انجمن

این خطا چیه؟  (۱۷ نوشته)

• عقیق

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۴ دی ۱۳۸۶ - ۰۸:۰۵

سلام دوستان مد دیروز داشتم با قالب پیش فرض وردپرس ور میرفتم ومیخواستم اونو راست به چپ کنم که بعد قراردادن کد rtl تو صفحات این مشکل برام پیش اومد اونم اینه که وقتی میخوام مطلبی ارسال کنم بعد از ارسال مطلب به جای اینکه دوباره بره تو صفه ارسال مطلب خطای زیر رو میزنه ولی مطلب رو ارسال میکنه دوستان لطفا راهنمایی کنید.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/saeemi/public_html/blog/wp-content/themes/default/functions.php:2) in /home/saeemi/public_html/blog/wp-includes/pluggable.php on line 341

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۴ دی ۱۳۸۶ - ۰۹:۵۸

لطفا محتویات فایل header.php تون رو اینجا قرار بدید

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۸۶ - ۱۸:۱۹

سلام دوباره
    # BEGIN WordPress
    <IfModule mod_rewrite.c>
    RewriteEngine On
    RewriteBase /blog/
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule . /blog/index.php [L]
    </IfModule>

# END WordPress

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۸۶ - ۱۸:۲۴

ببخشید اینم یادم رفتم بگم نه تنها وقتی مطلبی ارسال میکنم با اون خطا مواجه میشم بلکه وقتی میخوام هر تنظیمی تو وبلاگم انجام بدم با این مشکل روبه رو میشم مثلا وقتی میخوام تغییری تو قالب ایجاد کنم یا یه صفحه دیگه اضافه کنم ... با این خطا روبه رو میشم البته کارش رو میکنه مثلا برای اولین بار دیشب وقتی مطلبی رو ارسال کردم این خطا اومد من فکر کردم مطلب ارسال نشده ولی مطلبم ارسال شده بود

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۴ دی ۱۳۸۶ - ۱۸:۵۹

لطفا محتویات فایل header.php تون رو اینجا قرار بدید

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۸۶ - ۰۹:۱۹

ببخشید من اطلاعات رو اشتباه وارد کردم این هدر
    <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
    <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" <?php language_attributes(); ?>>

<head profile="http://gmpg.org/xfn/11">
    <meta http-equiv="Content-Type" content="<?php bloginfo('html_type'); ?>; charset=<?php bloginfo('charset'); ?>" />

<title><?php bloginfo('name'); ?> <?php if ( is_single() ) { ?> » Blog Archive <?php } ?> <?php wp_title(); ?></title>

<meta name="generator" content="WordPress <?php bloginfo('version'); ?>" /> <!-- leave this for stats -->

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>" type="text/css" media="screen" />
    <link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="<?php bloginfo('name'); ?> RSS Feed" href="<?php bloginfo('rss2_url'); ?>" />
    <link rel="pingback" href="<?php bloginfo('pingback_url'); ?>" />

<style type="text/css" media="screen">

<?php
    // Checks to see whether it needs a sidebar or not
    if ( !$withcomments && !is_single() ) {
    ?>
    #page { background: url("<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/images/kubrickbg-<?php bloginfo('text_direction'); ?>.jpg") repeat-y top; border: none; }
    <?php } else { // No sidebar ?>
    #page { background: url("<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/images/kubrickbgwide.jpg") repeat-y top; border: none; }
    <?php } ?>

</style>

<?php wp_head(); ?>
    </head>
    <body>
    <div id="page">

<div id="header">
    <div id="headerimg">
    <h1>/"><?php bloginfo('name'); ?></h1>
    <div class="description"><?php bloginfo('description'); ?></div>
    </div>
    </div>
    <hr />

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۱۵ دی ۱۳۸۶ - ۱۰:۳۱

به نظر من از دو تا چیز می‌تونه باشه یا پرمیشن پوشه ریخته بهم یا اینکه وقای فایلت رو داشتی ویرایش می‌کردی utf-8 با امضا ذخیره کردی

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۵ دی ۱۳۸۶ - ۱۲:۴۴

خطای اول :
    /home/saeemi/public_html/blog/wp-content/themes/default/functions.php:2
    مربوط می شه به قابلیت ویدجت ها ( ابزارک ها ) .
    راستی این پوسته فارسی سازی شده و در داخل پچ وردپرس فارسی و بخش پوسته ها موجوده.

header.php تون هم ظاهرا مشکلی نداره . البته شاید مشکلی در خطوط زیر باشه :

<?php
    // Checks to see whether it needs a sidebar or not
    if ( !$withcomments && !is_single() ) {
    ?>
    #page { background: url("<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/images/kubrickbg-<?php bloginfo('text_direction'); ?>.jpg") repeat-y top; border: none; }
    <?php } else { // No sidebar ?>
    #page { background: url("<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/images/kubrickbgwide.jpg") repeat-y top; border: none; }
    <?php } ?>

مشکلاتی هم که مزدک گفت می تونه باعث این مشکل بشه ...

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۸۶ - ۱۴:۰۱

شرمنده من هیچی متوجه نشدم اگه میشه یه جوری توضیح بدید اماتوری که من هم بدونم باید چیکار کنم

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۱۶ دی ۱۳۸۶ - ۱۰:۱۸

۱) پوسته‌ای رو که داری از استفاده می‌کن یک جا روی کامپویترت ذخیره کن (نگارش پشتیبان)
    ۲) همه‌ی افزونه‌ها رو خاموش کن
    ۳) پوسته‌ی فارسی شده رو از همین سایت بگیر
    ۴) پوسته رو بفرست توی هاستت
    ۵) پوسته رو از بخش مربوطه روشن کن

ببینیم مشکی پیش میاد یا نه

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۲۰ دی ۱۳۸۶ - ۰۴:۰۵

ممنون دوستان مشکل با تعویض قالب حل شده ولی نمی دونم چرا قالب راست به چپ اخه من اونو از سایت از همین سایت دریافت کردم یه نگاهی کنید ببینید ایراد از کجاست من کل فایل رو درست اپلود کردم ولی نمی دونم چرا هنوز اینگلیسی لطفا را هنمایم کنید.
    ادرس:http://www.saeemi.com/blog/

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۰ دی ۱۳۸۶ - ۱۰:۴۵

خب شما وردپرستون رو فارسی نکردید. مکانیزم فارسی سازی این پوسته فقط با وردپرس فارسی کار می کنه.

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۲۰ دی ۱۳۸۶ - ۱۲:۰۷

یعنی نمیشه بدون فارسی سازی ورد پرس از قالب فارسی استفاده کرده یعنی سایتی نیست که قالب فارسی بدون احتیاج به فارسی ساز بده

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۰ دی ۱۳۸۶ - ۱۳:۰۲

چرا راه داره . در کل فارسی سازی استاندارد طوریه که پوسته شامل فایل rtl.css و فایل زبان باشه. ولی همه پوسته های فارسی از این استاندارد پشتیبانی نمی کنن. به همین خاطر چند دسته بندی با همین موضوع در قسمت پوسته ها هست :
    http://themes.wp-persian.com/category/rtl-css
    http://themes.wp-persian.com/category/mo-file
    http://themes.wp-persian.com/category/no-rtl-css
    http://themes.wp-persian.com/category/no-mo-file

اگر پوسته شما شامل فایل rtl.css و فایل زبان نباشه براحتی در وردپرس فارسی نشده نیز کار می کنه.
    دسته دوم پوسته هایی هستند که فقط فایل rtl.css رو دارند. برای حل این مشکل می تونید این فایل رو پس از فایل style.css فراخوانی کنید و یا محتویات فایل rtl.css را آخر فایل style.css قرار بدید .
    دسته دوم پوسته هایی هستند که دارای فایل زبان هستن. من هنوز این مورد رو تست نکردم ولی مطابق فارسی سازی وردپرس اون قسمتی که می گه در فایل wp-config.php عبارت fa_IR رو اضافه کنید رو انجام بدید و دیگر چیزی از اون رو انجام ندید. فکر می کنم با این کار مشکل فایل زبان هم حل بشه ;-)

• vojdani

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۲ مهر ۱۳۸۷ - ۱۵:۵۴

سلام. من هم مشکل مشابهی دارم:
    با موفقیت وردپرس فارسی را نصب کردم و قالبی را هم شخصی و نصب کردم و خوب هم جواب داد. بعد، طبق دستور افزودن قابلیت ابزارک به پوسته که در سایت ورد پرس فارسی آمده عمل کردم و این امکان برای سایتم فراهم شد. (فایلی به نام function.php به پوشه پوسته ام اضافه کردم) در مرحله بعد می‌خواستم لینکهای سایتم به صورت clean url باشند و بدین منظور در بخش تنظیمات/ پیوند یکتا، ساختار دلخواه خود را به شکل /%year%/%monthnum%/%postname%/ وارد کردم . فایل .htaccess‌ را نیز به ریشه سایت اضافه کردم. و از اینجا به بعد بود که مشکلات نمایان شدند:

هر تنظیمی انجام می‌دادم با خطای زیر مواجه می‌شدم:
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vojdanco/domains/vojdani.ir/public_html/weblog/wp-config.php:1) in /home/vojdanco/domains/vojdani.ir/public_html/weblog/wp-includes/pluggable.php on line 770

برای رفع مشکل راههای زیر را امتحان کردم اما نتیجه بخش نبود:

از پوسته فارسی پیش فرض استفاده کردم؛
    فایل .htaccess را غیرفعال کردم (نامش را موقتا تغییر دادم)؛
    (در اینجا قادر به ارسال مطلب نبودم)
    ابزارک‌های بخش پوسته را غیرفعال کردم
    (حالا مطلب ارسال می‌شد اما پیغام خطای فوق نمایش داده می‌شد)

از دوستانی که در این زمینه تجربه دارند درخواست کمک دارم.

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۳ مهر ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۳

توی فایل wp-config.php چک کنید ببینید بعد از بسته شدن تگ پی اچ پی ( آخرین خط <? ) یه خط خالی داره اونو حذف کنید ببینید درست می شه یا نه ...

• vojdani

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۱۳ مهر ۱۳۸۷ - ۲۱:۳۲

سلام. ممنون از توجه شما. باید عرض کنم که در خط آخر و پس از تگ مذکور، هیچ خط خالی ای وجود نداشت. با این حال در ابتدای متن، آن کد مشهور BOM وجود داشت که حذفش کردم. اما مشکل همچنان باقی است. به نظر می‌رسد فایل function.php که طبق دستور موجود در سایت آن را به پوشه پوسته اضافه کردم نیز یکی از عوامل مشکل زا در این مورد است. به خطایی که هنگام درج مطلب (پیش از انتشار) در زیر دکمه های "ذخیره"، "انتشار" ظاهر می‌شود دقت فرمایید:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vojdanco/domains/vojdani.ir/public_html/weblog/wp-content/themes/vojdan/functions.php:1) in /home/vojdanco/domains/vojdani.ir/public_html/weblog/wp-includes/classes.php on line 806

خب، با حذف فایل function.php از پوشه پوسته، خطای فوق و نیز سایر خطاهایی که قبلا اشاره شد برطرف گردید و دوباره به خانه اول برگشتیم :--(

اجازه دهید ببینیم چه می‌شود کرد؟
    خب، این بار ابتدا پیوند یکتا را تنظیم می کنیم و بعد از اضافه کردن فایل .htaccsess به سراغ فایل functions.php خواهیم رفت. شاید این بار دیگر پیغام خطایی دریافت نکنیم.

بله! عجیبه! این بار دیگر اثری از پیغام های خطا نبود:-) مشکل من حل شد :-)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها