انجمن

عدم فعالیت افزونه ها بهصورت خودکار  (۷ نوشته)

• 818

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۷
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۳ دی ۱۳۸۸ - ۱۸:۱۶

با سلام.من یک مشکل بزرگ دارم وو ان این است که حس می کنم افزونه های وردپرسم به صورت خودکار وظایف خود را انجام نمی دهند.
    مثلا:
    افزونه XML Sitemap Generator for WordPress 3.2.2 به درستی نصب شده است و کل مطالب وبلاگ را ایندکس کرده است ولی وقتی که پست جدیدی می دهم ..بعد از طی مدت زمان 3 روز وقتی که به افزونه سر می زنم میبینم اخرین تاریخ ایندکس مطالب همان 3 روز پیش است که وقتی روی rebuild the sitemap manually این گزینه کلیک میکنم راحت مطالب را تا زمان حال ایندکس میکند.
    چند افزونه دیگر نیز هست که اصولا به طور خودکار باید فعالیت کنند که آنها نیز به همین مشکل دچار هستند.
    با تشکر.818

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۰

تنظيمات افزونه رو دستكاري نكرديد؟

• 818

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۶:۴۳

mostafa1990 گفت:
    تنظيمات افزونه رو دستكاري نكرديد؟

نه خیر عزیزم عرض کردم که چند تا از افزونه هام این جوری شدن و انگار که وی پی 2/9 با هاست دایرکت ادمینم سازکار نیست مثل اینکه

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۷:۱۰

اگر افزونه به طور دستي نقشه سايت رو به روز مي كنه پس نبايد مشكلي توي به روز رساني خودكار باشه

• 818

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۷:۲۹

mostafa1990 گفت:
    اگر افزونه به طور دستي نقشه سايت رو به روز مي كنه پس نبايد مشكلي توي به روز رساني خودكار باشه

مشکل من هم دقیقا این جا هستش.
    من هم همین طرز فکر شما را داشتم ولی با کمل تعجب می بینم که این افزونه و سایر افزونه ها که باید به طور خودکار وظایفشان را انجام بدهند این کا را انجام نمی دهند. و من به طور دستی این کا رو انجام می دهم که در این کار هم هیچ مشکلی به وجود نمی آید.

• niaznet.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱۶ دی ۱۳۸۸ - ۰۱:۲۲

با سلام، این مشکل یکی از باگهای نسخه 2.9 هست که در نسخه 2.9.1 به نظر میاد که رفع شده.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    818
  • 818

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۸۸ - ۰۹:۲۳

niaznet.ir گفت:
    با سلام، این مشکل یکی از باگهای نسخه 2.9 هست که در نسخه 2.9.1 به نظر میاد که رفع شده.

بله دوست عزیز وقتی که وردپرس رو به نسخه 2.9.1 ارتقا خودکار دادم الان که یکی دو روزی هست گذشته این مشکل برطرف شده نمی دونستم به خاطر ارتقا این مشکل برطرف شده است ابتدا خیال می کردم که مشکل از طرف سرویس دهنده است ولی الان که شما گفتید به خاطر باگ هستش تازه فهمیدم بلی....
    با تشکر از راهنماییت این مشکل نیز برطرف شد....

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها