انجمن

آپديت نشدن افزونه ها  (۱۰ نوشته)

• xvision

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۶ آذر ۱۳۸۸ - ۰۱:۴۷

اول از همه بگم به اندازه كافي سرچ كردم و چيزي پيدا نكردم !!
    حالا مشكل من :
    موقعي كه از گزينه آپديت خودكار براي افزونه ها ( يا حتي خود ورد پرس ) استفاده ميكنم پيغام " پوشه‌ی wp-content پیدا نشد " ميده
    البته ميدونم كه اين به دليل اينه كه ورد پرس من توي root نيست و توي پوشه اي به نام ( مثلا ) "t1 " هستش
    حالا سوال من اينه كه دقيقا كجاي كدوم فايل برنامه رو بايد تغيير بدم تا اين آدرس درست رو پيدا كنه
    با تشكر

• niaznet.ir

آفلاین
    عضو
    بهترین پاسخ

تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱ دی ۱۳۸۸ - ۲۲:۵۸

دوست عزیز اینم راه حلش:
    http://forum.wp-persian.com/topic/6162

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    xvision
  • xvision

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آذر ۱۳۸۸ - ۲۳:۵۸

من جدا حیرون این انجمن هستم !
    حالا میدونم باز همین که ۲ تا جمله بنویسم از غیب پیداتون میشه تا قفل و بست بیارین و ....
    اما وقتی سوالی نوشته میشه یا نمی بینینش یا جوابش رو بلد نیستین یا حال جواب دادن ندارین یا فرصت و وقتش موجود نیست !
    و این البته خنده داره شما اومدین دارین روی وردپ‍رس کارمیکنید توش تغییرات میدین ( قبول که در حد فارسی سازی هست ) ولی بهتر از هرکسی باید ازش سر در بیارین بنابراین نمیتونم قبول کنم که جواب سوال رو نمی دونید ( چون سوال من رو حداقل فکر نمیکنم خیلی سوال سختی باشه )
    من تقریبا تمام پ‍ست هایی رو که دیگران با شما درمورد همین مشکل ( عدم پاسخ گویی ) بحث کردن خوندم و جواب شما که: مسئولین انجمن الزامی برپ‍اسخ دادن ندارن!
    اگر حقیقتا اینطوره پ‍س لطف کنید و بفرمایید کسی مثل من که مشکلی داره باید این مشکلش رو از کی ب‍‍رسه ؟ پ‍س کار شما این وسط چیه ؟ فقط قفل کردن ؟ هر وقت فرصتی بود و حالی جواب بعضی ها رو دادن ؟ خوب اگر اینطور باشه هرکس دیگه ای هم میتونست انجمنی به اسم ورد‍پرس بزنه . تفاوت شما با اون فرد فرضی چیه ؟
    کمی به خودتون بیاین و سعی کنید یا یک تیم برای حل مشکلات احتمالی که امثال من با وردپ‍رس پیدا میکنن داشته باشین یا یا کلا خودتون رو خلاص کنید و بگین اینجا هیچ کس پاسخ گو نیست و اگر شانس داشتین بالاخره طی چند ماه کسی خواهد اومد و جواب خواهد داد این به شدت مسخره اس
    می دونم که باز داره بهتون بر میخوره ولی واقعیت همینه من مدتهاست که عضو این انجمن هستم اما همیشه یا دنبال جوابم جاهای دیگه گشتم یا با هزار دعا و آیه اینجا سوالم رو نوشتم که آیا جواب بگیرم آیا نگیرم خواهش میکنم کمی عمیق تر به این مسئله فکر کنید
    ببینید شما مبلغی بابت راهنماییتون دریافت نمی کنید درست منتی هم امثال بنده سرتون نداریم اما بالاخره وقتی کسی یک سایت راه می اندازه در قبالش مسولیتی هم داره نمی تونید بگین کار ما تا همینجا بود بقیه اش رو خدا کریمه این از سر باز کردنه و نه چیزی بیشتر اگر این یک انجمن عمومی بود حرفتون تا حدی قابل قبول بود ولی این یک انجمن تخصصیه یا شما باید در قبالش مسولیت ب‍ذیرین یا باید جمعش کنید
    شرمنده اینهمه رک نوشتم خدایی شما هم جای من بودین و برای یک سوال ساده اینهمه اعصاب میذاشتین مثل من میشدین
    موفق باشید

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۲۹ آذر ۱۳۸۸ - ۰۰:۴۸

کاش حوصله و وقت داشتم تا جواب این پست طولانیِ شما رو میدادم، سطح دسترسی پوشه‌ی wp-content چیست ؟
    اینجا من توضیح دادم، ببینید با این راه حل مشکلتون حل میشه

بهرنگ
  • xvision

آفلاین
    عضو
    ۲۹ آذر ۱۳۸۸ - ۰۱:۴۴

واقعا فکر میکنید من این سوال و جوابها رو نخوندم ؟!
    عزیزم مشکل من سطح دسترسی نیست .
    ولی برای اینکه مشکل کاملا مشخص بشه مینویسم :
    ۱ - سطح دستری این پوشه ۷۵۵ بود من به ۷۷۷ هم تغییرش دادم ولی جوابی نگرفتم
    ۲ - موفع آپدیت کردن مینویسه : " پوشه‌ی wp-content پیدا نشد "

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    ۲۹ آذر ۱۳۸۸ - ۰۲:۱۱

کاربر محترم چرا دعوا دارید !! من به شما بدهکار هستم !؟ من از کجا بدونم شما خوندید یا نخوندید.
    نسخه وردپرس شما چیست ؟
    شما می‌توانید پوسته‌ی وردپرس را تغییر دهید ؟
    افزونه‌ی خاصی نصب کردید و یا نصب دارید ؟ مثل wp super cache و یا در فایل htaccess تنظیمات خاصی انجام دادید ؟ محتویات این فایل را اینجا قرار دهید.

بهرنگ - امین
  • xvision

آفلاین
    عضو
    ۲۹ آذر ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۱

آقا مهدي گل دعوا ندارم و شرمنده اگر اينطور فكر كردين
    مشكل اينه كه ( نه تنها اينجا ) تا يك نفر سوال مبپرسه بهش ميگن برو جستجو كن و ... بدون اينكه فكر كنن ممكنه اين كار رو انجام داده باشه ( اين تقريبا توي تمام انجمن ها صادقه )
    و اما جواب سوالات شما :
    1 - من از نسخه 2.8.6 كه از http://www.wp-persian.com گرفتم استفاده ميكنم يعني در حقيقت نسخه قبلي رو بصورت دستي ارتقا دادم به 2.8.6 ولي در نسخه قبلي هم اين مشكل وجود داشت .
    2 - بله اگر نياز به دستكاري پوسته هست ميتونم انجام بدم ولي لزومش رو نفهميدم (!)
    3 - نه اينطور افزونه ها رو نصب نكردم و هيچ دخل و تصرفي هم توي فايل .htaccess داده نشده .
    4 - ببينيد آدرس پوشه هاي من روي سايت به اين شكله :
    root /t1 /htdocs
    من همونطور كه قبلا هم نوشتم فكر ميكنم علت مشكل من همينه چون در حالت عادي بايد بصورت زير باشه :
    root /htdocs
    بنابراين بايد يه جايي رو كه آدرس رو ميخونه تغيير بدم
    ممنون از پيگيري شما

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    ۲۹ آذر ۱۳۸۸ - ۱۲:۰۶

خیر نیاز به دستکاری پوسته نیست، میخواستم بدونم با اینکه پیغام "پوشه‌ی wp-content پیدا نشد " داده میشه آیا امکان دسترسی به پوسته را دارید یا خیر به این دلیل که پوسته‌ها در پوشه‌ی wp-content هستند

4 - ببينيد آدرس پوشه هاي من روي سايت به اين شكله :
    root /t1 /htdocs
    من همونطور كه قبلا هم نوشتم فكر ميكنم علت مشكل من همينه چون در حالت عادي بايد بصورت زير باشه :
    root /htdocs

خیر ربطی نداره، بعید میدونم
    آیا تا به حال عکس و یا فایل از طریق وردپرس آپلود کردید؟ اگر کردید آدرس عکس و یا فایل به چه شکلی هست ؟
    سطح دسترسی پوشه‌ی اصلی وردپرس چیست ؟ (در ضمن دقت داشته باشید اگر سطح دسترسی پوشه ها و فایل‌ها را تغییر میدهید دوباره به حالت قبل برگردانید، برای پوشه‌ها ۷۵۵ و برای فایل ها ۶۴۴)
    ببینید من تا به حال به این مشکل بر نخوردم، بنابراین باید سوال و جواب کرد تا به جواب درست برسیم
    در ضمن من توی تاپیکی که معرفی کردم گفتم پوشه‌ای به نام upgrade بسازید، آیا ساختید و یا وجود داره ؟
    یک نکته‌ی دیگر برای بروزرسانی افزونه‌ها باید (در بعضی سرور ها) پوشه‌ی plugins با سطح دسترسی ۷۷۷ تنظیم شده باشه، امتحان کنید

• xvision

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۸۸ - ۰۱:۲۶

آقا مهدي ممنونم از پيگيري شما
    متاسفانه ADSL من امروز قطع شد و بنابراين ديال آپ زغالي رو دارم كار ميكنم اونم امروز اونقدر اذيتم كرد كه يك چند ساعتي رفتم اعصاب آروم كنم ....
    1 - تا الان نتونستم از طريق خود ورد پرس فايلي رو آپلود كنم ( نه عكس و نه فايل ) همه رو بصورت دستي وارد ميكنم كه البته اينم از مشكلات بنده است !
    2 - پوشه upgrade رو بصورت دستي قبلا ( وقتي تاپيك قبلي رو ديدم ) ايجاد كرده بودم ولي تا اين لحظه چون نياز به آپگريد خود وردپرس نبوده نميدونم عمل خواهد كرد يا نه
    3 - سطح دسترسي ها رو يكبار همين الان تست كردم ( همونطور كه گفته بودين ) ولي متاسفانه باز هم همون پيغام مياد يعني با تغيير دسترسي ها به 777 هم نتيجه اي نميگيرم !
    4 - پوشه هاي اصلي ( در مثالي كه براتون از آدرس سايت زدم ) هم t1 و هم htdocs سطح دستري 711 دارند كه البته بازهم براي احتياط اونها رو به 777 تغيير دادم ولي باز همون پيغام مياد !

• xvision

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۱

برای آپلود تصویر موفق شدم که برای یکی از پستهام يك عكس ر. آپلود كنم آدرسش اينطوري شد :
    http://www...../wp-content/uploads/1.jpg

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.