انجمن

مشکل در Error establishing a database connection  (۳ نوشته)

• tempfa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۶:۵۷

این خطا از راهی که آموزش داده شده بود رفتم اما بازم خطا میده. روی لوکال هم اینو میده هم اینکه میزنم آدرسش بیاد ؟
    Fatal error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in C:\AppServ\www\wp\wp-settings.php on line 18

• tempfa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۶:۵۸

در ضمن بحثی رو که هنوز مشکل رفع نشده کسی قفل نمی کنه؟ اون آموزش رو من دیدم ، مشکلم رفع نشده بوده که از انجمن اقدام کردم آقای گنهکار.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۰

tempfa گفت:
    این خطا از راهی که آموزش داده شده بود رفتم اما بازم خطا میده. روی لوکال هم اینو میده هم اینکه میزنم آدرسش بیاد ؟
    Fatal error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in C:\AppServ\www\wp\wp-settings.php on line 18

این مشکل قبلن توی انجمن مطرح شده و تکراری هست: http://forum.wp-persian.com/search.php?q=Fatal+error%3A+Call+to+undefined+function+set_magic_quotes_runtime%28%29

همچنین عنوان موضوعی که انتخاب کردین ربطی به موضوع نداره.

در ضمن بحثی رو که هنوز مشکل رفع نشده کسی قفل نمی کنه؟ اون آموزش رو من دیدم ، مشکلم رفع نشده بوده که از انجمن اقدام کردم آقای گنهکار.

من از حرف شما توی این موضوع این‌طور برداشت کردم که شما اون مقاله رو نخوندین٬ چون گفته بودین اطلاعات‌ه wp-config رو تغییر ندادین اما توی اون مقاله دقیقن گقته شده که باید اطلاعات مربوط به پایگاه‌داده رو وارده Wp-config کنین. در هر صورت من اون موضوع رو دوباره باز کردم٬ اما فقط بحث‌های مربوط به همون خطا رو توی اون موضوع پیگیری کنین.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.