انجمن

چطور میشه چند وردپرس رو یکجا جمع کرد ؟  (۵ نوشته)

• Vahed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۳ آذر ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۰

با سلام خدمت همه عزیزان.
    دوستان سوال من اینه که چطور می تونم مطالب یک وردپرس رو توی یک وردپرس دیگه لود کنم ؟ بذارید بیشتر توضیح بدم :
    مثلا فرض کنید من دو تا وبلاگ وردپرس دارم که یکیش سایت اصلیه و یکی هم حامل مطالب مربوط به سایت اصلی که موضوع اون کلی بوده و به خاطر همین از سایت اصلی جدا شده.خب حالا اگه بخواییم توی سایت اصلی مطالب وبلاگ زیر شاخه رو قرار بدیم باید چیکار کنیم ؟
    اینم بگم که هر دو روی یک سرور هستن.لطفا آر اس اس رو ذکر نکنید چون آی فریم هاش (یا جاوا ها) لود سایت رو پایین میارن و درست و حسابی و کامل کار نمی کنن.خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید(آقای گناهکار شما هم به دادم برس)
    یا علی.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳ آذر ۱۳۸۸ - ۰۱:۰۲

لطفا آر اس اس رو ذکر نکنید چون آی فریم هاش (یا جاوا ها) لود سایت رو پایین میارن و درست و حسابی و کامل کار نمی کنن

RSS رو بدون iframe و javascript هم می‌شه از طریق php خوند و هیچ مشکلی هم نداره.

• Vahed

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۲

راستیتش آقای گناهکار من این راه رو بلد نیستم !
    چطور میشه مثلا چند زمینه ی دلخواه که توی هر پست یه وبلاگ دیگه هست رو توی وبلاگ خودت لود کنی.
    منظورم همونه ها ! ولی میخوام اینطوری بگم که توی پی اچ پی ، چی بنویسم که مثلا پست های وردپرس زیر شاخه به صورت زمینه های دلخواه توی وردپرس اصلی لود بشه ؟

بذارید کامل تر توضیح بدم :
    مثلا فرض کنید من توی وردپرس زیر شاخه یه پست دادم و توش هم سه تا زمینه ی دلخواه(با متغییر های معین دادم).
    حالا چطور می تونم توی وردپرس اصلی فقط و فقط زمینه های دلخواه این پست ها رو به صورت پست و کنار هم نمایش بدم ؟
    یه مثال کامل تر هم میگم :
    مثلا 1 2 3 4 5 6 7 8 زمینه های دلخواه وارد شده توی هر پست توی وردپرس زیر شاخه(یعنی 8 تا پست که هر کدوم توی زمینه ی دلخواه X این مقدار رو دارن) ------>
    حالا میخواییم توی وردپرس اصلی این زمینه ها که توی هر پست بود به صورت زیر به نمایش در بیاد(توی یه بلوک بالای پست ها) :
    1 2 3 4
    5 6 7 8
    فکر می کنم منظورم رو کامل رسوندم.حالا آقای گناهکار من چطوری این کار رو توی پی اچ پی و با آر اس اس انجام بدم ؟
    بازم ممنون که کمکم می کنید.منتظرم.

• Vahed

آفلاین
    عضو
    ۴ آذر ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۳

آقای گناهکار لطفا کمک کنید ، خیلی به این کد نیاز دارم

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۴ آذر ۱۳۸۸ - ۲۲:۲۹

برای وارد کردن زمینه‌های دلخواه به خوراک RSS ٬ دستورات زیر رو به پرونده‌ی functions.phpه پوسته‌تون (توی وبلاگ زیرمجموعه) اضافه کنین تا زمینه‌های دلخواهش به خوراک اضافه بشن:

function custom_fileds_in_rss($post_id) {
    	$custom_fields_array = get_post_custom();
    	if(count($custom_fields_array) > 2) {
    		echo "\n<customfields>\n";
    		foreach($custom_fields_array as $key => $custom) {
    			if(!preg_match('~^_edit~i', $key)) echo "<$key>" . $custom[0] . "</$key>\n";
    		}
    		echo "</customfields>\n";
    	}
    }
    add_action('rss2_item','custom_fileds_in_rss');

حالا برای خوندن RSS وبلاگ زیرمجموعه در وبلاگ اصلی از این دستورات استفاده کنین:

<?php
    $rss = @fetch_rss('http://www.your-feed-address.com/feed/here/');
    if ( isset($rss->items) && 0 != count($rss->items) ) {
    	?>
    	<?php
    	$rss->items = array_slice($rss->items, 0, 10);
    	foreach ($rss->items as $item ) {
    		?>
    		<h4><a href='<?php echo wp_filter_kses($item['link']); ?>'><?php echo wp_specialchars($item['title']); ?></a> — <?php printf(__('%s ago'), human_time_diff(strtotime($item['pubdate'], time() ) ) ); ?> - <?php echo $item['customfields']['some-key']; ?></h4>
    		<?php
    	}
    }
    ?>

توی دستورات بالا٬ فرض شده که زمینه‌ی دلخواهی با کلید some-key در نوشته‌های وبلاگ زیرمجموعه وجود داره و ما قصد داریم توی وبلاگ اصلی نشون‌ش بدیم.

در پایان باید عرض کنم این کاری که با این کدها انجام دادیم اصلن کار عادی و راحتی نیست و من ساده‌تر از این نمی‌تونم توضیح بدم :)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهرنگ - Morteza - m3ysam

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.