انجمن

سوال درباره افزونه خبرخوان یا RSS Reader  (۴ نوشته)

• tafrihy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۹ دی ۱۳۸۸ - ۱۸:۴۴

سلام . من هم در انجمن و هم در گوگل و ... تقریبا ۳.۴ روزی هست که دارم جستجو میکنم ولی چیزی ‍‍ پیدا نکردم!
    من یک افزونه میخوام که قابلیت خواندن خروجی آر اس اس رو به تعداد زیاد داشته باشه .
    مثلا خبرخوان خود وردپرس هست ولی فقط یک خروجی رو میشه بهش داد . من میخوام به تعداد دلخواه خروجی بدم بهش .
    البته این رو هم بگم که دلیل این کارم اینه که میخوام آخرین مطالب هر مجموعه رو بصورت خودکار لینکش رو در صفحه اول قرار بدم .
    مثلا سایت نیک صالحی چطور در صفحه اصلی خودش ، آخرین مطالب هر بخش بصورت لینک نمایش داده میشه ، منم همچین چیزی میخوام داشته باشم . پلاگین خاصی برای این کار پیدا نکردم و گفتم از خروجی هر مجموعه با استفاده از آر اس اس ریدر کمک بگیرم که اون هم پیدا نکردم . البته با ابزار وبگذر میشه همچپین چیزی داشت ولی دائما قطع و وصل میشه وبگذر و چیز قابل اعتمادی نیست.
    ممنون ...

• tafrihy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۰ دی ۱۳۸۸ - ۱۸:۱۵

tafrihy گفت:
    سلام . من هم در انجمن و هم در گوگل و ... تقریبا ۳.۴ روزی هست که دارم جستجو میکنم ولی چیزی ‍‍ پیدا نکردم!
    من یک افزونه میخوام که قابلیت خواندن خروجی آر اس اس رو به تعداد زیاد داشته باشه .
    مثلا خبرخوان خود وردپرس هست ولی فقط یک خروجی رو میشه بهش داد . من میخوام به تعداد دلخواه خروجی بدم بهش .
    البته این رو هم بگم که دلیل این کارم اینه که میخوام آخرین مطالب هر مجموعه رو بصورت خودکار لینکش رو در صفحه اول قرار بدم .
    مثلا سایت نیک صالحی چطور در صفحه اصلی خودش ، آخرین مطالب هر بخش بصورت لینک نمایش داده میشه ، منم همچین چیزی میخوام داشته باشم . پلاگین خاصی برای این کار پیدا نکردم و گفتم از خروجی هر مجموعه با استفاده از آر اس اس ریدر کمک بگیرم که اون هم پیدا نکردم . البته با ابزار وبگذر میشه همچپین چیزی داشت ولی دائما قطع و وصل میشه وبگذر و چیز قابل اعتمادی نیست.
    ممنون ...

مشکل حل شد ... ولی جالب بود که توی انجمن به این بزرگی ُ یک نفر هم جوابی نگذاشت!!!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    amir
  • arshia.01

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۹
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۹ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۴

tafrihy گفت:

مشکل حل شد ... ولی جالب بود که توی انجمن به این بزرگی ُ یک نفر هم جوابی نگذاشت!!!

سلام دوست عزیز میشه لطف کنید بگید که چطور تونستید این کار رو انجام بدید؟؟

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۹ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۶

arshia.01 گفت:

سلام دوست عزیز میشه لطف کنید بگید که چطور تونستید این کار رو انجام بدید؟؟

دوست عزیز
    این موضوع مربوط به یک سال پیش هست و تا اکنون چندیدن بار مطرح شده است
    واژه fetch_feed را جستجو کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Morteza

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.