انجمن

مشکل در تنظیم پیوند پایدار  (۲ نوشته)

• May3am

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۴

در تغییر به ساختار نام/روز/ماه/سال/... ارور htaccess پیش میاد و جالبه که با اضافه کردن این کد به فایل ذکر شده و افزودن اون به ساب دومین ( محل نصب وردپرس یک پوشه داخل public_html ) مشکل حل نمی شود و همینطور با تغییر دسترسی !!!
    من هاستم خارجیه و تماس تلفنی و پشتیبانی آنلاین نداره
    از طرفی سی پنل موقع رفتن به فایل منجر پاپ آپ باز نمی کنه که من نمایش فایل های مخفی رو فعال کنم
    توی cuteftp هم که فعال کردم توی پوشه ای که وردپرس نصبه ( ساب دومین ) فایل htaccess اصلا نبود و خودم که می ذارم هم باز پیوند یکتا رو به حالت روز و نام عوض نمی کنه و ارور می ده !
    حتی از یه سایت وردپرسی دیگه که هاستش متفاوته و پیوند یکتا هم روش عوض می شه به راحتی عینا کپی کردم با محتویاتش توی این یکی هاست خارجی ولی بازم می گه این کد باید اضافه بشه به اچ تی اکسس درصورتی که هست توش !!!!
    لطفا کمک کنید .

• May3am

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۱:۲۰

ما اگه ندای " هل من ناصر ینصرنی! " سر داده بودیم ، تا حالا وبلاگمون هفت تا کفن پوسونده بود !
    گرد رخوت پاشیده روی انجمن ، کسی جوابگو نیست !
    خلاصه مصداق ضرب المثل " کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من " خودمان دندمان را نرم کردیم و به دنبال پاسخ پرسشمان در پایگاه های اینترنتی اجانب و دشمنان اسلام گشتیم اما با کمال تعجب بسیار تحویلمان گرفتند ! و معما حل گشت .
    القصه ...
    اینک پیوند پاسخ را که یک فایل ویدئویی است و توسط استکبار جهانی که نمی خواهد جوانان ما پیشرفت وردپرسی کنند ، پر شده است جهت " باقیات & صالحات " در این مکان به یادگار می گذاریم ، باشد که رستگار شویم و اگر مسلمانی در بیابان برهوت وب ، راه خود گم کرد و htaccess ش استبلیش نشد ، اینجا یک " خدا پدر بیامرزاد " نصیب ماکند .
    http://www.tubetorial.com/blog-permalinks-word/

درباره‌ی این موضوع