انجمن

مشکلات اساسی وردپرس  (۵ نوشته)

• ali_ali

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۷ آبان ۱۳۸۸ - ۰۱:۳۸

سلام

چند تا نکته بود گفتم بگم خالی بشم ! من خیلی وقته وبگردی میکنم ./ 90 در صد سی ام اس ها رو تست کردم / با وردپرس هم اندکی

چند وقتیه خواستم برا وبلاگم ورپرس نصب کنم / این ورپرس چند تا اشکال اساسی داره !

من تا حالا هیچ سی ام اسی مثل وردپرس ندیدم که اینقدر رو رم و سی پی یو فشار بیاره !

تو هیچ کدومش ویروسی نشده بودم !

تا حالا ندیدم سی ام اس به این راحتی ویروس رو سیستم افراد بریزه !

در ضمن تیم پشتیبانی فارسی خیلی خیلی داره ضعیف عمل میکنه / پشتیبانی که فقط فارسی سازی نیست !

من تو این چند روز 60 درصد تاپیک ها رو خوندم ! اما تو بیشترشون مدیران جواب درستی نداده بودن !

چرا اینقدر ضعیف ؟

ناراحت نشید - خوشحال بشید از انتقاد !!!!!!!!!!!!!!

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۷ آبان ۱۳۸۸ - ۰۳:۱۴

تو هیچ کدومش ویروسی نشده بودم !
    تا حالا ندیدم سی ام اس به این راحتی ویروس رو سیستم افراد بریزه !

این مشکل ویروس ربطی به وردپرس نداره٬ بلکه ایراد از سرویس‌دهنده‌ها هست٬ وردپرس هیچ ویروسی روی سیستم کسی نمی‌ریزه٬ ویروس‌ها با استفاده از ضعف‌های سرویس‌دهنده وارد می‌شن و پرونده‌های index.php رو آلوده می‌کنن٬ من خودم سیستم‌های دیگه‌ای به‌جز وردپرس دیدم که به همین بلا دچار شدن.

در ضمن تیم پشتیبانی فارسی خیلی خیلی داره ضعیف عمل میکنه / پشتیبانی که فقط فارسی سازی نیست !
    من تو این چند روز 60 درصد تاپیک ها رو خوندم ! اما تو بیشترشون مدیران جواب درستی نداده بودن !
    چرا اینقدر ضعیف ؟

چون اصلن کار مدیر این نیست که بیاد این‌جا جواب کاربر رو بده٬ توی انجمن وردپرس انگلیسی نگاه کنین٬ هیچ مدیری جواب نمی‌ده٬ بلکه خود کاربران هستن که پاسخ همدیگه رو می‌دن٬ که ما در این انجمن از داشتن چنین کاربرانی (به‌جز چند نفری محدود) محرومیم٬ وقتی کابر میاد و فقط جواب سوال‌ش رو می‌گیره و می‌ره٬ نتیجه‌ش همین می‌شه. قبلن در این مورد توی انجمن صحبت کردم اگه علاقه داشتین بخونین: http://forum.wp-persian.com/topic/3589

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهرنگ - Mostafa
  • مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۲۷ آبان ۱۳۸۸ - ۰۹:۰۰

در ادامه‌ی کلام گناهکار عرض کنم که وردپرس cms نیست ولی میشه در شرایطی به عنوان cms ازش استفاده کرد، پس نباید انتظار بی جا از وردپرس داشته باشیم که کار یه cms یا پرتال وُ برای ما داشته باشه
    شاد باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهرنگ - Mostafa
  • ali_ali

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۷ آبان ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۰

خوب پس قضیه این کدای مخرب چیه ؟

در کل ما ایرانی ها مشکمون اینه که همش خودمون با خارجیا مقایسه میکنیم / من چی کار وردپرس خارجی دارم !!!

بخاطر پیشرفت سایتتون میگم . خوب کاربرا وقتی میبینن مدیرا زیاد جواب نمیدن اونا هم بی انگیزه میشن . این رو قبول کنید که فعالیت مدیران مهمه .

یکی از دلایل پیشرفت سایت مامبولرن خود آقای فیروزمندانه > به همه سوالات شخصا جواب میده . //

شاید فکر کنید کلاس مدیر با این کار میاد پایین / اما اشتباهست .

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۲۷ آبان ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۱

مثل اینکه شما لینکی که گناهکار داد ندیدی، اون لینک و کامل ببینید جواب تون وُ میگیرید، برای کد‌های مخرب هم که گناهکار جواب داده ! مشکل از سرورِه و برای حل این مشکل هم داخل انجمن راه حل داده شده

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.