انجمن

نیاز فوری به چند کد  (۶ نوشته)

• dashti

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۱ دی ۱۳۸۸ - ۰۱:۱۳

سلام خدمت همه و همه!
    من نیاز به کدی دارم که بتونم در قسمت قالب و هر جا که خودم خاستم اون کد رو وارد کنم!

1.حالا اون کد چیه؟!!
    کدی که یه چیزی مثل تصویر زیر رو درست کنه و بتونم در وسط ان متنی بنویسم

http://up.iranblog.com/7/1263208250.jpg
    اگه ممکنه html باشه
    2. کد دوم
    می خوام بخش یوزر نام و پسورد که برای ورود به سایت بایت وارد کنم در خود قالب باشه

دوستان باور کنید جست و جو کردم ولی چیزی که می خواستم پیدا نکردم ! امیدوارم کمکم کنید

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲۱ دی ۱۳۸۸ - ۰۲:۰۵

سوال اول ریطی به وردپرس نداره.
    سوال دوم : از افزونه ی Ajax-Login استفاده کنید.

• dashti

آفلاین
    عضو
    ۲۱ دی ۱۳۸۸ - ۰۳:۲۷

من کد خاستم! نه افزونه
    لطفا یکی کد رو بزاره

• کوچی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۹
    ۲۲ دی ۱۳۸۸ - ۱۸:۰۰

اول متن را بنویس >بعد بزن ویرایش اچتمیل> بعد تگ باز قبل نوشته بزار <کد> بعد این کد را بزار بعد تگ کد باز و تگ کد پایینش ببند(بعد نوشتار) برگرد به ویراش متنی
    نکته :جای لینک عکس یک عکس کوچلو پس زمینه انتخاب کن خودش تکرار میکنه و جالب میشه به سایت من سر بزنی متوجه میشوی
    و ادامه.....
    کد اینه:

<div style="direction:rtl; border: 1px solid rgb(230, 219, 85); padding: 5px; margin-top: 10px; background:transparent url(لینک عکس بزار اینجا) repeat; background-color: rgb(255, 251, 204); font-size:16px; font-family:'Times New Roman';">
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    dashti
  • dashti

آفلاین
    عضو
    ۲۴ دی ۱۳۸۸ - ۰۴:۳۹

kouchi گفت:
    اول متن را بنویس >بعد بزن ویرایش اچتمیل> بعد تگ باز قبل نوشته بزار <کد> بعد این کد را بزار بعد تگ کد باز و تگ کد پایینش ببند(بعد نوشتار) برگرد به ویراش متنی
    نکته :جای لینک عکس یک عکس کوچلو پس زمینه انتخاب کن خودش تکرار میکنه و جالب میشه به سایت من سر بزنی متوجه میشوی
    و ادامه.....
    کد اینه:

<div style="direction:rtl; border: 1px solid rgb(230, 219, 85); padding: 5px; margin-top: 10px; background:transparent url(لینک عکس بزار اینجا) repeat; background-color: rgb(255, 251, 204); font-size:16px; font-family:'Times New Roman';">

ممنون عزیزم
    همون چیزیه که می خواستم
    و اگه ممکنه یه نمونه کد همراه با یه متن بزار! یعنی ببخشید! لوقمه اماده بده!!
    ممنون میشم

• dashti

آفلاین
    عضو
    ۲۴ دی ۱۳۸۸ - ۰۴:۵۶

من یه کاریایی انجام دادم!!
    ببینید درسته؟!

<div class="textwidget"><div style="direction:rtl; border: 1px solid rgb(230, 219, 85); padding: 5px; margin-top: 10px; background:transparent url(ادرس تصویر) repeat; background-color: rgb(255, 251, 204); font-size:16px; font-family:'Times New Roman';">
    <center>

سلام دوستان وردپرس
    </div>
    </div>

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.