انجمن

نحوه ویرایش قسمتی از قالب Rhea  (۴ نوشته)

• محمد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۳

با سلام
    من می خواستم این قسمت هایی رو که توی عکس مشخص کردم رو از توی بخش نمایش مطالب ارسالی حذف کنم ولی نمی دونم چطوری...؟کدوم پرونده و کجاهاش رو باید حذف کنم از توی قالب تا این قسمت های مشخص شده حذف بشه...؟
    http://i.imagehost.org/0219/wp-rhea.jpg
    با سپاس

• محمد

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۸۸ - ۱۲:۲۷

دوستان یکی از بچه ها به من گفت کدها زیر رو از index.php حذف کن و من هم کردم ولی اون قسمت ها رو از توی ادامه مطلب حذف نمی کنه فقط از توی صفحه اصلی و صفحات بر می داره...؟

<small><?php _e('Written by','rhea'); ?> <?php the_author() ?> <?php _e('on','rhea'); ?> <abbr title="<?php the_time('Y-m-d\TH:i:sO'); ?>"><?php unset($previousday); printf(__('%1$s – %2$s'), the_date('', '', '', false), get_the_time()) ?></abbr> - <?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?> </small><br /><br />

<?php the_tags(__('Tags: ','rhea'), __(', ','rhea'), __('<br />','rhea')); ?><?php _e('Posted in','rhea'); ?> <?php the_category(__(', ','rhea')); ?> | <?php edit_post_link(__('Edit','rhea'), '', __(' | ','rhea')); ?> <?php comments_popup_link(__('No Comments »','rhea'), __('1 Comment »','rhea'), __('% Comments »','rhea')); ?><br />

از توی ادامه مطلب چطوری باید حذفشون کنم...؟

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۵ دی ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۸

باید از single.php هم حذف بشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    محمد
  • محمد

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۵

ممنون بهرنگ جان
    می گم این حذف برچسب ها توی نتایج جستجو و ایندکس نشدنشون توی گوگل که تاثیری نداره؟
    و اینکه من جدیدا انتقال سرور دادم و chmod برخی از فایل ها تغییر کرده چیکار می تونم بکنم تا به حالت اول برگردن همشون و هی نخوام برم تو پنل و تغییرشون بدم؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.