انجمن

مشکل کددهای اچتمل با ورد پرس  (۲ نوشته)

• mostafanastary

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۸ دی ۱۳۸۸ - ۲۱:۲۸

با سلام و احترام.

خدمت عزیزان عارض شوم که من وقتی یه سری از کد های خاص رو از قسمت افزودن مطلب و در ویرایشگر اچتمل وارد میکنم، بعد از انتشار مطلب یک صفحه سفید میاد. ( البته توی لوکال دارم عرض میکنم و با نرم افزار ومپ ).

اینطوری میشه که ومپ رو همین کد از کار میندازه. البته با یه سری کد ها مشکلی نداره.
    مثلا بنده با نقل قول و ... زدم مشکلی نیست.
    اما ...

مثلا کد :

<ul class="checklist"> <li>This is a sample <strong>Check list</strong>. Interdum Vestibulum Sed Lorem eu </li> <li>Dolor Curabitur Nam Nulla augue id iaculis a nec Cum at.</li> <li>Lorem et nunc congue pede auctor condimentum habitasse rutrum</li> <li>Nunc cursus sem et pretium sapien eget.</li> </ul> <ul class="stars"> <li>This is a sample <strong>Unordered list</strong>. Interdum Vestibulum Sed Lorem eu </li> <li>Dolor Curabitur Nam Nulla augue id iaculis a nec Cum at.</li> <li>Lorem et nunc congue pede auctor condimentum habitasse rutrum</li> <li>Nunc cursus sem et pretium sapien eget.</li> </ul>

رو که میزنم، این مشکل پیش میاد یا مثلا کد

<div class="legend"><h3 class="legend-title">Your title</h3><p>Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer at elit augue In lorem. Quis Donec libero at Vivamus mi fringilla neque commodo at vitae. A mauris risus consequat ac egestas netus est Vestibulum Curabitur consectetuer.</p></div>

اینم بگم که وقتی دوباره ومپ رو راه اندازی میکنم و بدون اینکه وردپرس روی لوکال رو باز کنم، میرم به پی اچ پی مای ادمین ، و از تیبل وی پی پست ، اون موردی که هست رو پاک میکنم. دوباره ورد پرس راه میفته.

• mostafanastary

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۹ دی ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۵

جوابی نیست؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها