انجمن

عدم پاسخگویی  (۵ نوشته)

• تالار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۷ دی ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۰

چندی است که که سوالاتی که مطرح میشه با تاخیر زیاد مواجه میشه و گاهی اصلا پاسخ داده نمیشه
    با توجه به اینکه تنها مرجع وردپرس برای رسیدن به سوالات اینجاست توقع این است که در این رسانه به سوالاتمان جواب داده شود.
    قبلا از زحمات همه دوستان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ناجی کرد
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۷ دی ۱۳۸۸ - ۱۱:۰۲

ما تا اون‌جایی که بتونیم به‌سوالات جواب می‌دیم اما انتظارمون اینه که خود کاربران به‌هم کمک کنن.

بهرنگ - تالار - Mostafa - Gharibe - Morteza - ناجی کرد
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۳ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۵

راستش قبلا تعداد كاربران خيلي بيشتر بود و تقريبا هيچ سوالي بي پاسخ نبود!

بهرنگ - گناهکار - Morteza - Gharibe - ناجی کرد
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۹

سلام
    یه موضوع هم هست که روی روند بعضی کاربرها مثل من تاثیر گذاشته و اون نوع انجمن هست.
    مثلا عادتی که دارم اینه که باید دکمه آخرین پستها وجود داشته باشه تا راحت به آخرین سوالات دسترسی و در حد امکان جواب بدم.
    در هر صورت انجمن اینجا انجمن پربار با مسئولین زحمتکشی هست.
    موفق باشید

Mostafa - بهرنگ
  • بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۱ مهر ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۱

چندی است که که سوالاتی که مطرح میشه با تاخیر زیاد مواجه میشه و گاهی اصلا پاسخ داده نمیشه
    با توجه به اینکه تنها مرجع وردپرس برای رسیدن به سوالات اینجاست توقع این است که در این رسانه به سوالاتمان جواب داده شود.

شاید این بخاطر اینه که همه دنبال اینن که پشتیبانی بشن نه اینکه پشتیبانی کنن جواب بشنون نه جواب بدن ، مشکلاشون حل بشه نه مشکلی حل کنن ، دوستان میان یه سوال می پرسن حتی در مواردی دیدم پیگیر جوابشونم نبودن بعد میرن پشت سرشونم نگاه نمی کنن بابا این چه فرهنگیه که جا افتاده بین مردم ما عزیزان این کمک هایی که به هم می کنیم بی منت فلسفه اصلی جنبش بزرگ متن باز هستش و ما عضو یک خونواده هستیم فکر کنید توسعه دهندگان وردپرس به فکر خودشون بودن یا بروبچه های انجمن خودمون اونوقت شما چه حرفی داشتی بزنی می تونستی این طوری حق به جانب بگی

عدم پاسخگویی
    والا من نمی دونم این بچه های انجمن این همه وقت از کجا میارن صرف انجمن میکنن بدون هیچ سود و چشم داشتی و پس بیاید به هم کمک کنیم هم دست دراز کنیم به یاری خواهی و هم دستی رو بگیریم
    "زکات علم آموختن اونه"

Mostafa - ناجی کرد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.