انجمن

ارتقاع از فارسی ‍‍پرس 2.2 به ورژن جدید  (۴ نوشته)

• Mahtab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۲ آذر ۱۳۸۶ - ۰۱:۰۲

سلام و خسته نباشید
    من از فارسی پرس استفاده می کنم از یک سایتی به همین نام دانلود کردم و وبلاگم رو با اون اماده کردم حالا این سایت ورد پرس فارسی شما رو دیدم
    اولا بهم بگین اون فارسی پرسی که من دارم همین مال شماست و اگه بخوام ورژن جدید تر این ورد پرس رو نصب کنم باید چیکار کرد

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۲ آذر ۱۳۸۶ - ۱۱:۵۱

خیر . کار گروه فارسی پرس با ما تفاوت داره :
    http://www.farsipress.com/

اونها کلا یک پکیج منتشر کردند و ما یک پچ . برای ارتقا می تونید از راهنمای زیر استفاده کنید :
    ارتقا به نسخه ۲.۳
    شما ابتدا باید وردپرس رو از سایت اصلیش دانلود و نصب کنید و سپس پچ مارو طبق راهنمای زیر فعال کنید :
    فارسی سازی

• Mahtab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۲ آذر ۱۳۸۶ - ۱۳:۵۱

من میخوام از این خیالم راحت شه که اون فارسی پرس من که دارم از نظر امنیتی مشکلی نداره
    من اول میخواستم مال شما رو نصب کنم ولی نشد هر کاری کردم نمی شد و دوتا وبلاگ دارم یکشون با پی اچ پی هست و این دومی رو که میخوام به زبان فارسی باشه با ورد پرس اول امتحان کردم نشد
    بعد اون فارسی پرس رو پیدا کردم
    راستش کلی مطلب روش دارم و از نظر تکنیکی زیاد مهارت ندارم برای همون سوال کردم و میخوام خیالم راحت شه که از نظر امنیتی مشکل نداشته باشه
    :-)

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۲ آذر ۱۳۸۶ - ۱۵:۱۰

فارسی پرس هنوز نسخه جدیدش رو نداده . نسخه های قدیمی تر مسلما مشکلات امنیتی داشتند.
    ارتقا به اطلاعات شما آسیبی وارد نمی کنه . جهت اطمینان هم می تونید قبلش یه بک آپ بگیرید. در کل اگه مشکلی هست می تونید همینجا مطرح کنید ;)

درباره‌ی این موضوع