انجمن

نمايش تصوير دلخواه در آواتار + دو مشكل حاد  (۳ نوشته)

• babak parsa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۱ دی ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۹

سلام
    چطور ميشه بجاي تصوير ديفالتي كه براي ناشناس از سايت gravatar لود ميشه رو عوض كنم؟
    يعني كساني كه ناشناس هستند يه تصوير دلخواه، اون چيزي كه من تعيين كنم نمايش داده بشه، و اون دسته از كساني كه تو سايت gravatar عضو هستن آواتار مخصوص خودشون نمايش داده بشه؟

<?php echo get_avatar( $comment, 50 ); ?>

اين تگ رو ميگم- كه تو قسمت داشبورد-تنظيمات گفتگوها-و خود نظرات استفاده شده. اين تگ آدرس اواتار ديفالت ناشناس رو از كجا ميگيره؟ كه من آدرسش رو عوض كنم.
    --
    مشكل دوم لود نشدن داشبورد و صفحه اديت نوشته ها هست، چند روزيه كه بدون هيچ دليلي اين اتفاق افتاده، نميتونم نوشته هامو اديت كنم، آدرس اديت رو هم دستي ميزنم، صفحه ويرايشگرم لود نميشه. هدر مياد اما ويرايشگر سفيده.

ورژن من: 2.8.6 هست، يه موضوع ديگه اينكه وقتي ميخوام بروزرساني كنم به 9 - بصورت خودكار بروزرساني نميشه.
    ممنون ميشم اين سه تا مشكل رو راهنماييم كنيد.
    يا علي

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    aghili
  • aghili

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۷:۱۷

چطور ميشه بجاي تصوير ديفالتي كه براي ناشناس از سايت gravatar لود ميشه رو عوض كنم؟
    يعني كساني كه ناشناس هستند يه تصوير دلخواه، اون چيزي كه من تعيين كنم نمايش داده بشه، و اون دسته از كساني كه تو سايت gravatar عضو هستن آواتار مخصوص خودشون نمايش داده بشه؟

اگه یکی جواب این دوستمون رو دو سال پیش داده بود، الان من دوباره همین سوال رو تکرار نمی کردم. توی ایران که بیشترکاربرا آواتار ندارن، این خودش یک مهضل شده و گراواتار برای هرکدوم یه دونه عکس پیشفرض میسازه. الان توی یکی از پستهای من 120 تا آواتار هست عین هم اما هرکدوم 1.5 کیلو حجم دارن و ... اگه می شد یک عکس بجای همه گذاشت جالب می شد.

update:
    خوب این هم راه حل: کد زیر رو در function.php کپی کنید:

// Add Deafault Avatar
    add_filter( 'avatar_defaults', 'newgravatar' );
    function newgravatar ($avatar_defaults) {
            $myavatar = get_bloginfo('template_directory') . '/images/profile.jpg';
            $avatar_defaults[$myavatar] = "custom";
            return $avatar_defaults;
    }

حالا از منوی ادمین قسمت تنظیمات> گفت و گو ها> در قسمت انتخاب آواتار پیش فرض، custom رو انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید که تصویر profile.jpg رو هم در پوشه image بسازید.

حالا اگه خواستید چند تا آواتار بسازید و به کاربراتون حق انتخاب بیشتری بدین از این روش استفاده کنید:

/**
        * add a default-gravatar to options
        */
        if ( !function_exists('fb_addgravatar') ) {
        function fb_addgravatar( $avatar_defaults ) {
        $myavatar = get_bloginfo('template_directory') . '/images/avatar.gif';
        $avatar_defaults[$myavatar] = 'avatar1';
        $myavatar2 = get_bloginfo('template_directory') . '/images/myavatar.png';
        $avatar_defaults[$myavatar2] = 'avatar2';
        return $avatar_defaults;
        }
        add_filter( 'avatar_defaults', 'fb_addgravatar' );
        }
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش