انجمن

مشکل انجمن از نظر من !  (۲ نوشته)

• mojtaba-m

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۴ آذر ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۶

سلام
    من این تاپیک رو خوندم : http://forum.wp-persian.com/topic/5789
    بعدش هم این رو کامل خوندم : http://forum.wp-persian.com/topic/3589

راستش من چند وقتیه ورد پرس رو شروع کردم هر چی هم می گذره بیشتر ازش لذت می برم و تا جایی که می تونم بگم خیلی از cms ها به پاش نمی رسن و نمی دونم چرا اسم وبلاگ روشه و می گین انتظار یک cms رو نداشته باشیم ازش !
    به نظر من تنها مشکل مدیران یک چیزه و اون انتخاب bbpress برای انجمن خودشون هست که از نظر ساختار و امکانات و ظاهر به هیچ وجه کاربر پسند نیست !
    چیزهایی که باید داشته باشه و نداره :

مشخص شدن تعداد ارسال هر کاربر ( تا کاربر حد اقل خودش ببینه که داره چندتا ارسال می ده و پیش خودش فکر کنه که مثلا اگه 500 تا شد ارسالش همه یه انتظار ویژه ازش دارن و باید سعی کنه بهتر بشه ! )

مشخص بودن گروه های کاربری ! ( که کاربر بعد از فرضا 50 ارسال کاربر فعال بشه و بعد از 100 ارسال کاربر خیلی فعال و مثلا 500 ارسال کاربر ویژه ، چون آواتور و توضیحات اطرافش واقعا چیزیه که تو چشم همه هست و توی قوانین باید نوشته بشه که کاربران با درجه پایین تر به کاربران با درجه ی بالا تر احترام بگذارن تا باز حس رقابت بوجو بیاد )

قرار دادن دکمه تشکر با شرط ثبت اون زیر آواتور ! ( این روزا تو همه ی انجمن ها خیلی ها دنبال این هستن که تشکر هاشون رو زیاد کنن و ازین بابت خودشون رو به بقیه و شاید مدیران نشون بدن تا مدیران ترفیع درجه بهشون بده )

قرار دادن آخرین ارسال های انجمن در مکان مناسبی از سایت با ظاهری شکیل ( این طوری اگه کاربران خواستن که جواب بدن مجبور نیستن کل انجمنو بگردن تا یه سوالی پیدا کنن که توانایی پاسخ بهش رو دارن ، فقط با خوندن عنوانش می فهمن می تونن پاسخ بدن یا نه ، اینطوری اگه نتونن و اون عنوان براشون جذاب باشه وقتی یه مدیر جواب می ده یاد می گیرن و در صورت تکرار این سوال توسط کاربر دیگه ای جواب می دن !

من رشته دانشگاهیم حسابداری هست !
    ما تو حسابداری داریم که باید منابع محدود رو بین خواسته های نامحدود به بهترین نحو تقسیم کنیم که یکی از این منابع وقت هست ،مدیران با رعایت یک سری عوامل می تونن مدیریت بهتری ارائه بدن که کاربران خودشون ناظم انجمن بشن و اگه بی احترامی از کاربری دیدن خودشون تذکر لازم رو بدن و مدیران پی گسترش سیستم باشن و نه نظارت بر انجمن !
    البته تمام این ها جزء بنگاه کوتاه مدت نیست ( بنگاه کوتاه مدت ، چیزی هست که توش عوامل ثابت باشن و بلند مدت دارای عوامل متغیره ) به نظر من باید یه سری اصلاحات ساختاری ایجاد بشه و با این امکانات شما نمی تونین با درد دل و یا فشار بیشتر به کاربرا و وضع قوانین سنگین تر مشکل رو حل کنین !
    من فکر می کنم نهایتا 9 ماه بعد از فراهم کردن این ساختار ، مزد زحماتتون رو می گیرین!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    پی نوشت !
    چطور می شه تو این انجمن پیام خصوصی داد !؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    گناهکار - مهرداد
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۸ آذر ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۷

پی نوشت !
    چطور می شه تو این انجمن پیام خصوصی داد !؟

قبلا مي شد ولي الان نه! توضيحات بيشتر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.