افزونه رو پاک کردم از رو هاست دیدم درست شد
    ولی حالا اگر بروزترین نسخه یا نسخه قبلیش رو هم نصب کنم نمیاد بالا
    لطفا کمک کنید

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۷

قبلا مطرح شده، جستجو:
    http://www.google.com/search?hl=&q=site%3Ahttp%3A%2F%2Fforum.wp-persian.com%2F+%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87+%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF+%D8%AC%D9%84%D8%A7%D9%84%DB%8C

درباره‌ی این موضوع